co robić?

lol389

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bardzo proszę o pomoc.
Nie wiem co mam zrobić.

Zapytałem się ostatnio dziewczyny która mi się bardzo podoba (i z tego co wiem ja jej też) czy chciała by ze mną być.
Jej odpowiedź brzmiała "nie" ale w łagodniejszy sposób.
Powiedziała że na razie nie chce mieć chłopaka bo nie jest na to gotowa, a jak by już go miała to nie mogła by być sobą.
Powiedziała mi również że ja jej też się podobam (ale nie powiedziała tego tak dosłownie).
Nie wiem kiedy mam się jej znowu o to zapytać i czy warto się pytać.

Bardzo proszę o pomoc!
Z góry dzięki.
 
M

marco9512

Guest
Podać ci dokładną godzine, o której masz się spytać ? Ej ziomek mi ci nie powiemy - nie znamy jej
 

michaldolar

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
327
Punkty reakcji
28
Wiek
36
Standardowy tradycyjny KOSZ :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :daibel2: :daibel2:
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Porozglądaj się za jakąś inną dziewczyną . Na przyszłość nie wierz w każde jej słowo w to co Ci powie.
 
D

Drad

Guest
Standardowy tradycyjny KOSZ :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :daibel2: :daibel2:
Nie, to nie jest standardowy kosz. To kosz po frajersku.
W sumie to nie jest wykluczone, że on jej się faktycznie podobał. Tyle że po takiej akcji każda normalna laska dałaby kosza.
 
M

marco9512

Guest
Dziewczyna leci w kulki jak M&S :) Ale Drad też troche wyluzuj. Jak chcesz napinać to idź do działu Muzyka --> Hip Hop --> Forumowa cięta riposta.

Tam można ,,cisnąć". Ale to nie moja fucha by mówić kto, co i jak
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Powiedziała nie, a to że niby się jej podobasz rzuciła niezobowiązująco żeby załagodzić sytuację. Bez odbioru.
 

michaldolar

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
327
Punkty reakcji
28
Wiek
36
Nie, to nie jest standardowy kosz. To kosz po frajersku.
W sumie to nie jest wykluczone, że on jej się faktycznie podobał. Tyle że po takiej akcji każda normalna laska dałaby kosza.
Owszem standardowy, do tego należy jeszcze dodać "jesteś fajnym facetem ale zostańmy przyjaciółmi".
A laska nie jest gotowa do momentu kiedy nie zjawi się jakiś ciekawy typek :]
 
D

Drad

Guest
Owszem standardowy, do tego należy jeszcze dodać "jesteś fajnym facetem ale zostańmy przyjaciółmi".
A laska nie jest gotowa do momentu kiedy nie zjawi się jakiś ciekawy typek :]
Nie bardzo. Bo jak ten "ciekawy" wystartuje od "czy chcesz ze mną być?", to też zarobi kosza. Chyba że laska ma 14 lat, albo jest mało atrakcyjna i łapie się czegokolwiek.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Nie bardzo. Bo jak ten "ciekawy" wystartuje od "czy chcesz ze mną być?", to też zarobi kosza. Chyba że laska ma 14 lat, albo jest mało atrakcyjna i łapie się czegokolwiek.

Lepszą alternatywą byłoby: chcę Cię wziąć odkąd Cię zobaczyłem wszystko we mnie buzuje itp?

choć w sumie true - 'czy chcesz ze mną być' - wymaga czasu, w każdej sytuacji
 

michaldolar

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
327
Punkty reakcji
28
Wiek
36
Nie bardzo. Bo jak ten "ciekawy" wystartuje od "czy chcesz ze mną być?", to też zarobi kosza. Chyba że laska ma 14 lat, albo jest mało atrakcyjna i łapie się czegokolwiek.
Zależy jaka laska, jeżeli się podjara na typa a ten ją dobrze przekręci to nie ważne co w sumie powie, ale fakt przesada :]
 
D

Drad

Guest
Zależy jaka laska,
Chyba że laska ma 14 lat, albo jest mało atrakcyjna i łapie się czegokolwiek.

Lepszą alternatywą byłoby: chcę Cię wziąć odkąd Cię zobaczyłem wszystko we mnie buzuje itp?
Byłoby lepszą, ale jedno i drugie to na starcie przesada. "Czy chcesz ze mną być?" to zresztą zawsze jest przypał.

Moja rada dla Autora: co robić?
Iść po rozum do głowy.
 

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
1273174998_by_martinez.jpg


Ubawiony bardziej niż zwykle.

J.B
 

omegaapex

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
221
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Znam autora tego tematu... To mój kolega z klasy.
Jemu chyba raczej chodzi o to czy ma u niej jeszcze jakieś szanse.
Znam jego i znam tą dziewczynę. Z tego co wiem to ona naprawdę coś do niego czuje (mówiła mi).

Moim zdaniem chyba ma jakieś szanse. Nie wiem jak według was.

I jak coś to możesz przyjść do mnie to pójdziemy na browara jak masz doła...
 
Do góry