Co robic zeby nie zostac przyjacielem?

Anarch

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Jakie cechy wykluczaja zostanie przyjacielem swojej sympatii? Jesli w ogole mozna je okreslic

Jesli byl juz taki temat to sorry
 

Alain93

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Mój sekret, twój jeśli chcesz
Jakie cechy wykluczaja zostanie przyjacielem swojej sympatii? Jesli w ogole mozna je okreslic

Jesli byl juz taki temat to sorry
Dziwne sformułowanie pytania :p

Odpowiem Ci czego nie powinieneś robić.
- robić wszystko co tylko ze chcę
- zawsze się z nią zgadzać (przecież masz własne zdanie)
- ona nie ma być całym twoim życiem (bo przecież do .... pana masz jakieś zainteresowania i hobby)
- zachowywać się, jakby z kobiet istniała tylko ona (tego kwiatu jest pół światu)
- prawić jej komplentów co pięć sekund (wystarczy jeden - dwa, do tego nie oklepane)
i to chyba cała lista, jeśli są jakieś jeszcze przyjdą jakieś pomysły dopiszę

edit.1.:
- zanudzać ją tym gdzie pracujesz, do jakiej jakiej chodzisz szkoły (opowiadaj o swoich podróżach, o sportach które uprawiasz itd.)

edit.2.:
- być przewidywalnym
- nie mieć żadnych wymagań wobec kobiety (cholera, to już dno, dawać jej kwiatka, za to, że nie przyszła na spacer?)
 

Anarch

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Ok, jesli nie bylo po polsku to tlumacze po polskiemu ;]
Co robic by nie zostac przyjacielem dziewczyny w ktorej jest sie zauroczonym/zakochanym. Czyli co robic zeby nie uslyszec tekstu "zostanmy przyjaciolmi" inaczej juz tego nie umiem wytlumaczyc, mysle ze teraz jest to klarowne
 

Alain93

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Mój sekret, twój jeśli chcesz
Ok, jesli nie bylo po polsku to tlumacze po polskiemu ;]
Co robic by nie zostac przyjacielem dziewczyny w ktorej jest sie zauroczonym/zakochanym. Czyli co robic zeby nie uslyszec tekstu "zostanmy przyjaciolmi" inaczej juz tego nie umiem wytlumaczyc, mysle ze teraz jest to klarowne
Czytaj ze zrozumieniem, odpowiedź już dostałeś.
 

Anarch

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Czytaj ze zrozumieniem, odpowiedź już dostałeś.

Odpowiedz dostalem tylko od ciebie, nie uwazam ze twoje porady sa idealne(oczywiscie sa pomocne ale napewno nie wiesz wszystkiego w tym temacie). czekam tez na wypowiedzi innych

Ok, jesli nie bylo po polsku to tlumacze po polskiemu ;]
Co robic by nie zostac przyjacielem dziewczyny w ktorej jest sie zauroczonym/zakochanym. Czyli co robic zeby nie uslyszec tekstu "zostanmy przyjaciolmi" inaczej juz tego nie umiem wytlumaczyc, mysle ze teraz jest to klarowne


Moja odpowiedz byla skierowana do Mały_Książe_r.89
 
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
467
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
za siedniu gór i siedmiu rzek...
podrywać ją i nie stać w miejscu :)

trudno jest tak jednoznacznie podkreślić co masz robić a czego nie każda dziewczyna jest inna i każda czegoś innego oczekuje jednak tak na prawdę wszystkie chciały by spędzać mile czas, chciały by aby ktoś o nie sie starał trochę romantyzmu dorzucić by warto było i przede wszystkim nie wyznawać miłosci od razu, poczekać trochę ;). Tylko pamiętaj że to ona ma też dużo do powiedzenia a nie my na forum :) i to ona stwierdzi czy che być z tobą czy nie :)
 

Alain93

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Mój sekret, twój jeśli chcesz
Odpowiedz dostalem tylko od ciebie, nie uwazam ze twoje porady sa idealne(oczywiscie sa pomocne ale napewno nie wiesz wszystkiego w tym temacie). czekam tez na wypowiedzi innych




Moja odpowiedz byla skierowana do Mały_Książe_r.89
ok. sorry i masz rację nie wiem wszystkiego :)
i ja jeszcze coś rzucę od siebie:
Być sobą
 

maxijs

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
...
Pamiętaj, że przyjaźń to fundament miłości.


No z tym to ja się akurat nie zgodzę. Zazwyczaj właśnie się to kończy na przyjaźni :) Nie jest zainteresowana a po prostu ma kumpla i po tym można dać sobie spokój albo próbować od nowa. Jeżeli już się zdecydujesz próbować od nowa to życzę powodzenia. Jest to trudne lecz w pół roku może się uwiniesz... :)
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Nie jest zainteresowana, a potem jej się coś "odwidzi" i bum...
Oczywiście, że to nie jest reguła, ale b.b.b. często to się sprawdza.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Pamiętaj, że przyjaźń to fundament miłości.

ty chyba nie wiesz co mówisz. tak się zdarza raz na 1 000 000 przypadków.

jak nie zostać przyjacielem? jeśli dziewczyna ma dystans do siebie to po prostu wprowadź element którego nie ma w przyjaźni. sypnij jakimś lekko zboczonym tekstem (ale taką zawiłą i zabawną aluzją a nie "loda i zgoda"). wtedy laska będzie wiedziała, że nie jesteś typem do wypłakiwania się w rękaw, tylko facetem nadającym się na partnera. hehe i nie czaj się, dziewczyny też lubią seks! :)
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Nie chcesz być przyjacielem?

1. nie staraj się - komu mniej zależy ten kontroluje zwiazek
2. nie daj sobie wlazic na glowe
2. zalicz ja

Myślę, że sprawa jets jasna.

J.B
 
Do góry