co robic w wakacje

Status
Zamknięty.

Ameliaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
w moim miescie nie ma praktycznie nic do roboty ;/ i sie zastanawiam co mozna porobic wspolnie z kolezankami aby sie nie nudzic i milo zapamietac wakacje bez opuszczania miasta ? jakie macie propozycje ? ;D
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Ja postanowiłam pójść na wolontariat, ponieważ prawie prze całe wakacje nigdzie nie będę wyjeżdżać... :]
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Ja postanowiłam pójść na wolontariat, ponieważ prawie prze całe wakacje nigdzie nie będę wyjeżdżać...

Uważam ten pomysł za bardzo dobry ;)

A poza tym to myślę że możecie urządzić wycieczkę rowerową i to nie jedną, może wyskoczyć nad pobliskie jezioro... :p
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Uważam ten pomysł za bardzo dobry ;)

A poza tym to myślę że możecie urządzić wycieczkę rowerową i to nie jedną, może wyskoczyć nad pobliskie jezioro... :p

Dzięki :) Można też jakiś rajd pieszy urządzić.. :) Zawsze też można wyjść na basen, jeśli w Twojej miejscowości jest jakaś stadnina to można pójść na naukę jazdy konno... Wbrew pozorom, możliwości jest wiele, potrzeba tylko chęci organizacji i pomysłu zadowalającego Was :)
 

Ameliaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
checi sa :p ale male mozliwosci ;/
wolontariat u nas dziala chyba tylko w roku szkolnym ^
 

jagoda09

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
a ja lece na deske do czaplinka z tour clubem ;))) a reszta wakacji jeziorka miejskie, opalanko i dluuuugieeee spanie do popoludnia :)
 

Ayuna

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja nadrabiam zaległości filmowe i książkowe ;) W ciągu roku akademickiego nie zawsze starcza mi czasu na to, żeby sobie na spokojnie oglądać np. jakieś seriale. Teraz wreszcie mam tyle luzu, że mogę to nadrobić :)
 

xAgax

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
..Tam gdzie ty...
Witaj w klubie! Też mieszkam w miejscowości gdzie prawie nic się nie dzieje. Ale ja z moimi koleżankami wybieram się nad jezioro (Jeżeli ty też masz jezioro w swojej miejscowości to polecam) Albo jedziemy też na baseny. Świetne miejsce :eek:k: Albo dzień na zakupach z koleżankami?! :p
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Spróbujcie zagrać w konkursie może akurat uda Wam się wyjechać na wakacje do Paryża, :) wycieczka jest dla 3 osób, więc możecie mieć fajne wakacje poza miejscem zamieszkania :eek:k:
 

ŁukiPL

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Poznań
Przez wakacje też się nudzę czasami chodzę z przyjaciółmi na basen, ale ile można a tak to albo gram w kosza lub na kompie w CSa a tak to nic więcej. Wiadomo, że nie będę całych wakacji spędzać przed blokiem, ale jak jestem to się nudzę.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Plecak na plecy i autostopem w Europe badz inne kontynenty
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
proponuje jakies eskapady :D bierzcie rowerek, kocyk :D i jedzcie gdzies poopalac sie :)
oczywiscie do tego rolkI :D
jakies cwiczenia :)
fitnes :) bieganie
jak ktos ma nadwage :) to codzienne cwiczenia wysilkowe ;) basen, jeziorko, rzeczka :)
 

jagoda09

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
uuuu a mi sie zbliza termin wyjazdu do Czaplinka 19.07! :D oby tour club jak w poprzednim roku sprawil sie wysmienicie.... no i najwazniejsze. bedzie super kadra :)) a wy co tylko w domu byscie leniuchowali!!!! ruszyc sie!!! :p
 

david2009

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Hej a ja wam polecam granie w paintballa- to wcale nie jest wyłącznie męska rozrywka, grałem z dziewczynami nie raz i im się podobało. Tylko ubierzcie się w jeansy najlepiej i grube bluzy, bo sam kombinezon jest za cienki i siniaki będą. Miłej zabawy, i napiszcie jak było jeśli się zdecydujecie
 
Status
Zamknięty.
Do góry