Co Robić ? Nie Chce Być Już Z Nią!

MrÓwCiA16*

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
A faceci są podobno tacy odwazni....AOII jestem tego samego zdania ,ze zrywanie przez gg czy tam przez esy jest strasznie dziecinne...
 
A

Anonim12345

Guest
Jednak nie jest mi jest szkoda !!! , dobrze tak szma*** :cenzura:a*** , kur** :cenzura:a** teraz mi tu wypisuje smsy że widziała mnie z jakąś blondyną , że ją zdradziłęm zaczeła sobie wymyslać jakieś historyjki i tak mnie wkur*** że mam ochote dosłownie ją zabić !!! , widocznie debilka :cenzura:an** nie dorosła do związku zachowując się w ten sposób !!! a zresztą :cenzura:** ją !!! ... jak do mnie napiszę to pierd*** odrazu kasuje smsa nie czytam , widocznie :cenzura:a** ściemniara niedorosła do związku :/ ! , a będę musiał jesczę ta kur** widywać jescze przez pare lat bo chodzi do mnie do szkoły :/ , a tam pies ją :cenzura:** !!!
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
o_O? nie wiem po kie licho kochany wypisujesz tu takie rzeczy.

najbardziej rozbawił mnie motyw z byciem niedorosłym do związku. xd
ty też zachowałeś sie niedojrzale wysyłając tego smsa.
radziłabym spotkać sie i pogadać. a nie odstawiać jakieś cyrki.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Anonim nie wiem kto był w tym związku bardziej dorosły :x
Bez sensu było wogóle zaczynanie tego . Ale nie wiedziałeś pewnie że będzie Ci tak źle.
Oboje sie dorosłością nie popisaliście. Więc olej ją skoro masz jej dosyć.
I nie musisz wypisywać jak bardzo Cie :cenzura: wia itp.
Następnym razem zastanów sie czy warto ?
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
O jaaa... heh jk Ty dyrny czlowiek jestes.... a tak w ogole to ie masz lat? ile on?
mam wrzenie jakys mil z 10 i kurde jak to czlowiek w tym wieku uwazasz ze dziewcyny sa wstretne i nigdy nie bedziesz z zadna... heh... moje zdanie... sory;/
 
Do góry