Co Robić Mam Gdy ...

CUT4X

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Witajcie

Wiec tak toczy się praktycznie od niecałych 2 miesiecy taka sprawa że KOBIETA z którą utrzymuję kontakt Bardzo Bliski ! Przez ten Czas nie zaprosiła mnie ani na Herbate czy tam kawe do Swojego domku aby zapoznać mnie ze swojimi rodzicami unika tego ... Nie wiem dlaczego ale ja powinienem w pierwszej kolejności pójść do jej domku jako Chłopak przystało mi Odwiedzac dziewczyne a nie Dziewczyna Mnie ... Nie wiem czy coś ukrywa czy to co mi do tej pory mówi , opowiada i zapewne nie chce Ona żebym Ja wiedział tą Prawdę czy Nieprawdę od Jej rodziców czy Patrząc Okiem , dobrze Mówię ? i właśnie po takim incydencie co tak sie toczy Zaproponowała mi żebym pojechał na Wesele z Nią bo dostała Zaproszenie z Osobą towarzyszącą i wybrała mnie i sie zgodziłem ale coś mnie Naszło ... Nie nie bardzo jest jechać na wesele nie znając nikogo z rodziny a najważniejsze jest poznać RODZICÓW wybranki , Prawda ? ...

Prosze o Odpowiedz i Rady :)

Pozdrawiam
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
To może zasugeruj jej, że chętnie poznałbyś przyszłych teściów... :sexy:
Skoro jeszcze Cię nie zaprosiła do siebie to pewnie ma jakiś powód...być może ma jakąś nieciekawą sytuacje w domu...hym wiele może być takich powodów, dla których tego unika.
 

CUT4X

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Ja Juz mówiłem o Tym że chciałbym poznać ale nic w tym kierunku nie idzie ... Hmmm ... to co ja mam teraz myśleć ... Zobacz ten problem z Weselem co Opisałem ? ...
 

Łobuziara

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
~fAR aWAY~
hm, myślę, że Zamyślona ma rację, pewnie jakaś trudna sytuacja w rodzinie...
powiedz jej o tym. rozmowa jest dobra na wszystko :) (i kto to mówi...;/)
powiedz jej, że chcesz poznać jej rodziców :)
 

CUT4X

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Łobuziara

Już Jej to powiedziałem że chcę poznać Jej Rodziców a Ona Mówi że Poznasz Poznasz kiedy an Weselu Poznam nie nie wypada ... Pytanie Kiedy ? Trudna Sytuacja z Weselem ... Co Robić ? ...
 

Łobuziara

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
~fAR aWAY~
Łobuziara

Już Jej to powiedziałem że chcę poznać Jej Rodziców a Ona Mówi że Poznasz Poznasz kiedy an Weselu Poznam nie nie wypada ... Pytanie Kiedy ? Trudna Sytuacja z Weselem ... Co Robić ? ...

zacznij nalegać.
powiedz, że bardzo Ci zależy.
nie no, niewiem, co jeszcze mógłbyś oprócz tego zrobić, żeby hardkorowo nie wyszło...
 

CUT4X

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Inni mówią żebym sobie odpuscił z Tym i nie Narzucał się ... a że nie chce Mnie zaprosić Ponieważ nie chce Ujawnić Prawdy i zebym nie dowiedział się poprzez jej Rodziców ...
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
myślisz, ze rodzice by coś powiedzieli?
ja np nie zapraszam do siebie prawie nikogo ;]
i z góry jasno stawiam sprawę...
nie mam nic do ukrycia ale nie chcę męczyć mamy gośćmi...
i tak jest przemęczona moją babcią ;]
 

CUT4X

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Temida Ja Cię Rozumiem a twój Chłopak tez nie Pozna Twojich Rodziców to musi zaistniec tak czy inaczej ! ale postaw się w mojej sytuacji co Zrobiłabyś gdy czekałoby Cię wesele a Chłopak by Cię Zaprosił a Nie znałabyś Jego Rodziców ? Prawde mozna zauważyć okiem a w rozmowie wyjdzie ... chodzi o to co opowiada mi gdy wyjdziemy gdzies a tak naprawde może być inaczej ...
 

DoSiUnIa:)

the pretender
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Paradise city
Może Twoja Dziewczyna chce poznac Cię z rodzicami na weselu,a nie w innych okolicznościach.
Łatwo jest mówić odpuść sobie i olać sprawę.Widać 'innym' nie chce się starać odzyskiwać czegoś co się utraciło,bo łatwiej wybrać sobie nową dziewczynę.Nie słuchaj ich.Spróbuj zaakceptować postanowienie Twojej Dziewczyny i poznaj rodziców na weselu.Wiem,że to niezręcznie tak iść nikogo nie znając,ale miłość wymaga poświęceń. :)
 

CUT4X

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
DoSiUnIa:) Piękna Wypowiedź aż inaczej się Myśli :) Rodzice się nie zgadzają z Tym Mówia że Stac Cie na lepszą że jestem łatwo wierny i nie są za tym żebym w takich okolicznościach pojechał na Wesele.
 
J

J.B

Guest
Kompletnie nie rozumiem tego problemu, wydaje się, że jest on sztuczny... CUT4X, to Twój sposób (dość nieudolny) na nabijanie sobie postów? Tylko, że za ilość nie rozdają tu nagród.

Mnie jako "faceta" interesuje kobieta, a nie jej "rodzina" i nie ważne czy ją (rodzinę) poznam czy też nie - oraz w jakich okolicznościach. Po prostu nie jest mi to do niczego potrzebne.

Wiem,że to niezręcznie tak iść nikogo nie znając,ale miłość wymaga poświęceń.

Zależy jak dla kogo. Mnie to nie rusza... poza tym, zna tam jedną osobę i to wystarczy, będzie się dobrze bawił i pozna resztę. Ale Wy macie "problemy".

Beam Me Up, Scotty!
 

nadzwyczajna

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Też uważam, że problemu ne ma...

Poznasz rodzinke i to w większym składzie na weselu. Na pewno będzie lepsza atmosfera, bo wszyscy będą trochę podpici:p

A poza tym... mógłbyś ne pisać wielką literą zwykłych czasowaników i rzeczowników? Bo raczej szafie ne trzeba okazywaćszacunku pisząc wielką literą . :p
 

Thunder84

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódźkie
Chyba ze lubi swoja szafe.
A co do postu, to jak ktos pisal wyzej, moze chce Cie poznac odrazu z cala rodzina to raz. Nie napisales swojej sytuacji ani jej jakbys okreslil jej syt. finansowa, albo czy zalwazyles ze moze miec jakies problemy o ktorych Ci nie mowi. Moze byc wiele przyczyn niecheci zaproszenia Cie do domu, moze sie wstydzic (zakladajac ze jest biedna, badz mniej zamozna) zaprosic Cie bo, czegos tam nie ma, albo np. ma chora mame albo tate albo dziadka, albo jej tata pije albo mama, albo..etc. wiem, ze teraz napiszesz zebym tak nie pisal o Twojej dziewczynie, ale sa takie sytuacje nie ma co sie oszukiwac, byc moze jestescie za krotko i ona nie chce jeszcze Ci o tym pisac, bo moze mysli ze za wczesnie, a moze wesele uwaza za taki grunt na ktorym bedzie jej najlatwiej poznac Ciebie z jej rodzina. Pozdrawiam. Ps. Zawsze jak cos nie bedzie po Twojej mysli na weselu mozesz z niego wyjsc, to nie problem, ale po co robic przykrosc dziewczynie i nie godzic sie na pojscie na nie.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Moim skromnym zdaniem,nie przejmuj się tym tak bardzo. Jak poznasz ich na weselu może jej łatwiej będzie wtedy zaprosić Cie do swojego domu. Może boi sie reakcji swoich rodziców na ciebie? Nie wiem dlaczego...po prostu. Lub jak ktoś powyżej napisał,że może ma w domu pewien problem o którym wstydzi sie mówić. Tak czy inaczej prawidłowościowo zaakceptuj postanowienie.
 
Do góry