Co Robić Już Po Stosunku?

Niebieski0023

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
jak każdy facet...z Marsa
Najlepiej jest, gdy jedna, ta najjaśniejsza gwiazda leży obok i mówi Ci, co też widzi w gwiazdach, tych co są oddalone, co jej przypominają i co czuje lub czuła przed chwilą... :p
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Też jestem za opcją leżenia i patrzenia w gwiazdy. Ale jeśli gwiazd żadnych w pobliżu nie ma, niegłupim pomysłem jest po prostu poleżeć blisko siebie, porozmawiać i posłuchać, grającej gdzieś niedaleko, cichutkiej, klimatycznej muzyki. Nie wiem jak inni, ale ja nie mógłbym w takiej chwili zasnąć. Nie ważne jak wyczerpujący by nie był stosunek. To trochę mogłoby źle zostać odebrane przez partnerkę :).
 

malenstwo0023

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
358
Punkty reakcji
0
Miasto
anioł mnie upuscił
Następny co zaraz po chce spać. Może tak zaczniecie ćwiczyć w sobie silną wole? :p Niebieski podoba mi się Twoja propozycja. A jak tak gwiazdki spadają to mozna sobie życzonka myslec :)
 

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
W takich chwilach to ja jestem tak szczęśliwa, że juz nawet życzeń żadnych nie trzeba:)
 

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Właśnie nie, ja juz wtedy niczego nie potrzebuję. Bo wszystko co tak naprawde jest potrzebne juz mam.
 

Niebieski0023

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
jak każdy facet...z Marsa
Tak???? To na ile Ci to Twoje szczęście wystarczy?? Bo na pewno minie i będziesz chciała to zrobić jeszcze raz byś znów była szczęśliwa i spełniona.... :p Nie można zaspokoić się raz na zawsze :D Chyba... :bober:
 

emulov

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
że znowu ?
mysle ze jej chodziło o chłopaka, miłosc itd a Ty mówisz o orgazmie i potrzebach fizycznych :p
 

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
No własnie Niebieski chodzi o miłość, a nie o orgazm.

No to mamy naukowe potwierdzenie:
tomek_zlotow Wczoraj, 16:34 Post #89
Ja w szkole kiedys mialem ze po orgazmie objawy u faceta to m.in chec zasniecia
 

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Troche odbiliśmy od tematu, znowu:p
Nie wiem jak zrozumiałes to co napisałam o miłości, ale ja ją czuję w każdym momencie przebywania z chłopakiem, a podczas seksu o tyle szczególniej, że jednak tylko jednej osobie jestem w stanie sie oddać, a tenże facet własnie sie do mnie przytula.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Skoro doszliśmy już do wniosku, że każdemu, cięko pracującemu mężczyźnie chce się po sexsie spać... to wniosek jest jeden -> pójść spać. Bo skoro się chce, to tak trzeba :).

Ale tak na poważnie: mocno się wtulić w objęcia swojej ukochanej, wspólnie poleżeć, porozmawiać, pomarzyć, coś wspónie zaplanować, zwierzyć się sobie nawzajem ze swoich odczuć, obaw i nadziei.... czego chcieć więcej? Chyba tylko kanapek :D.
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Zapalić papierosa :D .
A jak? :D Taki rambo/super hiper hero na filmi jak skonczy stosunek [2-3 minutowy :lol: ] to fajeczka :D ale sam nie wiem czy bym tak nie postąpił :p

W pewnej sytuacji, należy też po stosunku zapłacić za seks :D .
Najgorzej jak o tym sie dowiesz dopiero po stosunku a przypomni Ci pan w garniturku z bardzo znanym baseballistom narzędziem :p
Prawdziwy mężczyzna po seksie obraca się i zasypia. :D
chłopok wymęczony, wydarty ze wszystkiego chce sie walnąć spać... ale pewne częsci ciała bez wspólnej kąpieli bedą wydalały niemiły zapach :p
Skoro doszliśmy już do wniosku, że każdemu, cięko pracującemu mężczyźnie chce się po sexsie spać... to wniosek jest jeden -> pójść spać. Bo skoro się chce, to tak trzeba :) .
No spac sie chce, ale dziewczyna tego nie zrozumie bo nie wie co to jest zrobic tyle ruchów :p

ja to bym zrobił tak ... najpierw;
-> zapalił papieroska i pogadał z dziewczyna podczas palenia
-> potem wspólna kapiel lub prysznic, co do pierwszego to trzeba miec duża wanne :p
-> potem lekkutko coś przegryzł
-> i ... poszedłbym spac :p i rozmyslał o nastepnym razie :D
 

Wolf of Desert

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wolfenstein ==> Wilcza obok Gliwic
:] :D
Hmm dobrze wiedzieć, co zrobić po stosunku, ale ja odrzuciłbym propozycje o odwróceniu się i zaśnięciu itp. Bardziej mi odpowiada prysznic, a rankiem zrobiłbym mojej dziewczynie śniadanie do łóżka. :p :zakochani:

PS: Czy są jakieś inne propozycje by urzeczywistnić romantyczne chwile po stosunku???? Perfekcjonizm romantyczny to mój cel. :] Poradzcie :eek:k: :p
 

Alexisss

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Happyland
No napewno nie odwracać sie plecami i zasypiać, bo to oznaka samolubności, lekceważenia :mruga: . Ja bym proponowała prysznic (ale to raczej przed) albo wtulenie sie do siebie, mówienie czułych słówek itp.
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
ALbo trzeba sie szybko ubierać bo rodzice wracaja za 5 minut :D:D:D:D

Tzn po stosunku to zazwyczaj przytulam swoja Stokrotke :) i bardzo dlugo dlugo gadamy :) pozniej zazwyczaj nie mamy sily nic robic do jedzonka to zamawiamy pizze :)
 
Do góry