Co Przynosi Wam Szczęście ?

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Wszystko jest zapisane "gdzieś tam" i nawet nie ma co się łudzić, że jest inaczej.. Dlatego będąc małą dziewczynką (którą do dzisiaj pozostałam)znosiłam do domu czarne koty :D
Szczęście ludziom jest pisane, tak samo jak nieszczęście.
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Według mnie nie ma takiego czegoś jak talizman czy zabobon ktoś juz dawno ustalił co będziemy robić jakie przeszkody do osiągnięcia poszczególnych celów są już ustalone, a raczej przeznaczenia sie nie oszuka :>
 

blondyn@

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
bo ja wiem...
No nie wiadomo hehe, a jak było w "Oszukać przeznaczenie" (wszystkie części) ?? Udało im się jakoś, ale to tylko film, a nasz los zależy tylko od nas i od naszych decyzji
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Nic nie jest z góry ustalone.
To tylko przypadek.
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
tu się można sprzeczać, bo na przykład ja jestem niewierząca, ale wierzę w los... że wcześniejsze decyzje pokierują naszym życiem albo pozytywnie, albo negatywnie...
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Ja chyba nie mam talizmanu czy czegos takiego, co mi szczescie przynosi... Nie wiem no, na lewej ręce nosze dwie bransoletki , a na środkowym palcu pierścionek z jaszczurkami, przedtem jeszcze myslałam, ze to jakies szczescie mi przynosi, ale teraz raczej nie..:p
Ale jak tego nie mam, to sie dziwnie czuje:p
A szczescie to mi chyba Tiger przynosi, hah:p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja mam takiego malutkiego porcelanowego slonika, jeszcze z LO i do tej pory przynosi mi szczescie na studiach, gdy mam zaliczenia :)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
A ja mam magiczny czarny szalik i za żadne pieniądze bym go nie oddał :D Może szczęścia nie przynosi ale od razu czuję się lepiej jak go założę ;]
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ja mam taki czarny kamyk o dziwnym kształcie sfinksa naturalnym żeby nie było. Wyłowiłam go całkowicie przez przypadek w Niemczech. Zanurzyłam dłonie w jeziorze i wyciągłam ów znalezisko. Nie wiem dlaczego , lecz czuję, że bije od niego jakaś tajemnicza energia...
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Może poprostu się do tego kamyka przywiązałaś?
 

blondyn@

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
bo ja wiem...
Ja kiedyś znalazłam na drodze przestrzeloną monete (jakaś zagraniczna to była) i na serio ciągle mi pecha przynosiła, aż wkońcy ją gdzieś zgubiłam jak to u mnie bywa :D :D
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Miała dziurkę w środku?
To są chińskie juany i wcale nie są przestrzelone.
One są takie w oryginale.
 

blondyn@

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
bo ja wiem...
To nie były jakieś chińskie manuary czy jakoś tak, na 100% a nawet na 200% mogę powiedzieć, że to była przestrzelona moneta
 
Do góry