Co przeszkadza chłopakom w dziewczynach i na odwrót...

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
nie lubuie kiedy dziewczyna pali papierosy i slucha techno albo hip hop bo jak slucha taka muzyke to juz wszystko o niej wiadomo
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a uwierzysz że znam aż 3 kobiety które z ostatnim punktem to czekają aż do ślubu?! :)
szkoda, że ja nie znam żadnego faceta, który czeka aż do ślubu...
bo zazwyczaj to Panowie wymagają/marzą sobie mieć dziewice, a sami wcześniej używają sobie na prawo i lewo <_<
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
szkoda, że ja nie znam żadnego faceta, który czeka aż do ślubu...
bo zazwyczaj to Panowie wymagają/marzą sobie mieć dziewice, a sami wcześniej używają sobie na prawo i lewo <_<

no to musisz poznac mnie :p
ja mam zamiar czekac.. martwie sie tylko ze nie znajde dziewczyny ktora bedzie czekala na mnie :/
a tak wogole to martwie sie bo nie znam zadnej dziewczyny ktora chcialaby aby jej facet byl prawiczkiem.. chyba wszystkie wola doswiadczonych.. ale ja wychodze z zalozenia ze jesli od kogos czegos wymagam to sam rowniez powinienm sie trzymac tych zasad...
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no to musisz poznac mnie :p
ja mam zamiar czekac.. martwie sie tylko ze nie znajde dziewczyny ktora bedzie czekala na mnie :/
a tak wogole to martwie sie bo nie znam zadnej dziewczyny ktora chcialaby aby jej facet byl prawiczkiem.. chyba wszystkie wola doswiadczonych.. ale ja wychodze z zalozenia ze jesli od kogos czegos wymagam to sam rowniez powinienm sie trzymac tych zasad...
Jeśli jest tak jak mówisz to masz u mnie dużego plusa ;)
i ja też się martwie, że moje czekanie nie zda się na wiele, bo chłopak tego nie doceni nawet, nie mówiąc o tym żeby też podobnie jak ja czekał...
No i mnie też chyba musisz poznać, bo ja chciałabym żeby mój facet był prawiczkiem...tak przez wszystko razem pierwszy raz :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
szkoda, że ja nie znam żadnego faceta, który czeka aż do ślubu...
bo zazwyczaj to Panowie wymagają/marzą sobie mieć dziewice, a sami wcześniej używają sobie na prawo i lewo <_<
ja nic nie używam :)

no to musisz poznac mnie :p
ja mam zamiar czekac.. martwie sie tylko ze nie znajde dziewczyny ktora bedzie czekala na mnie :/
a tak wogole to martwie sie bo nie znam zadnej dziewczyny ktora chcialaby aby jej facet byl prawiczkiem.. chyba wszystkie wola doswiadczonych.. ale ja wychodze z zalozenia ze jesli od kogos czegos wymagam to sam rowniez powinienm sie trzymac tych zasad...
A już sie bałem że jestem sam :) wychodze dokładnie z tego samego założenia, czego wymagam to oferuje :)
nie wszystke, te co znam co czekaja do ślubu akurat wolą prawiczków...
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Jeśli jest tak jak mówisz to masz u mnie dużego plusa ;)
i ja też się martwie, że moje czekanie nie zda się na wiele, bo chłopak tego nie doceni nawet, nie mówiąc o tym żeby też podobnie jak ja czekał...
No i mnie też chyba musisz poznać, bo ja chciałabym żeby mój facet był prawiczkiem...tak przez wszystko razem pierwszy raz :p

ojd oceni doceni :) masz tu nawet 2 przyklady :p ja w sumie tez sie martwie ze dziewczyna nie doceni :p ale jednak chyba sie zdarzaja takie ze doceniaja :)


ja nic nie używam :)


A już sie bałem że jestem sam :) wychodze dokładnie z tego samego założenia, czego wymagam to oferuje :)
nie wszystke, te co znam co czekaja do ślubu akurat wolą prawiczków...

no to jest nas juz dwoch :)
 

Makavel

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
190
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Cyrk
Wszyscy, którzy odwołali się do mojego posta mają rację. Ale największą Natrina, słusznie, 95 % których znam. Ale naprawdę, to co dzieje się na około jest przygnębiające do potęgi. Wiem, że im brakuje kogoś kto je poprowadzi, także kolesiom, ci to już w ogóle zachowują się jak zaawansowane dresy na 100 levelu. Wiem, że szmatami nikomu nie imponuję, nie miałem zamiaru nikomu imponować, czasem jednak takie słowa wywołują silniejsze emocje, które mogą w końcu coś ruszyć z miejsca i skłonić do zastanowienia się.
 

artik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Nie lubię jak dziewczyna:
- pali
- za dużo pije
- uważa się za królewnę której nie można nic powiedziec i ona jest tylko piękna itp.

I uważam podobnie jak Candyman666 czy Zamyślona - trzeba docenić to z czym czekamy do ślubu :)
Sam jestem w stanie wiele dać dziewczynie ale też czegoś od niej wymagam i oczekuje...
 

stuffy

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Makavel, może czas zmienić towarzystwo? (;

A wracając do tematu. Jak już wiele osób wcześniej napisało mój partner nie może palić. Rozumiem, nad nałogiem niekiedy nie da się zapanować. Ale jak ktoś pali przy mnie i chucha mi dymem prosto w twarz, a potem jeszcze całuje, to przepraszam bardzo.
Nie powinien też oglądać się z innymi- jak już jesteśmy razem. Oczywiście, faceci czasem muszą. Ale jak robi to notorycznie i nadodatek przy mnie to nie nadaje się na partnera.
Musi być sobą i tylko sobą, nie może udawać kogoś innego tylko dla szpanu.
Przeszkadza mi też to jak chłopak ma tłuste włosy lub żólte zęby.
Nie lubie też jak facet kłamie i koloryzuje.
 

Skwira

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
nienawidze jak zdiewczyna pije i pali... jak nie dba o siebie a co do charakteru to malo kiedy mi charakter przeszkadza bo nie jestem za bardzo wymagajacy :p po za nałogami bo to mnie odpycha ;/
 

Makavel

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
190
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Cyrk
stuffy, ja zrezygnowałem z towarzystwa :) po prostu nie potrafię być cool, nie umiem, nie chcę, a jak widzę, że ktoś jest cool to słabnę
 

morana

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
34
nie znoszę gdy chłopak jest zbyt pewny siebie, gdy w siebie nie wierzy też nie jest dobrze.
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Mi przeszakadza w facetach najbardziej ich niezdecydowanie,i to,że nie zdają sobie sprawy jak bardzo ranią dziewczyny swoim szczeniackim zachowaniem...
 

Noemi

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zachodniopomorskie
nie lubuie kiedy dziewczyna pali papierosy i slucha techno albo hip hop bo jak slucha taka muzyke to juz wszystko o niej wiadomo
Niby co o niej wiadomo? uświadom mnie, bo nie mam pojęcia, a i nie mam nic przeciwko takiej muzyce....

Pewnie jak większośc dziewczyn, nie lubię chłopaków:
- chamskich
- nieszczerych, fałszywych
- bajerantów ( zazwyczaj bajerują aby osiągnąc swój cel, a to co mówią jest kłamstwem, zazwyczaj powtarzają to samo każdej, bardzo łatwo im to przychodzi)
- wulgarnych
- popisujących się przed kolegami oraz szpanerów
- z nałogami oraz nadużywających alkoholu
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
- bajerantów ( zazwyczaj bajerują aby osiągnąc swój cel, a to co mówią jest kłamstwem, zazwyczaj powtarzają to samo każdej, bardzo łatwo im to przychodzi)
A mi to nie przeszkadza. :D
Miło sobie posłuchać.
Chociaż taki to na nic wiecej niż próby zbajerowania nie może liczyć, bo szybko się orientuję, czego chce. :lol:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a jak odróżniacie kiedy facet bajeruje, a kiedy po prostu prawi zasłużone komplementy?
 
Do góry