Co powiedziec ?

Dawidurus

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam ;D


Mam problem ;P
A mianowicie spodobala mi sie pewna dziewczyna rok mlodsza ode mnie ze szkoly.

A ja nie umie zagadac do niej na rl-u bo ciagle oblegaja ja kumpele a co gorsza jestem az za bardzo niesmialy co jest moja najwieksza zmora *przynajmniej ja tak mysle :p*.

Pisze juz z nia od ponad 2 miesiecy wylacznie na gg i mowie w szkole 'czesc' a na nic wiecej mnie nie stac niestety =/

Nie wiem np co zrobic gdy juz sie odwaze, o czym pogadac. Wiem o niej praktycznie wszystko ! (ahh te rozmowy gg;/)

Prosze Was o pomoc, co mam robic ?!

PS. Na dyskotekach szkolnych rozmawiam z nia tylko podczas tancow i to tez nie dlugo ;/
 

maxijs

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
...
Najpierw czytaj przyklejone tematy J.B naprawdę Ci się przydadzą uwierz...

Po drugie uwierz w siebie i przed podejściem nie myśl za dużo tylko rób coś. Zauważysz ją idziesz mówisz cześć co u ciebie co robisz po poludniu i umawiasz sie na spotkanie, takie rozmowy na gg nic CI nie dadzą bo w realu nie będziesz umiał normalnie porozmawiac, gg używaj jedynie co do umawiania się i tyle ;)

Pozdrawiam, maxi
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
A nie możecie sie zgadać na gg że sie spotkacie na długiej przerwie np koło sklepiku szkolnego lub na jakimś parapecie ?? wtedy niech przyjdzie sama bez koleżanek i ty sam :) tylko chęci i nie wmawiaj sobie ze jesteś nieśmiały a myślenie o czym będziecie rozmawiać to o dupę rozbić bo i tak nie będziecie o tym rozmawiać więc nie myśl bo nie warto i jeszcze sobie krzywdę zrobisz :p każdy potrafi rozmawiać :D co tam jak tam u ciebie i jakoś dalej rozmowa sie klei :D
 

Slick Rick

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Pewnosć siebie.... musisz pamiętać że życie nie zawali się jak do niej podejdziesz. Bojąc się ze coś zepsujesz - już to zrobiłeś. Najlepiej myśleć o dziewczynie jako o nie do końca idealnej. W żadnym wypadku nie można pokazać dziewczynie że jej uroda Cię oniesmiela. Bądź pewny siebie, rozluźniony, żartuj z nią, oraz z niej samej, ze szczyptą arogancjii w tle. Ale bez przesady, masz ją poderwać a nie zrazić do siebie ;)
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Ja pierrrr ... gadasz z nia na gg od 2 miesiecy a w szkole jej mowisz czesc ... no to jak nie umiesz z nia rozmawiac na zywo ? ja rozumiem ze jakbys z nia nigdy nie rozmawial no to nie bylo by to az takie latwe ... ale jak z nia nawijasz tyle czasu to podbij do niej i spytaj czy gdzies nie pojdziecie ... a temat sam ci sie nawinie jak sie nie bedziesz stresowal przed nia ...
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
...

Piszesz 2 mce na gg, a w szkole tylko cześć...żenada chlopak :x

Ehh...Po co ktos wymyslil internet...powiekszyla sie liczba słabych podrywaczy, uwazajacych gg > zycie.


Po prostu podejdź do niej na przerwie, powiedz cześć, co słychać. Nawet kiedy jest w grupce koleżanek. Ja tak wlasnie poznalem moja Asie :) Wpadła mi w oko, podszedłem do niej i czterech jej koleżanek, pogadałem jedną przerwe, pozniej chwilke po szkole. Zalatwilem sobie jej nr gg, umowilem sie na spotkanie i już dalej sie potoczylo...


PS Też kiedys uwazalem siebie za niesmialego...
PS 2 Nie rozmawiaj z nia czesto na gg...to Cie zgubi
PS 3 Do dzieła
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
To się umów z nią przez gg na jakieś spotkanko na mieście jak nie potrafisz zagadać w szkole. Albo druga droga, trudniejsza podbijasz w szkole między te wszystkie koleżanki z tekstem: ''A teraz zabieram wam koleżankę'' bierzesz ją za rękę i jest Twoja. Rozpieprzysz im to stowarzyszenie.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
To się umów z nią przez gg na jakieś spotkanko na mieście jak nie potrafisz zagadać w szkole. Albo druga droga, trudniejsza podbijasz w szkole między te wszystkie koleżanki z tekstem: ''A teraz zabieram wam koleżankę'' bierzesz ją za rękę i jest Twoja. Rozpieprzysz im to stowarzyszenie.

hehe ja tak zrobilem i nie pozalowalem ale kiedy to bylo oj dawno

jak chcesz cos zyskac to musisz se odwazyc;-)))
 

Slick Rick

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Ja w tych sprawach chyba wolę już wybrać "trudniejszą" i bardziej odważną metodę bo jest ona chyba bardziej skuteczna. Trudniejsza tylko z pozoru bo przez internet traci się możliwości takie jak mowa ciała itp.
A sposób na wyrwanie dziewczyny z grona koleżanek ''A teraz zabieram wam koleżankę" mimo że nigdy go nie użyłem wydaje mi się bardzo skuteczny :) A taki prosty....
Musze spróbować.
 

megagsm

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja polecam wyjście i zagadanie o jakieś pierodłki, a potem coś odwazniejszego np że ładnie wyglądasz itd
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Ewentualnieeee możesz wejść w grupkę i powiedzieć:

-Możecie nas na chwilke zostawić samych?
 

Slick Rick

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
To już trochę niegrzeczne :p

A kradzież koleżanki z tłumu jest bardziej szarmanckie. :)
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Coś widzę że ci na niej aż tak nie zależy ;/ kurde jak mi zależało na jednej dziewczynie :D to robiłem takie rzeczy których bym nie pomyślał wcześniej :D ( ale warto było )
Jak coś nie tak zrobisz to już na przyszłość będziesz wiedział co i jak :) PRAKTYKA CZYNI MISTRZEM :D
Przestań sobie wmawiać ze jesteś nieśmiały !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
no coz troche inwencji tworczej mu brakuje

ja zrobilem tak

podchodze i se pytam kto sie nazywa kasia i sie zglasza fajna brunetka mysle trzeba to wykorzystac (wiedzialem ze wsrod nich jest kasia ale mio kumple nie wiedzieli ktora to jest a kolezanek o to sie pytac nie bede

a wiec mowie jej ze masz sie zglosic do dyrektora ona cala blada a ja mowie ze musisz isc ze mna ma do ciebie pewna sprawe no to ona ze mnie prowadz no to ja wywloklem na dwor na rog ise spokojnie z nia pogadalem dopiero jak wyszliszmy z szkoy zrozumiala ze sie dala nabrac hehe

potem za kazdym razem jak podchodzilem zeby pogadac "mowila czyzby dyrektorowi przypomnialo sie o kasce???"

i jak widac jest miliony wariantow tylko trzeba troszke odwagi

jak tak patrze to te :cenzura:y internet powoduje ze mlodziez boi sie zagadac heh plaga XXI wieku
 

MrBronkz

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2007
Posty
57
Punkty reakcji
1
Heh no jeżeli Ci to sprawia problem żeby pogadać z nią w szkole np. z tego powodu, że ciągle jest z kimś w grupce to po prostu umów się z nią przez gg np. do parku czy gdzie indziej na jakaś ławeczke, wszystko zależy od Ciebie co Ci bardziej pasuje.
 
Do góry