Co potrafją wasze zwierzaki

ryby.szczecin

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
Witam. Mój pies świetnie aportuje, skacze przez wysokie przeszkody i bawi się z moją tchórzofretką ;)
A wasz pupil co potrafi :)
 

tusia13

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mój piesek umie podać 2 łapy raz jedną a potem druga, siadać, leżeć, skakać na mnie i dać głos :p
aportować to się jej nie udaje bo nie chce oddać zabawki tylko z nią ucieka :D
i jeszce umi szukać, chowam jej gdzieś w domu jakiś smakołyk, i będzie tak jego szukac aż znajdzie, czasami troche czasu jej to zajmuje ale zawsze znajdzie
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
Moje pieski za wiele sztuczek nie znają, ale i tak jestem z nich dumna :p
Pies: siad, leżeć, podaj łapę, daj głos i kiedy da mu się jedzenie i powie nie ruszaj też posłucha, na polecenie "hop" skacze i opiera się łapami o moje ramiona.
Suczka podaje łapkę, reaguje na zostań, kiedy bawi się zabawką słucha "przynieś", kiedy jesteśmy na dworze - "zobacz kto idzie" i już biegnie do bramy, rozumie pytanie "idziemy na dwór?"

bawi się z moją tchórzofretką ;)
byle nie zaczął się bawić tchórzofretką :p
 

Concini

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
206
Punkty reakcji
2
Aris: podstawy typu siad, leżeć, zostań, powiedz (czyli "daj głos") do mnie, nie wolno, puść, przynieś, szukaj (aczkolwiek zabawę w tropienie ograniczam do mieszkania), chodzi przy nodze, rewelacyjnie aportuje, podaje obie łapy, prosi, "przytula się" (klękam, a on kładzie mi łapy na ramionach); nie mówię tu o słowach, które po prostu rozumie i kojarzą mu się z daną czynnością, a nie był do nich "przyuczany" - np. "piłeczka", "zabawka", "kici kici" (;) ), "jeść", czy "wycieramy!" po spacerze ;) Sporo tego będzie.

Kot i szczury przychodzą, kiedy się je zawoła, i to w zasadzie tyle ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Mój psiak podaje łapę, gdy tylko tego chcę, siada i kładzie się na komendę: leż!
:)
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Mój Reksio potrafi: Aport, leżeć, siat, do budy :p, na klatę (czyli skaka mi na brzuch i się tak fajnie trzyma :D ) ,podaj lewą łapę lub pierwszą, podaj prawą łapę/ drugą :p
 

blondyneczka125

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
Wuppertal
A nasza Fifi (terierka jakas tam) potrafi przewrocic dom do gory nogami,wygonic kroliczka z klatki,wejsc tam i wyjesc mu witaminki.Poza tym ostatnio wciela nasza piekna juke a ziemie z doniczki rozrzucila po pokoju.Za te "sztuczki" kochamy ja straszliwie!
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
o standardach pisac nie będę, bo to troszkę oklepane... Pies potrafi przy mnie grzecznie biec, gdy ja jadę rowerem. Ja po ulicy, on grzecznie po chodniku. O zaczepianiu innych nie ma mowy, bo jemu zależy by choć o głowę być przede mną :) (potrafi inne rzeczy, ale to standard więc nie będę pisać)

kotek potrafi aportowac! Na komendę "przynieś" przynosi piłeczkę, sznureczek itp i przynosi pod nogi :) A gdy jej się powie, że za daleko to kładzie bliżej

Ot takie mam uzdolnione zwierzaki
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Moj pies ladnie prosi jak cos chce. Jak to robi wyglada jak ten Timon z bajki disneya:D :D :D :D
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
mój pies umie wyganiać kury jak wejda na podwórko ( mieszkam na wsi) :) Wystarczy krzyknąć "Kura!" a on ją wygania :)
jak się zawoła "szukaj" to znajduje kota (oczywiście mojego) :D
 
A

Anitkaa

Guest
A mój chomiczek umie przez noc przegryźć wszerz tunel z kartonu :p
Pies jest posłuszny, umie usiąść na 'siad' :p
Zdolniacha xD
 

lipsz

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
a mój pies jest miSZczem w robieniu kupy :D może robić zawsze i "wszędzie" i w takich wieeeeeeeeeeelkich ilościach :) nie wiem gdzie mus ię to wszystko mieści :)

a raszta zwierząt raczej nic nie potrafi :/ w sumie to nie ich wina, że mózgów nie mają :) hmm tak sobie myślę że jednak coś potrafią. rzucają się na ścinkę pudełka jak się w nią puka :D takie inteligentne bestie BB)
 
Do góry