Co potrafi zrobić kot ?

GummiBear

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
318
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Leszno&Poznań
Rozrzucić żwirek po całym domu zaraz po odkurzaniu, stawiać miny w najmniej odpowiednich miejscach, wpaść do pokoju z prędkością światła i z niego wybiec w międzyczasie zrzucając i rozwalając wszystko dookoła, zniknąć gdzieś na całą dobę a potem odnaleźć się w szafie między butami itp. itd. Ciekawe zwierzęta :D
 

rowerzystka

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Moja kicia potrafi wiele :
1. wskakuje mi na plecy jak wychodzę z domu oczywiście odpuszcza mi jak wyprowadzam psa.
2. wskoczyć na klatkę z papużkami zawieszonej na wysokości 2,5 m jak na razie przez rok nic im nie zrobiła tylko wzrokiem błagalnym prosi o wyjście.
3. spacerować po ramie obrazu o szerokości 4 cm

Kocik moich rodziców zaczął ssać ich sunię i zaadoptował na swoją mamusię - tak dosłownie nigdy nie mając szczeniaków karmi kociaka mlekiem a on jej się odwdzięcza w postaci motylków

A poza tym koty potrafią rozkochać w sobie nawet zatwardziałego przeciwnika kotów ( moje tapety całe, firany też - zrobiłam Kocikowi drapak mała zachęta w postaci wspólnej zabawy morze zdziałać cuda )
Pozdrawiam
 

Attachments

  • dakota_i_piaskowe_posagi_041.jpg
    dakota_i_piaskowe_posagi_041.jpg
    93 KB · Wyświetleń: 42

chilli

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
moja kicia zeżera wszystkie skarpetki z suszarki...
gumki do włosów, to plaga.


Miałam kiedyś kicię, która spadła z 8 piętra w bloku pod koniec swojej ciąży, spadła na szczęście na trawnik i do dziś nie wiem jak przeżyła, oczywiście wypadek skończył się wcześniejszym porodem i o dziwo wszystkie kocięta przeżyły a było ich 5.
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Pić wodę. Ale za to w jaki sposób. Ciekawy patent na picie wody przez kociaka, uśmiałem się strasznie :): http://www.youtube.com/watch?v=8KswnjMa-MQ&feature=player_embedded
 

mella

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Moja kotka potrafi sobie sama otwierać drzwi i kiedy ja sobie smacznie śpię a wystają mi palce u nogi, lubi mi je poobgryzać ;)
 

neta1972

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
180
Punkty reakcji
1
Miasto
bardziej zachód niż wschód
kot w parę chwil potrafi tak załatwić sznurowadła od butów,że można je wyrzucić.
potrafi też poobgryzać co ładniejsze kwiatki w domu.
mój kot potrafił kąpać się w zlewie gdy zmywałam naczynia.
 

Bree

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Katowice
Mój kotek też potrafi kilka "sztuczek":
-oczywiście biega jak postrzelony po domu rozwalając wszystko co mu na drodze stanie
-potrafi wskoczyć na futrynę na wysokość... no cóż ponad 2 metrów :mruga:
-robi fikołki :]
-paca łapką po nogach
-terroryzuje papugi


Ale najciekawsze jest to że jak się położę to on podchodzi i... liże mnie po twarzy. Trzeba przyznać że jego język jest lepszy niż peeling :D
 

scandal

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
271
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Mój kot nauczył mojego psa (który wcale nie jest mały) spania na parapecie. Ostatni kot którego miałam na przechowanie o 8 rano rzucał się z wrzaskiem przypominającym zarzynane zwierzę - na drzwi sypialni żeby wszystkich obudzić bo głodny był ;)
 

słowik80

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Pić wodę. Ale za to w jaki sposób. Ciekawy patent na picie wody przez kociaka, uśmiałem się strasznie :): http://www.youtube.com/watch?v=8KswnjMa-MQ&feature=player_embedded
Jedna z moich robi dokładnie tak samo, tylko nigdy nie zakręca kranu, poza tym pije mleko z miski łapką (wsadza w michę i oblizuje). Drugi gania psy sąsiadów, kury, nawet wielkiego rotwailera, za to wodołaz go kocha, za każdym razem wraca od niego obśliniony cały. Potrafi też podrapać nowiutką plazmę bo coś się w środku ruszało... ehh te koty
 

SłonecznyPoranek

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Potrafi zjeść pół kilo wędzonego boczku w 5 min...? serio

Moja kicia jest nieprzeciętna ,czasami wydaje mi się że jest mądrzejsza ode mnie :p . Czasami jest rozkoszna a czasami zadufana sobie i mająca wszystko w ... :)

Przypomina mi Kota Simona - tak samo pozytywnie zakręcona :)
 

Attachments

  • KotSimona_o1.jpg
    KotSimona_o1.jpg
    100,9 KB · Wyświetleń: 29

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Kot potrafi również pogonić większego psa (co prawda ten pchlarz to kawał tchórza ale to już inna historia), wymusić jedzenie, wcisnąć się w każdą szparę w drzwiach. A właśnie skoro już jesteśmy w temacie kotów to wy też tak macie że jak jest zimno na dworze to kot wchodzi do garażu i siada na rozgrzanej karoserii samochodu rysując przy tym lakier. U mnie to po prostu plaga. Już nawet próbowałem kłaść kawałek starego dywanu na masce, nic z tego na dach też się wdrapie ;(
O to to to moje dwa tygrysowate robia to samooooo, no i oczywiscie przy okazji nie zapomna z luboscia wydrapac opon. :papa:
 
B

bone1906

Guest
Moja kotka nazywa się Ninja i to imię pasuje do niej najlepiej. Potrafi biegać po ścianach, odbijać się od nich, atakować z ukrycia, zadawać ciosy w czułe punkty (łydki, kostka :)). Ogólnie to kot cały czas zaskakuje, nigdy nie zapomnę jak słyszałem jej miauknięcia i była w szafie ściennej, na najwyżej półce pod sufitem. Ile się zastanawiałem jak ona tam weszła. Inny razem biegała z szajbą po mieszkaniu, odbiła się od fotelu na ścianę tuż pod sufitem i spadła na ten sam fotel w pozycji bojowej:). Koty są nieprzewidywalne i za to właśnie je lubię.
 

Horsiczka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Na przykładzie swoich pupili wiem że koty mogą zrobić bardzo wiele.
Przykładowo wyjeść jedzonko z czego sięda ale oczywiście pieczywa nie tylko wędlinkę.
Ostrzyć pazurki na dywanach i krzesłach najczęściej.
Potrafi popychać drzwi przednimi łapkami aby się otworzyły.
Skakać za zabawką jak opętana - wszędzie gdzie się da.
Wdrapywać się na regał,szafki i półki.
Przegryzać słuchawki od telefony - które już potem idą na wyrzucenie.
 

karolina844

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Reagowac na otwarcie lodówki, widząc że wyjmuje kawe z szafki zaczyna potwornie miałczeć, bo wie że zaraz jego oczom ukarze sie mleko, które bardzo lubi.
Otwierac szafki to norma i co dziwne bardzo lubi wodę i codziennie coraz bardziej skłania się do tego żeby wejść do wanny:)
 
K

KarM_zbanowany

Guest
Zachowania naszych kotów są często bardzo zaskakujące to należy przyznać. Potargane fotele to norma- zapewne u każdego. Gdy wychodzę z domu, żegna mnie-wskakuje na parapet i kładzie łapkę na szybie.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
mój potrafi naprawdę wiele, nie są to tylko złe rzeczy typu bieganie po całym domu w kocim szale, czy umiejętność podkradania z talerza albo buczenie na mnie za (jego zdaniem) źle posprzątaną kuwetę. umie też robić bardzo miłe rzeczy, np. z wdzięczności przytula się do nowej paczki kociego żwirku, budzi mnie szturchając delikatnie pyskiem ;)
 
Do góry