Co polecicie?

cake

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
2
Miasto
Zachód
Witam, dokładnie chodzi mi o to, czy możecie polecić mi jakieś reggae'owe kawałki które "bujają rytmem" ;P nie wiem jak to inaczej nazwać, ale usłyszałem tą piosenke : http://www.youtube.com/watch?v=G1IGsmSa2P4 która spodobała mi się przede wszystkim dzięki temu "bujającemu rytmowi" i monotonnemu wokalowi(monotonny to chyba nie jest najlepsze określenie, ale nie wiem jak nazwać ten powtarzający się sposób śpiewania :) )Wiem, że już coś podobnego słyszałem, ale nie wiem jak znaleźć więcej wykonawców robiących ten typ muzyki który mnie zainteresował. Dzięki i pozdrawiam.
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Damian Marley - Welcome to Jamrock xD dobry wybor ;) ja porponuje zebys przsluchal/a :p Konopians, Vavamuffin, East West Rockers, Natural Dread Killaz, Nefre, Gedeon Jerubbal, Daab, Izrael, Maleo Reggae Rockes z tych co mi przyszly do glowy :p i ziobaczyl/a ktore ci sie z tego podoba ;) Pierwsze zespol Konopians mnie strasznie buja czuje przy tym chill out xD
 
R

Reuben

Guest
a ja polecam dub inc. soja burning spear damian marley stephen marley i ogolnie francuskie i hiszpanskie, portugalskie reggae też :)
 

kamil8080

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
sosnowiec
Ja bym Ci polecił Ras lute np. w mojej głowie, nie mam hajsu, na ulicach itp.
 
R

Reuben

Guest
DUB INCORPORATION -I'N'I SOLDIER,...kurcze no wszystko ich polecam :lol:
S.O.J.A. Jah atmosphere...i też wszystkoooo!!!!!!całe płyty sobie posciągaj bo sa genialne :eek:k:
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Natural Dread Killaz - Uwierzyć w siebie
Ras Luta - Dotknąć Cie
Marika - Siła ognia
Marika - Moje serce
Mesajah - Każdego dnia
Mesajah - Jest ładna i cwana :p
 

kuciek

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
1
http://www.youtube.com/watch?v=hd14gR1uoIY Polecam Henry P gościnnie na yochimu
 

reggaefanka

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
79
Punkty reakcji
2
EastWest Rockres:
-Spadają w ogień
-Jak promień słońca
-do wiadomości
Ras Luta:
-Jeśli słyszysz

Habakuk ma też takie piosenki niektóre ;)
 
Do góry