co po licencjacie

daria05

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
44
Punkty reakcji
0
witam
jestem studentką ratownictwa medycznego ale wiadomo jak z pracą dla kobiet. Dlatego chcę kontynuować naukę po licencjacie. Jakie kierunek polecacie w w razie jakby nie było dla mnie miejsca na rynku pracy jako ratownik? Z wyjątkiem pielegniarstwa- wiem że po tym praca pewna ale jednak nie widzę siebie na studiach pielęgniarskich czy potem w pracy. Mam wrażenie że zrobię się zgorzkniałą pigułą robiąc to czego nie chcę :/ Coraz częściej myślę o mgr z zarządzania kryzysowego bądz z zarządzania w służbie zdrowia tylko nie wiem jakie szanse bym miała w znalezieniu pracy w tych sektorach? Co sądzicie? Jaki inny kierunek polecacie? Może wśród Was jest osoba która po licencjacie z ratownictwa zrobiła coś jeszcze i nie pracuje jako stricte ratownik? Zależy mi po prostu żeby nie zostać na bezrobociu, wiadomo.
Za każdą odpowiedz dziękuję i bardzo liczę na pomoc ;/
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Zarządzanie tuż po magisterium? To chyba dla znajomych WAŻNIAKA albo dla kogoś z jego rodziny
Nawet dyplom z nadzwyczaj wysoką średnią nie zapewnia stanowiska "zarządcy"
Rozejrzyj się - w czym jest możliwość zatrudnienia na najniższym stanowisku, a inspektorem zostaniesz po znalezieniu promotora lub nim NIE zostaniesz
 

ropucha_89

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
131
Punkty reakcji
6
Może położnictwo? A najlepiej byłoby, gdybyś szkoliła języki i jechała za pracą za granicę. Tam może być łatwiej.
 

ogloszeniak

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja uważam, że teraz nie ma recepty na pracę. Jeśli masz wiadomo co to nawet po studiach nie związanych z zawodem zawsze możesz udać się na podyplomówkę.
 
Do góry