Co piją Wasze dzieci?

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Moja siostra chodząca do podstawówki piję tylko: swojskie mleko/kakao, świeże soki i wodę Nabeghlavi w szklanej butelce. Jeśli nie będzie nic z powyższych, a będzie np. żywiec, pepsi, mirinda, jakiś sok w kartonie to poczeka, aż ktoś przywiezie któreś z powyższych[ jeśli nie wytrzyma to wybierze żywca].
 

lomi2

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Woda niegazowana, od czasu do czasu sok zima herbatka na rozgrzanie lub woda z miodem i cytryną. Unikamy "bąbelków" i przesłodzonych napoi.
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
a ja podaję wodę i soki (owocowe, bo warzywne nie są lubiane), ale soki zawsze rozcieńczam wodą. przygotowuje też wodę (przegotowaną) z cytryną i imbirem albo z cytryną i miodem. i to jest napój bogów :)
 

wwwMwww

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
woda i świeżę soczki domowej roboty :) zresztą ja również w domu nie tolerujemy kolorowych bąbelków jak mamy ochotę na bąbelki to woda gazowana :)
 

miszka85

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
wwwMwww napisał:
woda i świeżę soczki domowej roboty :) zresztą ja również w domu nie tolerujemy kolorowych bąbelków jak mamy ochotę na bąbelki to woda gazowana :)
MAcie rację z tą wodą, że najlepiej podawać albo robione w domu soki, bo jak przeczytałam ile cukru jest w napojach to przeżyłam szok :)
 
D

Dobrawa

Guest
U mnie wszelkie soki , wody smakowe i herbaty. Sama nie pijam gazowanego więc i moje dziecko jakoś nie specjalnie to pociąga. Czasem zdarza mu się wypić jakąś cole albo oranżadę.
 

samusiamamusia

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2014
Posty
24
Punkty reakcji
0
woda niegazowana, czasem herbatka, wiadomo, to tez zalezy od wieku dziecka, ale najlepiej od najmlodszych lat przyzwyczajac do dobrych nawykow zywieniowych
 
D

Dobrawa

Guest
Mój synek nastawia się na sport. Kilka lat już trenuje karate i kickboxing, więc wie ze zdrowe odżywianie i picie wody i soków mu pomaga, więc nie mam problemu z namawianiem go na to. Ale wiem, że niektórzy rodzice nawet potrafią chować napoje gazowane.
 
Do góry