Co pic aby szybko podłapac faze i jak najtaniej wyszlo ?

lizak69

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Nieliczac spirytusu z sokiem cytrynowym xD i taniego winka

@down: Jestem juz pełnoletni ^^i z tego korzystam
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Najpierw to trzeba pełnoletność osiągnąć. A potem można chlać Krajową z Biedronki, bo tania. Trzeba tylko uważać, bo łatwo oślepnąć. Mój znajomy wylądował w szpitalu z niewielkimi ilościami metanolu we krwi.
 

polip ze swetrów

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
166
Punkty reakcji
4
Miasto
Daleko
Napisałbym, że borygo, ale później taki jełop jeden z drugim poleci i to kupi nie zastanawiając się co to jest.
 

Pan W

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2010
Posty
76
Punkty reakcji
6
Skoro tanie wino odpada to chyba nie ma innej opcji :D IMO polecam Amarenę z biedronki (cena poniżej 4 zł, zależnie od sklepu za 700ml) :p
Tudzież wóda zmieszana z piwem, ale to już drożej wyjdzie.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
wóda zmieszana z piwem
Miej litość. To już lepiej Karpackie kupić, trzy złote i 9% mocy. A w Biedronce cena nie jest zależna od sklepu, bo ceny są jednakowe, narzucane przez sieć.
 

Pan W

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2010
Posty
76
Punkty reakcji
6
A w Biedronce cena nie jest zależna od sklepu, bo ceny są jednakowe, narzucane przez sieć.
To wytłumacz mi czemu w jednej biedronce Amarena kosztuje 3,89 a w drugiej 3,85? :D Mowa o dwóch sklepach w tym samym mieście.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Temat dość mocno poniżej poziomu... Jeszcze się zastanowię, może zamknę go, albo połączę z jakimś istniejącym.
Co do tematu, aby było pożytecznie i tanio to oddaj krew, a później walnij sobie parę piw :]
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Krew oddałem jednego dnia, a drugiego piłem z teściem samogone. Po 4-5 kolejkach odpadłem, więc mówienie o PARU piwach jest raczej nie na miejscu :D

U mnie tanio wychodzi wino za 4.50 + Cola = Kolarzówa
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
oddaje 450 ml krwi, więc to nie jest pare kropli i wydaje mi się, że max 2 piwa i gość wymięka :)
 

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
tanie wina i nalewki polecają się na obiad

chodź co jak co ale to mordercy dla wątroby :eek:k:
 

urtop

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
46
Punkty reakcji
3
hmm barmańska :D 500 ml 21 % (Vol) :D (smak wisniowy :p)
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Krew oddałem jednego dnia, a drugiego piłem z teściem samogone. Po 4-5 kolejkach odpadłem, więc mówienie o PARU piwach jest raczej nie na miejscu :D

Ja tam kiedyś oddałem krew, poszedłem na obiad a później na piwko- jakoś nie zauważyłem różnicy. :p

Co do tematu, wojaki supermocne i po chłopie :D
 
Do góry