Co pasuje do bluzki z falbankami ?

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Za tydzień idę na 18-nastkę. Z tej okazji kupiłam sobie bluzkę - czarną, która jest cała z falbanek (dla przybliżenia podam link do podobnej bluzki ;)) :
http://www.damskie.net/foto_prod/produkty_jeden/642_1.jpg
Moja jest trochę dłuższa.

Moje pytanie brzmi : co do niej pasuje ?
Czy mogę założyć czarne rurki, czy lepiej dzinsy. Nie lubię leginsów, więc raczej odpadają.
Mam kręcone włosy, czy muszę je prostować, czy może spiąć w kok, nie będzie tego za dużo ?

jak myślicie ;) pomóżcie mi proszę :)
 

Nandelle

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
103
Skoro bluzka jest czarna, sądzę że lepiej będzie wyglądać do dzinsów. Z czarnymi rurkami będzie się zbyt zlewać, a idziesz na osiemnastkę, nie na pogrzeb. Co do włosów, ja tam widzę Cie w prostych :)
 

alanti

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śródziemie
Myślę że jakieś rureczki dżinsy będą dobrze wyglądać do takiej bluzeczki. A co do fryzury to zrób na odwrót jak chodzisz na co dzień :)
 

Malina xd

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Moim zdanie będą do tej bluzki pasować rurki nie za ciemne nie za jasne i butki na wysokim obcasie z zaokrąglonym czubiem. Oczywiście w kolorze granatu.
Będziesz wyglądać wspaniale. :)

Moim zdanie będą do tej bluzki pasować rurki nie za ciemne nie za jasne i butki na wysokim obcasie z zaokrąglonym czubiem. Oczywiście w kolorze granatu.
Będziesz wyglądać wspaniale. :)
 

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja spięłabym włosy w kok, ograniczyła ozdoby do jakiejś dużej, ale prostej bransoletki, założyła czarne rurki i buty na bardzo wysokim obcasie, mogą być również czymś przyozdobione. Do jeansów też będzie dobrze wyglądała. Do ołówkowej spódnicy również. Ogólnie zasada jest taka, żeby falbaniaste góry łączyć z prostymi dołami. I odwrotnie. Falbaniasty dół, to prosta góra. Ważne, żeby nie przeładować sylwetki.
 
Do góry