Co ostatnio kupiłeś? (ciuchy, buty itp.)

willi3220

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
A ja kupiłem sobie wczoraj takie buty :) Nie były drogie więc kupiłem. Teraz muszę sobie kupić jeszcze jakieś buty na zimie

true-religion-carson-high-top-mens-sneakers-shoes.jpg
 

Rafael84

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja raz zakupiłem na americanoutlet.pl super sweterek ale rzucę chyba temacik z opiniami tego sklepu bo nawet mi sie pododba ale nie znam się na tych markach bardzo :tongue:
1019384a.jpg
 

edek2405

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
48
Punkty reakcji
2

Robert_o

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio kupiłem płaszcz zimowy na allegro za 150pln i jestem bardzo z niego zadowolony. W sklepach szukałem przymierzałem ale nic nie znalazlem i wszystko powyżej 300pln. A ten jest ciepły, wygodny i w dodatku tani :)
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
kupiłem czarną czapkę zawijaną
25apu.jpg

3 bandany (biała, ciemnozielona i moro)
Bez tytułu1.jpg

oraz ciemnogranatowe rurki
Bez tytułu.jpg
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Moje listopadowo-grudniowe nowości http://mw-maleworld.blogspot.com/2012/12/haul-listopad-grudzien.html
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Kupiłem spodnie jeansowe, jasne w RI
oraz kurtkę na przecenie z Zary (jeszcze z metką na zdjęciu)
 

Attachments

  • 11.jpg
    11.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 47

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
Zdjęcie słabej jakości RDK, ciężko stwierdzić jak to wyglada, może wrzuć jakies linki do tych produktów ?
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Nie znalazłem na stronach internetowych tych sklepów.
Ale w sumie nie ma tak szczegółów- jasne rurki, żadnych wzorów, lekkie przetarcia i kurtka z nabitymi ćwiekami, a reszta cała czarna.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Ile zapłaciłeś za kurtkę? Miałem w planach ją kupić, ale chyba wykupili wszystkie w sklepie online :(
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
ja jej teraz nie widziałem w sklepie on-line, od przecen.
Ja kupiłem w sklepie stacjonarnym, przecenianą na 259zł
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
To taka cena w miarę przystępna. Ja ją widziałem online jak była jeszcze w regularnej cenie potem zniknęła :-/
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
no ja ją widziałem on-line ale jakoś na początku, jak weszła. Potem nie wchodziłem na stronę, ale jak dowiedziałem się o przecenach, to chciałem sprawdzić najpierw na necie na ile ją przecenili, jednak nie znalazłem, więc wybrałem się do stacjonarnego sklepu, w jednym nie było jej nawet stacjonarnie (ewentualnie nie zauważyłem), a w drugim było kilka: s-ka, ze dwie, trzy m-ki i l-ka. Ja jeszcze nie wiem czy swojej nie oddam, bo nie do końca wiem czy mi się podoba. Jeszcze powiedzmy mam 20% niepewności. Bo szukałem już od dawna kurtki pseudo skórzanej, ale takiej 'lżejszej' mniejszej, bez żadnych ćwieków itp. bardziej prostą...
 
Do góry