Co on do mnie czuje? Kim ja własciwie dla niego jestem?

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Opowiem wam moja historie dosyc dziwna! To bylo w wakcja... Jestem na obozie i dostaje od Macka esa O takiej tresci " snilas mi sie dzis... bylo tak siedzielismy na lawce i sie mietolilismy" Odpisalam mu ze to dziwny sen i jest mi bardzo milo ze ja mu sie snilam on mi pisze ze ja mu sie podobam i ze bardzo chcialby zeby ten sen sie spelnil na co ja mu odpisuje ze nigdy w szkole mi tego nie mowil ani nie dawal do zrozumienia ze ja mu sie podobam on mi pisze ze jeszcze mnie dobrze nie zna. No i tak pisalismy ok 1 miesiaca. Potem jak wrocilam bylam w domu ok trydzien bo potem musialam sie wyprowadziac na jakis czas do babci bo moja kuzynka przyjechala (wlasciwie to przez nia teraz byc moze nie jestem z Mackiem) no i jak bylam w domu to pisalam z nim na gadu i on mi zaproponowal spotkanie w pakru. Oczywiscie sie zgodzilam ale niestety nie bylo to mozliwe bo przeciez nie mieszkalam u siebie a potem on wyjechal na oboz. No i jak przyechal to troche sie poklocilismy sie bo chcielismy sie spotkac znowu ale ja chcialam wziac ze soba kolezanke ale on nie chcial( wtedy poczulam ze to cos powaznego) no i on mi napisal ze moge sobie isc z kim chce mige zagrac nawet cala klase ale on nie idzie i ja mu napisalam ze jest samolubny i wredny i ze mogl mi to dac do zrozumienia w inny sposob. Potem mi napisal dziwna wiadomosc mniej wiecej brziala tak: 4 wrzesnia idziemy do szlokoly i sie spotkamy i ze mam cos z tym zrobic. Potem sie tlumaczyl czemu chcial zebysmy byli sami natym spotkaniu i ze chcial mi wtedy zadac takie 1 pytanie co zadaje sie dziewczynie wyjatkowej. Wiedzialam ze chodzi mu o chodzenie ucieszyalam sie bo on jest wspanialym chlopakiem. No i 4 wrzesnia idziemy do szkoly spotykamy sie i tylko powiedzielismy sobie czesc. Ja sie jego wstydzilam. No i po jakims czasie zaczelismy ze soba normalnie gadac ale on nic nie mowil o tym co bylo w wakacje nic nic nic. A ja nie chcialam zaczyna tego tematu bo sie balam jego reakcji. Teraz jestesmy dobrymi kumplami (tylko kumplami :( ) On mi sie zwierza (ja tak samo) pisze mmi jak bedzie podrywal dziewczyny i jakie to maja byc. Jest mi przykro ze juz do mnie nic nie czuje ;(. A bardzo chcialabym zeby znowu coz do mnie poczul, ale chyba to nie jest mozliwe.

Ohh jak to pisalam to sie poplakalam ;(

Pomózcie mi co ja mam teraz robic. Czy on cos do mnei czuje i sie wstydzi? Ja go b. b. b. lubie nie wiem czy nie jest to cos wiekszego
 

Attachments

  • __buziaki__.gif
    __buziaki__.gif
    11,6 KB · Wyświetleń: 13
  • ja.JPG
    ja.JPG
    16,2 KB · Wyświetleń: 8
  • ja.JPG
    ja.JPG
    16,2 KB · Wyświetleń: 8
  • __buziaki__.gif
    __buziaki__.gif
    11,6 KB · Wyświetleń: 11

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
dosc frajerskie zachowanie z jego strony, ale chcac zabrac kolezanke na spotkanie z nim sie nie dziw, ze sie zdenerwowal...
teraz pewnie jest mu tak samo glupio jak tobie, moze sama sprobuj podzialac troche ;) nie wiem gdzie wy sie spotykacie, ale najlepiej sam na sam i park jest tu najlepszym miejscem chyba, niestety pogoda nie zacheca na dluzsze spacery... mowie ci dziewczyno zacznij dzialac, jemu na 90% wciaz zalezy na tobie, jest tylko jeszcze dosc smarkaty i nie wie jak to pokazac ;)
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
...a ile Wy macie lat???
...moim zdaniem Ty powinnaś teraz działać skoro Ci zalezy...nic nie stracisz:)
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
...to on jeszcze nie jest dojrzały... na pewno czytałas o tym, albo słyszałaś, że chłopcy dużo później dojrzewają od dziewczyn... także on sam pewnie nie wie czego tak naprawdę chce...:)
 

hhhermenegilda

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
warszawa
Moim zdaniem czuje jeszcze coś do ciebei...Chce abys była troszku zazdrosna i pokazała, że zalezy ci na nim. Musisz mu powiedziec co czujesz. Wiem, że to wymaga dużo odwagi, ale MUISZ!!
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ale on mnie traktuje jak zwykla kumpele... No moze nie zwykla bo mi sie zwierza ale i tak nigdy mu nie powiem tego co do niego czuje.
A co do tego powiedzenia ze chlopcy pozniej dojrzewaja to sluszalam to nie raz.
 

Attachments

  • __buziaki__.gif
    __buziaki__.gif
    11,6 KB · Wyświetleń: 11

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
jesli ci zalezy to musisz wziasc sprawy w swoje rece...
tez kiedys tak mialam ale przegapilam sprawe i on jest z inna! ale mi nie zalezalo wtedy i ciesze sie ze nic nie zrobilam!
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ale ja nawet nie wiem jak to zrobic. Co podejde do niego i mu powiem " wiesz macius (tak mu mowie) Bardzo mi na tobie zalezy moglibysmy sprobowac?"
No przeciez ja sie spale ze wstydu jak w ogole porusze taki temat
 

Attachments

  • __buziaki__.gif
    __buziaki__.gif
    11,6 KB · Wyświetleń: 12

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
...to spróbuj powoli...najpierw częstsze sygnałki, potem smsy, jakies spotkanie niby że po jakąś poradę... i powoli, powoli i mu to powiesz:)
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
no ale wiesz pretekstu do spotkania to ja raczej nie mam bo codziennnie sie widujemy w szkole a wiec tam mozemy porozmawiac
 

Attachments

  • __buziaki__.gif
    __buziaki__.gif
    11,6 KB · Wyświetleń: 11

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
...to próbuj jakoś w szkole rozmawiać...uśmiechaj się tak serdecznie do niego, patrz mu w oczy...po prostu go zaczaruj....każda kobieta ma taką zdolność:)
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Dziekuje za wszystkie rady, ktorem i dalam madziu... Na pewno skorzystam... Mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie
 

Attachments

  • __buziaki__.gif
    __buziaki__.gif
    11,6 KB · Wyświetleń: 11

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Chyba miałem podobną sytuacje, zacząłem z koleżanką pisać na gg, pomagać sobie w trudnych sprawach sercowych, dzieliliśmy się naszymi cennymi przeżyciami z partnerami aż po jakimś czasie ja odszedłem od swojej dziewczyny a ona po jakimś czasie od chłopaka, zawsze pisaliśmy sobie że to trylko znajomość i nic więcej a teraz jesteśmy tak jakby razem :) - i to ona pierwsza wyznała co i jak, bo ja bym się nie odważył :p Więc może czasami lepiej zaryzykować?
 

izolda601

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wezmę dziś na piwo?
skoro w tym wieku to jeszcze dzieciak duchowo. Ktoś to już chyba pisał, że chłopcy dojrzewają później. Sprobuj się z nim umówić i wyznaj co do niego czujesz... może tylko wymysla sobie te "podrywy panienek" aby wywołac w Tobie zazdrość. Być może bardzo mu na Tobie zależy, ale boi się, że go zignorujesz i odrzucisz. Podobno na chłopaków źle działają ignoracje :)
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
Podobno na chłopaków źle działają ignoracje
...no to prawda...bo jeśli dziewczyna ignoruje faceta, on czuje się w pewien sposób urazony i sobie daje spokój...chcoaiż na niektórych to działa odwrotnie, bowiem wtedy zaczynają tak naprawdę walczyć:)
 
Do góry