Co on do cholery sobie myślixD

ajcnas

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2008
Posty
23
Punkty reakcji
1
Okazuje mną zainteresowanie a przy rozmowie wychodzi, że czasem myśli o jego utraconej miłości i ma przez to doła. Czy moge mieć w ogóle jakieś szanse na pojawienie się w jego życiu?? Dodam, że sam zahaczył o ten temat.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Okazuje mną zainteresowanie a przy rozmowie wychodzi, że czasem myśli o jego utraconej miłości i ma przez to doła. Czy moge mieć w ogóle jakieś szanse na pojawienie się w jego życiu?? Dodam, że sam zahaczył o ten temat.

Może napiszesz coś więcej bo jak na razie to same ogólniki...
 

ajcnas

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2008
Posty
23
Punkty reakcji
1
Doprowadził mnie podczas rozmowy do tematu kogoś kto go niedawno zranił nie dając szansy. I napomniał że to już przeszłość ale wraca. No cóż nasza rozmowa chyba była non stop chodź trochę ironiczna. Pewnie dużo osób ma podobną sytuacje. Nie wiem co sobie myśleć, bo na bank nie traktuje mnie jak każdą koleżankę.
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
...oj no
koleś jej mówił o tym jaki jest frajer, bo próbował ale panienka go zlała i teraz jest mu bardzo źle i to nie mija
no i dziewcze sobie teraz myśli, że to o nią chodzi...
 

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Moze po prostu ma przykre wspomnienia, ktorymi sie z Toba dzieli... raczej nie ma w tym nic zlego. Jesli cos kogos gnebi, to lepiej o tym opowiedziec komus, komu sie ufa, niz dusic to w sobie. Wiec moze to po prostu oznaczac, ze on Ci ufa. :)
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Okazuje mną zainteresowanie a przy rozmowie wychodzi, że czasem myśli o jego utraconej miłości i ma przez to doła. Czy moge mieć w ogóle jakieś szanse na pojawienie się w jego życiu?? Dodam, że sam zahaczył o ten temat.


szanse masz ale moze daj mu troche czasu
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Ja raczej bym sądziła, że traktuje mnie jako przyjaciółkę, kogoś komu może się zwierzyć.
Gra na litość?
Musisz sama wyczuć, o co mu na serio chodzi.
 

Damian3942

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
okolice Krakowa
ja byłem taki kiedys :p chce zebyś mu współczuła, pocieszała go i słuchała jaki on nie jest biedny jak to zrobisz zobaczysz zmianę :) ludzie lubią być słuchani i wiedzieć ze mogą mieć w kimś nadzieje (ze mogą sie zwierzyć), jeżeli nie chcesz tak to go zapytaj czy moglibyście razem być?
 

Paulinusia139

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
zadupie
Mój były też robił z siebie taką sierotke... na poczatku to było i nawet fajne no bo taki wrażliwy i wogóle (cos jak romantyk) ale dopiero po jakimś czasie sie obudziłam i zobaczyłam ze to baba a nie chłopak, chłopak powinien sie toba opiekowac to laski są kruche a nie faceci. jak facet sie uzala... to weź i uciekaj od niego bo nic z tego nie bedzie.. chyba ze chcesz chodzić z taką biedna sierotka :/
 

Paulu

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem są dwie opcje:
1)Traktuje Cię jak przyjaciółkę, osobę której może zaufać.
2)Podobasz mu się i szuka w tobie oparcia i pocieszenia...
 

Damian3942

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
okolice Krakowa
Pauluś15 facet nie powinien byc zbyt pewny siebie i zbyt nadopiekuńczy a jak juz coś to kazdy potrzebuje uczuć ;) ale fakt facet ma sie opiekowac troszczyć bo kobiety są kruche chociaz nie wszystkie, nie zapominaj ze kazdy czuje...
 

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
chłopak powinien sie toba opiekowac to laski są kruche a nie faceci.
Tak naprawde to kazdy czlowiek jest delikatny i kruchy...niektorzy tylko sami sobie nie zdaja z tego sprawy, albo to ukrywaja. Ale jest to jedna z cech bycia czlowiekiem. Nie jestesmy bogami, albo robotami... wszyscy jestesmy ludzmi, co zawiera w sobie fakt ze potrafimy czuc bol, smutek, cierpienie... i nie jest to cos, co mozna (lub trzeba) zmienic. A jak dwie osoby sa razem, to powinny sie nawzajem soba opiekowac, wspierac sie, pomagac... to jest wlasnie celem laczenia sie ludzi w grupy. :)
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Heh, gdy przeczytałem ten temat, rozbawiłem się. Koleś postępuje tak samo jak jak. Chce wzbudzić litość i współczucie. Jest to nawet dobry sposób, ale nie każda laska to akceptuje niestety. ;)
 

IWzKk

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Kiedyś facet to był facet nie wypłakiwał sie dziewczynie,kiedy trzeba był czuły i delikatny,ale był facetem.Teraźniejszymi mężczyznami rządzą kobiety,nie potrafię zrozumiec dlaczego tak jest,kiedyś mężczyźni zabiegali o kobiety, dziewczyny obecnie role sie odwróciły,czy ktoś mi to potrafi wyjaśnić...
 

CienMilczacegoOkaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Kiedyś facet to był facet nie wypłakiwał sie dziewczynie,kiedy trzeba był czuły i delikatny,ale był facetem.Teraźniejszymi mężczyznami rządzą kobiety,nie potrafię zrozumiec dlaczego tak jest,kiedyś mężczyźni zabiegali o kobiety, dziewczyny obecnie role sie odwróciły,czy ktoś mi to potrafi wyjaśnić...


ewolucja ;) kobiety staja sie coraz bardziej brutalne i smielsze a faceci coraz bardziej uczuciowi ;) ale oczywisce nie mozna uogólniać ;P
 
Do góry