co o tym myslicie

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
co myslicie o dziewczynach/ chlopakach zmieniajacych partnerów jak rękawiczki?


nuda?
lans?
brak szacunku?

czekam na Wasze opinie
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
ale nie rozumiem po co to komu?

pochodzic z kims tydzien?
ale po co?
zeby tylko zranic drugą osobe??
 

dark queen

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
43
a ja myślę, że po prostu zbyt pochopnie podjęły decyzję o byciu razem. Na początku znajomości nie wiesz jaki kto ma charakter.
Wszystko wychodzi w tzw praniu. Ja myślę, że to po prostu różnica charakteru i tyle. Dlatego ciągle szukają swojej drugiej połówki.
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
a nie lepiej poczekac i byc pewnym ?
a nie co tydzien to inny/a ??
 
R

robaldo

Guest
*Majka*......coś mi się wydaje,że to Ty byłaś ofiarą i z tego ten temat, może się mylę, ale wszechwiedzący nie jestem :p
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
nie nie bylam :p ale moja kolezanka tak.

ja nie chodze z kims zeby sobie pochodzic i wole tego kogos dobrze znac
 

Gaażyna

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Zawsze bylam takim zwiazkom przeciwna! Wydaje mi sie, ze to po prostu brak dojrzalosci do zwiazku - dlatego takie cos... Inaczej nie moge tego wytlumaczyc, tylko w taki sposob :/
 

magiloginka

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
61
Punkty reakcji
2
Sa tacy ludzie, którzy tak postępuja całe zycie, więc czy to kwestia dojrzałości czy raczej preferencji? Po prostu trzeba bardzo uważac jeśli ktos po tygodniu znajomosci deklaruje dozgonną miłośc- bo bywa z tym jak w przysłowiu,,łatwo przyszło, łatwo poszło"
 

zakochanadama

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Tak ja też nie rozumiem takich ludzi, dla mnie to jest oczywiste.jesteś z kimś bo kogoś kochasz,a nie bo ta laska ma dlugie nogi i jest szczupła,a ten koleś jest brunetem z niebieskimi oczami. dla mnie to jest śmieszne.!
 

Juninho

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
203
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Lans?
Nuda?

A może po prostu chęć zaliczenie dziewczyny/chłopaka i rzucenie przy najbliższej okazji ...

Ahoj :026:
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Zależy od przypadku, nie można wszystkich wrzucić do jednego wora.
CZasami może to być brak dopasowania, chwilowe zauroczenie itp...
 

abcabc

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
zPograniczaŻycia.
Brak szacunku dla siebie przede wszystkim. I do innych..
.Ale głównie to zdaje mi się, że to właśnie chęc "powiększenia swojego konta" dziewczyn/chłopaków. Bądź bycie "super" przez to, że się zaliczyło kolejne dz/chł. I czysta głupota. No i chyba brak umiejętności kochania innych.. Albo po prostu nie może ktos znaleźc sobie partneta, który by mu odpowiadał i wciąż poszukuje..
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
No cóż... ja tak mam...

Poprostu dobrze się czuję jak mam np. 3 dziewczyny naraz i zawsze mam się z kim spotkać...
Oczywiście co jakiś czas zrywam z którąś z moich dziewczyn i szukam innej...

Niewiem czemu ale tak poprostu mam...

A co do tego zrywania to jakoś one same zrywają zemną... poprostu po jakimś czasie zauroczenie mija i tyle...
Nigdy nie miałem jakoś tak abym to ja krzywdził kogoś... To zwykle one miały wyrzuty sumienia że są nie fair wobec mnie...
Oczywiście nigdy nie mówię że zdradzam...


A ja na to miejsce szukam innej i tak to się kręci...
 

kami__k

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
<<Gło>>
Jak facet zalicza co chwilę inną panienkę, to mówi się o nim w towarzystwie że jest z*****sty albo w starym stylu - kasanova. I nikogo to nie bulwersuje.

Jak dziewczyna w ciągu miesiąca spotyka się z więcej niż jednym facetem to jest określana mniej wybrednym słownictwem...
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Zawsze to zależy od jednostki, aczkolwiek czasem myśle, że jeśli osoba co 2 tydzień ma innego partnera to jest to głupie i żałosne lub osoba taka nie dojrzała jeszcze do związku.
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
To czym jest miłosć dla takiego kogoś który skacze z kwiatka na kwiatka ?? Wiadomo są ludzie którym to nie przeszkadza ale cóż większości to nie odpowiada.

Nie jest sztuką poderwać dziewczynę i pobyć z niż tydzień lub dwa na pewno tematów nie zabraknie pomysłów na spotkanie lecz być z dziewczyną na stałe do końca życia to jest dopiero miłosć ;)
 
Do góry