Co napisać w CV ?

Kamol3

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Witam. Czy napisać w CV że od 1 października pójdę na studia ? czy tylko że ukończyłem szkołę średnią ? Pozdrawiam.
 

Kamol3

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Może być tak ?

od 2008 – Studia inżynierskie w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie, Kierunek - Logistyka, Studia w systemie zaocznym
 

Kamol3

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Jeszcze jedno :p Jak piszę szkołę średnią jaką skończyłem to tylko pełna nazwa szkoły czy również Liceum o jakim profilu ?
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Wystarczy np. Liceum ogólnokształcące im. Jana Spłuczki w Piździkowicach Małych. Profil nie jest istotny, chyba że to liceum profilowane.
 

kasieńka5542

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Okolice Katowic
Witam. Czy napisać w CV że od 1 października pójdę na studia ? czy tylko że ukończyłem szkołę średnią ? Pozdrawiam.
Witaj :)
ja bym ci doradziła żebyś w cv nie wspominał o tym że zamierzasz iść na studia takie coś to raczej się wspomina na rozmowie kwalifikacyjnej. Bo nigdy nie wiadomo czy ukończysz te studia.. :)
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
mam te same zdanie co poprzedniczka :)
powinno umieszczac sie tylko skonczone rzeczy, a jesli ktos zaprosi Cie na interview to wtedy o tym napomykasz :)
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
A ja twierdze, że jest to istotne, bo pracodawca może uznać, że to czego obecnie się uczysz wpłynie na twój awans ewentualnie i czy będzie cię potrzebował.
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
to że ktos zamierza dalej sie kształcic jest bardzo wzną informacją i powinoo sie ja podac, ale jak poprzedniczka sądze ze odpowiedniej bedzie w liście motywacyjnym, chociaz w CV tez nie powinno być źle jesli sie napisze ;)
 
Do góry