Co na ujędrnienie ciała?

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
a to nigdy jakos nie rozważałam takiego olejku. już tyle przetestowałam metod na redukowanie blizn po trądziku, że to chyba moja ostatnia deska ratunku i tak się ostatnio zagłębiam w lekturę. chyba, że macie jakieś namiary w warszawie na taki peeling chemiczny?
 
J

Jula92

Guest
Ja na ujędrnienie ciała używam np. peelingu z kawy, do tego różne ćwiczenia. A do twarzy używam normalnie peelingu, 2 razy w tygodniu mniej więcej, wtedy mam wrażenie że ta skóra jest jędrniejsza
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Jula92 napisał:
Ja na ujędrnienie ciała używam np. peelingu z kawy, do tego różne ćwiczenia. A do twarzy używam normalnie peelingu, 2 razy w tygodniu mniej więcej, wtedy mam wrażenie że ta skóra jest jędrniejsza
no jasne, to podstawowa pielęgnacja :) ale ja mam większe problemy z cerą po trądziku i taki zwykły peeling jaki mogę zrobić sobie w domu - tu nie wystarczy niestety :) znalazłam w hotelu Mariott tam na górze w przychodni te peelingi, była któraś z Was może?
 
O

Obrusik

Guest
Klaudia_misztal napisał:
Ja mogę polecić peeling z kawy, tak jak dziewczyny wyżej, i ujędrniające mleczko do ciała imbir i kardamon z serii spa azja od bielendy. Używam też gąbki do masażu i dzięki temu mam bardziej ujędrnioną skóre
Z serii Bielendy Spa Azja najbardziej podpasował mi peeling cukrowy, porządnie ściera, lekko natłuszcza i fajnie pachnie.
 
M

michasia90

Guest
Peeling z kawy a potem kremuje skórę bielendowym balsamem z serii Skin Clinic Professional, mam odżywczy, ale widzialam ze jest tez nawilzajacy- przetestuje gdy wykoncze ten :)
 
O

Obrusik

Guest
michasia90 napisał:
Peeling z kawy a potem kremuje skórę bielendowym balsamem z serii Skin Clinic Professional, mam odżywczy, ale widzialam ze jest tez nawilzajacy- przetestuje gdy wykoncze ten :)
Akurat obydwa balsamy z Bielendy są już dostępne w Rossmannie, ale poczekam na promocję.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Ja dodałabym jeszcze codzienne masaże chociażby domowymi sposobami - np z pomocą szczotki do ciała Brista, wtedy większy sens jest używania/wklepywania tych wszystkich balsamów. A ta akurat jest lepsze niż te z rossmanna, ma naturalne włosie i nie jest plastikowa, tylko drewniana.
 
M

michasia90

Guest
Obrusik napisał:
Peeling z kawy a potem kremuje skórę bielendowym balsamem z serii Skin Clinic Professional, mam odżywczy, ale widzialam ze jest tez nawilzajacy- przetestuje gdy wykoncze ten :)
Akurat obydwa balsamy z Bielendy są już dostępne w Rossmannie, ale poczekam na promocję.
O dobrze wiedziec, ostatnio nie moglam ich znalezc w rosmanie i kupilam w hebe. A w rosmanie na promocji widzialam ostatnio olejek do kapieli z serii spa afryka z bielendy :)
 

patipati2

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
michasia90 napisał:
Peeling z kawy a potem kremuje skórę bielendowym balsamem z serii Skin Clinic Professional, mam odżywczy, ale widzialam ze jest tez nawilzajacy- przetestuje gdy wykoncze ten :)
Akurat obydwa balsamy z Bielendy są już dostępne w Rossmannie, ale poczekam na promocję.
O dobrze wiedziec, ostatnio nie moglam ich znalezc w rosmanie i kupilam w hebe. A w rosmanie na promocji widzialam ostatnio olejek do kapieli z serii spa afryka z bielendy :)



ten nawilżający jest bardzo dobry, aktualnie mam go :) jeżeli masz bardzo suchą skóre to będzie w sam raz.
 
J

Jula92

Guest
Muszę przetestować w takim razie ten balsam skin clinic professional skoro polecacie :) Mam suchą skórę, w zimie szczególnie jest z nią problem i właśnie potrzebuje czegoś żeby dobrze nawilżyć ciało. Później zdam relacje jak efekty
 
O

Obrusik

Guest
Jak masz bardzo suchą skórę to chyba lepsza będzie wersja odżywcza od nawilżającej. Widziałam, że bielenda ma ten balsam w dwóch rodzajach.
 
J

Jula92

Guest
Obrusik napisał:
Jak masz bardzo suchą skórę to chyba lepsza będzie wersja odżywcza od nawilżającej. Widziałam, że bielenda ma ten balsam w dwóch rodzajach.
Dzięki za radę, w takim razie kupie sobie ten balsam odżywczy. A z peelingów fajne są peelingi cukrowe, np. Spa Azja z bielendy, ujędrnia i nawilża skóre
 

kosmetyczka191

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
hm głównie wydaje mi się, że trzeba utrzymywać dobra deiete, pić dużo wody i dbać o siebie, mim priorytetem jest nawilżenie skóry, i tak jak juz ktos pisał, olejek arganowy 3w1, dobrze nawilżą moją skórę, wchłania się nieco dłużej niż balsam ale nie jest to jakis problem
 
A

acidic

Guest
Tez uwielbiam robic sobie peeling kawowy, bo potem mam wrazenie ze balsam lepiej sie wchlania i skora jest mega mieciutka. A balsam- mam wspomniany wczesniej przez michasie z bielendy skin clinic- ma neutralny zapach ( nie lubie mocny perfumowych) i fajnie zmiekcza skore, mam ten z d-panthenolem w skladzie :)
 

schealla

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
W moim przypadku to raz w tygodniu domowy peeling kawowy z dodatkiem cynamonu, po zmyciu serum ujędrniające lub antycellulitowe na to maska i robię body wrapping (zawijam bez górnej partii ciała do brzucha). Kładę się na około 30 minut pod kocyk, po tym czasie zmywam i wmasowuję balsam. Taki mój domowy zabieg dla ciała. Oczywiście po każdej kąpieli wmasowuję balsam nawilżający lub ujędrniający. Poza tym masaż pod prysznicem, codzienne spacery, ćwiczenia (staram się około 20 - 30 min dziennie), zdrowa dieta (owoce i warzywa). Dobrze sprawdza się też peeling cukrowy - fajnie nawilża skórę.
 
O

Obrusik

Guest
Z serii SPA Bielendy najbardziej odpowiadają mi kosmetyki SPA Afryka, na ujędrnienie dobry jest odmładzający mus do ciała, szybko się wchłania.
 
J

Jula92

Guest
Obrusik napisał:
Z serii SPA Bielendy najbardziej odpowiadają mi kosmetyki SPA Afryka, na ujędrnienie dobry jest odmładzający mus do ciała, szybko się wchłania.
Tej serii spa Afryka nigdy nie stosowałam, ale miałam kosmetyki z serii Spa Ameryka i spa azja i bardzo fajnie się sprawdzał. Najlepsze moim zdaniem mleczko i peeling
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
kasiaamol napisał:
Ja dodałabym jeszcze codzienne masaże chociażby domowymi sposobami - np z pomocą szczotki do ciała Brista, wtedy większy sens jest używania/wklepywania tych wszystkich balsamów. A ta akurat jest lepsze niż te z rossmanna, ma naturalne włosie i nie jest plastikowa, tylko drewniana.
a co to za szczotka? może nadawałby się jako prezent dla siostry, albo mamy:) ?
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
peeling cukrowy krem cellu corrector chłodzący to tylko tak zapobiegawczo, ale przede wszystkim duzo ćwiczeń i duzo wody
 
K

Konstancja321

Guest
martaa21 napisał:
peeling cukrowy krem cellu corrector chłodzący to tylko tak zapobiegawczo, ale przede wszystkim duzo ćwiczeń i duzo wody
Ja mam takie serum chłodzące slim cellu corrector z bieledny właśnie. Kupiłam na promocji, doradziła mi Pani w drogerii i jestem zadowolona :) Dobrze ujędrnia i wygładza skórę, mam wrażenie że cellulit znacznie się zmniejszył, jeszcze będę obserwować jak efekty po dłuższym stosowaniu
 
Do góry