Co na dzień chłopaka?

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Oryginalne nie znaczy lepsze. Najlepiej coś związanego z zainteresowaniami.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Zainteresowania: góry, wędrówki, łownie ryb, generalnie obcowanie z przyrodą i komputer :)
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Trochę po czasie, ale może się przyda na przszłość: coś co można podczepić do plecaka, lub włośyć do niego, jakiś kubek termiczny może, albo gadżet ułatwiający wyjście w góry.
 

lania

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
w sumie niedługo grudzień i znowu prezenty więc temat jak najbardziej aktualny :D
a kubek termo na chłodne dni się przyda
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Na wypad na narty/snowboard też będzie jak znalazł. Ewentualnie jakiś mały termosik też może być.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
crypt napisał:
Trochę po czasie, ale może się przyda na przszłość: coś co można podczepić do plecaka, lub włośyć do niego, jakiś kubek termiczny może, albo gadżet ułatwiający wyjście w góry.
Dobry prezent na mikołajki! Z takim tempem odpowiedzi już teraz warto zakładać watki :D

crypt napisał:
Na wypad na narty/snowboard też będzie jak znalazł. Ewentualnie jakiś mały termosik też może być.
To raczej nie jest sport dla każdego :) ale termos w góry fajna sprawa.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Pewnie, że nie, ale jak mam wydać bez okazji sporą sumkę to wolę sobie kupić nowe buty niż gadżety dla chłopaka :D
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
monaBETHA napisał:
Dobry prezent na mikołajki! Z takim tempem odpowiedzi już teraz warto zakładać watki :D
:D Prezent nie zając, zawsze znajdzie się nowa okazja by go wręczyć, więc spokojnie można wcześniejsze pomysły kierować w stronę przyszłych świat i uroczystości.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
mam nadzieję że lubisz gotować dla swojej kobiety (mężczyzny - jestem tolerancyjna) w takim razie rozumiem twój wybór ;)
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
A po co ci taki nóż? Do codziennego użytku, czy po prostu chcesz go, bo fajnie wygląda? :D
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
To i to. :D Fajnie wygląda, więc chciałbym go mieć. A jakbym już go miał, to bym go używał na co dzień.
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
Mi takie noże trochę się z Rambo kojarzą. W sumie jakoś dużo nie kosztuje możesz sobie kupić.
 

tobi1

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
A może zakup naszywki byłby dobrym pomysłem? Na przykład logo z gry komputerowej czy znana postać ;)
 
Do góry