Co myślicie?

olusia2222

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
25
.'.'.szczerze mówiąc to taki sobie .. no ale jeżeli tb. się podoba to nie mam nic przeciwko ...
ale mnie sie nie podoba x d .. .'.'.' ^^
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
1. Nie ma nic bardziej idiotycznego niż robienie sobie zdjęć w łazience. Facet jest naprawde mało kreatywny.
2. Co Ty w nim widzisz ? Podniesiony kołnierz świadczy o tym, że chce pokazać jego pewność siebie.. niestety wyszło mu to nieudolnie. Na co dzień też chodzi z takim kołnierzem do góry ? Zabawne.
3. Nie wywarł na mnie pozytywnego wrażenia.
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Masz od niego pozwolenie na wstawianie zdjęcia tutaj? Zapewne nie...

Po 1 primo- nic specjalnego nie widzę.
Po 2 primo- ma słabe kafelki w łazience.
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
Przystojny nie jest wcale, a wcale. I jeszcze ten postawiony kołnierzyk...
 

Misfire

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Dzierżoniów
Serdecznie przepraszam, że być może obraże forumowiczów. Jestem facetem i byc może moja opinia nie zostanie tu zaakceptowana, ale,,,
Kto pyta o takie rzeczy na forum?- To bez sensu. Czy on ma się podobać ludziom, których prawdopodobnie nie zobaczysz?
Ja tam patrze bardziej na charakter- i nie oceniam tu kołnierza czy zdjęcia w WC (mało romantyczne).
Musisz sama to wiedzieć.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32

Jak dla mnie przeciętny i przede wszystkim nie lubię takich zdjęć w łazience , z postawionym kołnierzem, dla mnie to forma lansu i niedobrze mi mówi o charakterze chlopaka na wyżej wymienionym zdjęciu - gdyby zrobił zwykłe zdjęcie to już nie miałabym takich odczuć.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Jak jest ciut ładniejszy od diabła to wszystko jest w normie. Ale z kołnierzykiem to go poniosło. :mruga:
 

onwet

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Piła
NIE - odpowiadam na Twoje pytanie bez zbędnych barwników.
Nie jest ładny .
ale skoro nas się o to pytasz, to świadczy ,że jesteś trochę niedojrzała , tak bardzo obchodzi Ciebie opinia ludzi ?
trochę żenujące. :/ <_<

ale mój przedmówca ma rację ,facet musi być ciut ładniejszy od diabła ,nie ma nic gorszego niż wymuskany chłopczyk :)
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ładny to może być kwiatek, facet co najwyżej może być przystojny... ale skoro pyta się mnie o zdanie, to NIE ten chłopiec do przystojnych nie należy.

Ale rzecz gustu...
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Ankieta przeprowadzona i większość (a może wszyscy) są na nie...i co teraz? Będziesz z nim chodzić, mimo że osobą anonimowym on się nie spodobał?
A jeśli się zgodzisz, to nie będzie przypału pokazac się z nim? No przecież nam on się nie podoba?

PS. brzydki sweterek :p (sorry, nie mogłam się powstrzymać)

pozdrawiam
 
Do góry