co myślicie otej kurtce ?

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ładna ta kurtka :)
Nie kupowałem nic nigdy tej firmy (ba, nawet o niej nie słyszałem), ale kurtka wygląda na dosyć porządną :)
I nie wiem jak wy, ale ja na początku dałem się nabrać, że to kurtka Abercrombie, a to się okazało, że to tylko reklamówka... :bag:
 

gregg

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
no wlasnie firma ta niby ma w założeniu konkurowac z ubraniami Abercrombie, wiekszosc ubran jest bardzo podobnych, szkoda tylko ze cenowo w malym stopniu odbiega od Abercrombie,

wlasnnie zastanawiam sie miedzy ta kurtka Thorfielda a Abercrombie
cos takiego:
http://allegro.pl/item427040193_abercrombi...l_kurtka_l.html

tylko ze Abercrombie ktos wysylal mi zdjecia "real" i kurtka nie jest tak fajna jak zdjecia katalogowe, wrecz beznadziejna ;/
no i wlasnie nie wiem czy ryzykowac...
dzieki za odpoweidzi
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Lol identyczne te kurtki :p No tylko, że ta pierwsza jest tańsza prawie o 100 zł...
Ale wiesz, też nie masz pewności, że ta 'pierwsza' kurtka dobrze wygląda w rzeczywistości, bo na aukcji też są jej zdjęcia katalogowe...
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Ale wiesz, też nie masz pewności, że ta 'pierwsza' kurtka dobrze wygląda w rzeczywistości, bo na aukcji też są jej zdjęcia katalogowe...
Tak zgadzam się. Z Abercrombie na allegro jakbys miał real foto to cały urok mija (nie na wszystkich ubraniach ale zazwyczaj na spodenkach i kurtkach tak jest)
A skoro ta firma kopiuje Abercrombie to i ze zdjęciami jest tak samo <tak>
 

gregg

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Tak zgadzam się. Z Abercrombie na allegro jakbys miał real foto to cały urok mija (nie na wszystkich ubraniach ale zazwyczaj na spodenkach i kurtkach tak jest)
A skoro ta firma kopiuje Abercrombie to i ze zdjęciami jest tak samo <tak>

wlasnie jak narazie z Abercrombi mam takie doświadczenie jedynie w kupnie paru koszulek, ktore nie odbiegaly zbytnio od zdjec katalogowych i w 100% spelnily moje oczekiwania no i nie wiem jak to wyglada z kurtkami,
mimo wszystko wydaje mi sie ze ta Thornfielda bedzie bardziej pypominala zdjecia z tej aukcji sadzac po niektorych komantarz tego uzytkownika ktory je sprzedaje
 
Do góry