Co Myslicie O Wojtku Olejniczaku Z Sld ?

Zorro

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Witam co myslicie o Wojtku Olejniczaku przewidniczacego SLD bylego ministra rolnictwa ?
 

Brozek

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Olejnicza? To zwykly komuch. Gada glupoty i wciska ludziom kit. NIestety moze w przyszlosci zostac prezydentem (oby nie!). Mysle ze ci wszyscy idioci co na zlodzieja Kwasniewskiego glosowali to moga teraz na tego nowego komucha
 

snowki

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Wisła
No a ja sie tu nie zgodze. To bardzo madry czlowiek ktory duzo dobrych rzeczy zrobil dla rolnictwa. Tylko glupota bylo przejscie na lidera upadajacej partii. Mogl zostac tym ministrem. Chociaz za SLD nie jestem to mysle ze nie jest taaki zly.
 

Killerr

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Stargard
Komentarze typu ''komuch'' w stosunku do tej osoby sa nie na miejscu. Czy kazdy kto ma poglady lewicowe jest komuchem?? W mnoi odczuciu jest to czlowiek ktory moze dzwignac lewice, ktora niewatpliwie w Polsce jest potrzebna. Jak pokazuja ostatnie sondaze SLD zyskuje poparcie a to jest glownie zasluga . Olejniczaka. Dla mnie takich ludzi w poltyce powinno byc wiecej.
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
hahahahahahahaha Olejniczak zrobił duzo dla rolnictwa? buahahahahhahaha.....chyba wiele złego......np. wygonił z obór jaskółki.......panie Olejniczak panu już podziękujemy!
 

agbejule

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Olejniczak to jest komuch bo staje w jednym szeregu z takimi osobnikami jak Kwasniewski, Oleksy, Cimoszewicz...

A pozatym te jego tandetne wystapienia i tanie chwyty wyborcze... To on chyba jest wiekrzym populista od Leppera!

Ale niestety chyba bedzie w przyszlosci prezydentem bo ma podobny styl do zlodzieja kwasniewskiego i tych samych tepych ludzi do siebie przyciagnie
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
snowki napisał:
No a ja sie tu nie zgodze. To bardzo madry czlowiek ktory duzo dobrych rzeczy zrobil dla rolnictwa. Tylko glupota bylo przejscie na lidera upadajacej partii. Mogl zostac tym ministrem. Chociaz za SLD nie jestem to mysle ze nie jest taaki zly.
Co takiego Pan Olejniczak dla rolnictwa zrobil? Podaj jakies konkretne fakty.
Killerr napisał:
Komentarze typu ''komuch'' w stosunku do tej osoby sa nie na miejscu. Czy kazdy kto ma poglady lewicowe jest komuchem?? W mnoi odczuciu jest to czlowiek ktory moze dzwignac lewice, ktora niewatpliwie w Polsce jest potrzebna. Jak pokazuja ostatnie sondaze SLD zyskuje poparcie a to jest glownie zasluga . Olejniczaka. Dla mnie takich ludzi w poltyce powinno byc wiecej.
Polsce lewica jest potrzebna ?! :| Nie dosc sie juz nakradli ? nie dosc bylo lewicowych afer, przekretow, przestepstw !?. Co by to bylo gdyby SLD na czele z Cimoszewiczem znowu dopadlo sie do glownego koryta... katastrofa !. Historia sie powtorzy a Polska stoczy sie jeszcze bardziej :[
 

eurotel

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Miasto
PL
ciamka napisał:
Cóż. Nowa twarz lewicy, tylko że zanim wciąż stoją te same osoby:/
[snapback]77050[/snapback]​


każdemu należu dać 2 szansę, ja osobiscie czuje sie urazony tym co tutaj napisano, moze i sympatyzuję z lewicą, ale nie musze być koniecznie złym człowiekiem i nazywanie mnie jako potencjalnego sympatyka SLD komuchem przyjmuję ze spokojem ale i rozgoryczeniem, takich narwańców powinno sie jakoś uswiadamiać, ze tres facet collegium co prawda, ale nie każde kolegium musi być jednolite i mówić jednym głosem, mogą być zdania odrębne.
 

Highlander

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary
Nie chciałbym nikogo urażać ale wg mnie Pan Olejniczak to jedna wielka pomyłka.Nie wiem jak doszlo do tego ze stał się szefem SLD. Widosznie cała partia juz całkowicie sięgnęła dna
 

arneusz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wojciech Olejniczak je st moim zdaniem wporzadku akzdy kto krzyczy komuchy to dla mnie ograniczy typ popiersza kominizmu wpolsce niegy ie bylo ani na swiecie bo komuna oznacza ze wszytko ma byc wspolne panstwowe doslownie wszytko zadnej wlasnosci prywatnej nawet roweru. po drugie Olejniczak jest zbyt młody zeby byc czklowiek z ukladow przed rokiem 89 . Olejniczak jest czlowiek ktory niejednego w as moglyby duzo nauczyc a dobrze jest usiadz za kompem i klikac bzdury i narzekac
po nastepne to przylosc polski nies ety ani PiS ani PO ani tez LPR tymbardziej nie pomoga nam w przyslzosci sa to ludzie z jeszcze gorszych ukladow niz lewica sa wrzadach od 89 roku i nic nie zrobili tylko wiecznie siekloca o stolki zadnejdyscypliny zadnych wyniko tylko glupie lustracje glupia aborcja i schcladzanie gospodarki wtedy gdy byla rozbuja jak dobry parowoz jakos to mi sie nie widzi i mam nadziej ze ludzie zmadrzej i wybiora lewice w wyborach nawet sam przyklad wyborow prezydenckich p-okazuja kim sa tak samo wybory sprzed kilku lat gdy oskarzono Oleksego ze byl UBekiem a okazalo sieze nie kto mu zwroci godnosc ta prawicowa cholota
 

Ulv

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
18
Punkty reakcji
0
kominizmu wpolsce niegy ie bylo ani na swiecie
Tu się zgadzam. Był natomiast tak zwany socjalizm realny. Nazwa nie ma tu jednak większego znaczenia - ustrój ten wszak był kompletną pomyłką.

Olejniczak jest zbyt młody zeby byc czklowiek z ukladow przed rokiem 89
Jest takie powiedzenie: "Z jakim przystajesz - takim się stajesz" :tak:

Olejniczak jest czlowiek ktory niejednego w as moglyby duzo nauczyc
Naprzykład czego? :)

po nastepne to przylosc polski nies ety ani PiS ani PO ani tez LPR tymbardziej nie pomoga nam w przyslzosci sa to ludzie z jeszcze gorszych ukladow niz lewica sa wrzadach od 89 roku i nic nie zrobili tylko wiecznie siekloca o stolki zadnejdyscypliny zadnych wyniko tylko glupie lustracje glupia aborcja i schcladzanie gospodarki

Głupie lustracje - dla środowisk postkomunistycznych napewno głupie :D
Głupia aborcja - tutaj wykazujesz się kompletną niewiedzą, bo rozumiem że uważasz iż to prawica jest za zalegalizowaniem aborcji.
Może mi jeszcze powiesz, że to prawica rządziła przez ostatnie 4 lata? :lol:
SLD miało swoje 4 lata. Dostatecznie pokazało, że nie powinno się ich nigdy więcej dopuszczać do władzy.
 

arneusz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Tu się zgadzam. Był natomiast tak zwany socjalizm realny. Nazwa nie ma tu jednak większego znaczenia - ustrój ten wszak był kompletną pomyłką.
Jest takie powiedzenie: "Z jakim przystajesz - takim się stajesz" :tak:
Naprzykład czego? :)



Głupie lustracje - dla środowisk postkomunistycznych napewno głupie :D
Głupia aborcja - tutaj wykazujesz się kompletną niewiedzą, bo rozumiem że uważasz iż to prawica jest za zalegalizowaniem aborcji.
Może mi jeszcze powiesz, że to prawica rządziła przez ostatnie 4 lata? :lol:
SLD miało swoje 4 lata. Dostatecznie pokazało, że nie powinno się ich nigdy więcej dopuszczać do władzy.

Olejniczak moze duzo nauczyc przedewszitkim tegio jak sie zachowywaC popoatrz na tych ludziz PO i PiS normalnie jak sa w TV nic tylko kłotnia a ten czlowiek powie co am powiedziec. Mówisz ze ich nie powinno dopuszczac sie do wałdzy o kto wygrał w roku 97 zrobił 4 reformy wszytkie do bani rozpierniczył wszytkie pieniadze na praw i lewoi jak nie dzissiejsi politykowie z PO i PiS ktorzy uciekliz AWSjak szczury ze statku
jeszcze jakies zastrzezenia do SLD bo mi sie nie wydaje ja np chce sie zapisac do tej parti
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
Mówisz ze ich nie powinno dopuszczac sie do wałdzy o kto wygrał w roku 97 zrobił 4 reformy wszytkie do bani rozpierniczył wszytkie pieniadze na praw i lewoi jak nie dzissiejsi politykowie z PO i PiS ktorzy uciekliz AWSjak szczury ze statku

Dokładnie... jak AWS oddawało władzę to wszyscy z otwartymi ramionami witali partię lewicową. A Ci ludzie, którzy chcieliby zniknięcia lewicy z życia politycznego, jak tylko coś im się w rządach prawicy nie spodoba, będą zmieniali od razu poglądy, mówiąc że lewica lest "cool" a prawica "blee". I tak będą mówić Ci którzy kilka dni temu oddali głosy na PO i PiS. W sumie nie mam im tego za złe, bo rozumiem, że jak się zawiedli na jednej wizji sprawowania rządów to przy następnej okazji poprą przeciwną. To zrozumiałe. Ale krew mnie zalewa jak słyszę teksty w stylu "zniszczyć lewicę, komuchów jednych, komu oni potrzebni" itp.
Wg mnie ludzie mogą odzyskać zaufanie do lewicy ale potrzeba na to czasu. Lewica się "przetasowuje", dochądzi do głosu coraz więcej młodych ludzi. Ci młodzi, nie związani z poprzednim reżimem, mogą sprawić, że lewica w końcu będzie realizowała program "lewicowy" nie przybierając liberalnych ciuszków.
 

arneusz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
MASZ RACJE CIZ PRAWICY TO LUDZIE ZADNI WLADZY I PIENIEDZY ASAM ROKITA JEST CHYBA NA NIA CHORY BO DZIWNIE SIE AZACHOWUJE TERA BO GO NIEMAM A I TEZ NIE BYL NORMALNY W WIECZOR WYBORCZY HMMMM... MAM NADZIEJE ZE WIECEJ JUZ NIKOGO NIE ZNISZCZA TAK JAK TO ZROBILI Z DR.OLEKSYM I W.CIMOSZEWICZEM CI LUDZIE SA ZA DOBRZY DLA NICH POWINNABYC NA TAKICHJ CO KAPIA DOŁY POD INNYMI A TERAZ TOZN ZA JAKIS CZASZA ROKDWA DOPIERO BEDZIEMY MIELI WYLEG AFER PRAWICOWEJ CHOŁOTY
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
Tu się z Tobą nie mogę zgodzić. Nie żyjemy niestety w normalnym państwie i żadna ze stron, nieważne czy to prawica czy lewica, nie reprezentuje swoją postawą odpowiednich wartości. Idee, które winny być realizowane z założenia przez partię lewicową nie są realizowane (rządy Millera) a prawica najczęściej popada w skrajności i populizm. Długa jeszcze droga przed nami by doprowadzić ten kraj do porządku...
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Arneusz,regulamin zakazuje:

) nie formatować niepotrzebnie czcionki (nie pisz pogrubioną czcionką, nie używaj WIELKICH rozmiarów, nie koloruj. Nie pisz postu DRUKOWANYMI literami .

Proszę o tym pamiętać.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Został przewodniczącym ponieważ SLD zrobiło "Zabieg Kosmetyczny" poto żeby "Odmlodzić" i "Zmienic" wizerunek SLD ... nic więcej ( I tak tym klubem rządzą Ci sami co dawniej )
 

arneusz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Został przewodniczącym ponieważ SLD zrobiło "Zabieg Kosmetyczny" poto żeby "Odmlodzić" i "Zmienic" wizerunek SLD ... nic więcej ( I tak tym klubem rządzą Ci sami co dawniej )
tak milo mi ze tak sadzisz jak i wiekszosc ludzi zadufanych w tym bajzlu psedo demokracji gdzie zarza wieksze uklady niz za czasow realnego socjalizmu nic tylko glupoty im w glowie nawet nie potrafia sie pogodzic z przegrana nie moiwac juz o wycofaniu sie w polityki jak to zrobili bli liderzy sld ale z ciebie nie powiem co i tyle a W Olejniczak bedzie prezydentem i to szybciej niz sie spodziewasz lolku
 
Do góry