Co myślicie o tej diecie i ćwiczeniach? Uda mi się?

Nytuśka.

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam 165 cm wzrostu, i waże 60 kg.
Nie jest to dużo. Wszyscy mówią mi że jestem szczupła, ale nie jestem tego taka pewna.
Mam dużo fajnych ubrań, ale nie zakładam ich bo uważam że grubo w nich wyglądam.
Chciałabym zrzucić z 5kg, szczególnie troszke brzuszka.
Zaczęłam od dziś. W planach mam tak :
- piję dużo wody
- zrezygnowałam ze słodyczy, tłuszczy, ziemniaków, jasnego pieczywa (przerzuciłam się na chleb razowy pełnoziarnisty)
- jem mało, ale ok. 5 razy dziennie ( w tym owoce)
- ostatni posiłek jem o godz. 17:00
- zaczęłam dużo tańczyć (praktycznie swój wolny czas próbuje przeznaczyć na ćwiczenia, czyli być jak najwięcej w ruchu. Ustaliłam że będe robić brzuszki, ćwiczenia rozciągające itp.)

Co myślicie o tej diecie i tych ćwiczeniach ?
Dodalibyście coś ?
Ile uda mi się schudnąć podczas 2 tygodni ? (oczywiście mam zamiar ćwiczyć dłużej, ale pytam tak z ciekawości).

Pozdrawiam i z góry dzięki ; *

ps. do ilu przydałoby mi się schudnąć? piszcie ; *
 

bioevo

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
w tych wszystkich dietach najważniejsza jest systematyczność, jeżeli z tym nie będzie problemu, efekty są gwarantowane
 

gaga22

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
45
Punkty reakcji
1
według mnie powinno się udać, chociaż nie wiem czy 2 tygodnie wystarczą ;)życzę powodzenia i wytrwałości
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
jezeli bedziesz systematyczna i wytrwala to na pewno COS schudniesz przez 2 tyg , ile to zalezy od twojego organizmu :)
 

karolina8389

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Bardzo dobry plan!
pocieszajace jest to ze na poczatku najszybciej sie chudnie:) zazwyczaj ok 2-3 kilo w pierwszym tygodniu a potem 1-2 tygodniowo.. oczywiscie zalezy od diety i cwiczen i od tego jak bardzo trzymasz sie swojej diety. powodzenia!!!
 
Do góry