Co myślicie o noszeniu zegarka przez nastolatka?

D

Damian Szorc

Guest
Hej ;)
Co myślicie o noszeniu zegarka przez chłopaka który nie ma jeszcze 18-stki ;).
Słyszałem opinię: "To jeszcze za wcześnie, za młody wiek jak na zegarek, to nie pasuje"
 

MhU

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
niby od kogo to słyszałeś? zegarek dostaje się często na komunię, więc niby jak ma być za wcześnie ;P przeciez nikt nie każe nosić Ci złotego rolexa na skórzanym pasku, są młodzieżowe zegarki
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Za młody wiek na zegarek? Marny dowcip.

Ja zegarka nie potrzebuje, teraz czasomierz na ręku nosi się bardziej dla ozdoby. Telefon mam cały czas przy sobie i to on pokazuje mi która godzina.
 
D

Damian Szorc

Guest
A gdzie to taką "mądrą" opinię słyszałeś? dawno większej głupoty nie słyszałam :)
Jeśli masz potrzebę noszenia zegarka to sobie go noś. I nikomu nic do tego.

Chciałem znać tylko Waszą opinię ;)

P.S: tweetasek, świetny podpis ! ;)
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Słyszałem opinię: "To jeszcze za wcześnie, za młody wiek jak na zegarek, to nie pasuje"

Co za pierdoły. Ktoś kto wymyślił taką opinię jest chyba mądry inaczej. Kompletny bezsens. Przecież już nawet na pierwszą komunię kupuję się jako prezent zegarek.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Też jestem w lekkim szoku po przeczytaniu opinii z postu Autora i nie rozumiem dlaczego miałoby być za wcześnie.

Ja nosiłam przez 8lat zegarek akurat do 17roku życia (i nie służył on do ozdoby), obecnie w jego miejsce na ręce znajduje się zupełnie co innego.

SzklanaDama
 

l_g

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
182
Punkty reakcji
8
Miasto
Łódź
Jedyne sensowne wytłumaczenie wątku autora, to prawdopodobnie cena zegarka. Owszem na zegarek wart kilka tysięcy wydaje mi się, że jest za wcześnie, a na jakiś zwykły, nigdy nie jest za wcześnie.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Dzieciaki przecież też noszą zegarki... :p
Teraz są takie zegarki, które służą bardziej do ozdoby niż wskazują godzinę, więc tym bardziej są wskazane dla ludzi młodych. Kiedyś może faktycznie było tak, że trochę starsi ludzie nosili zegarki, bo najczęściej były to jakieś masywne zegarki z ciężkimi metalowymi bransoletami, teraz już jest większy wybór ;)
No i w sumie... starszy facet dziwnie wyglądałby z na przykład takim zegarkiem :p
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
btw zegarek który podałeś w linku jest tragiczny, za pół kwita bym go nie kupił (tak tak, wiem, diament) ;]
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Co za bzdura, jak na moje faceci od najmłodszych lat powinni nosic zegarki bo to tak naprawdę jedyny element męskiej "biżuterii"
Dla młodego chłopaka np coś takiego http://www.lifestyle.banzaj.pl/Romain-Jerome-Space-Invader-zegarek-inspirowany-gra-video-31053.html Zegarek inspirowany Space Invader wygląda adekwatnie do wieku i to całkiem niezła propozycja
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Hahaha jak to za młody na zegarek? :D nie wiem jak teraz, ale kiedyś zegarek to był standardowy prezent na pierwszą komunię świętą, więc jak niby nastolatek miałby być za młody na zegarek :D
Ja mam ale rzadko noszę, bo przyzwyczaiłem się już, że i tak czasomierz mam w telefonie, więc takie na rękę mi nie potrzebny - noszę tyko jako ozdobę.
 
B

ButyJ_zbanowany

Guest
W życiu nie słyszałem większej bzdury :) Zegarki to bardzo fajna sprawa, dobrze się już od najmłodszych lat do nich przyzwyczajać. Sprawdzanie w towarzystwie godziny na komórce nie jest zbyt miłe. Lepiej po prostu zerknąć na nadgarstek i już.
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
To jest niedopuszczalne. Jeżeli masz mniej niż 18lat to nie masz prawa wiedzieć, która jest godzina!
Zegarki są przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia i nie wiem jak ktoś mógł przepuszczać, że może nosić spokojnie zegarek nie będąc pełnoletnim. Takie podstawy savoir vivre już każdy powinien znać!
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Zegarek - fajna biżuteria męska. Szkoda,że tak naprawdę telefony komórkowe wyparły zegarki. Sam lubiłem je nosić... wg mnie dobrze dobrany zegarek ma coś w sobie z ekskluzywności. Telefon komorkowy, choćby nie wiem jak odwalony, zawsze będzie "tanim" lansem komórkowej ery...
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Ja tam noszę i zegarek i telefon komórkowy.
 
Do góry