Co myślicie o kolczyku w brwi u chłopaka ? trendy czy nie

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie patrz czy jest trendy czy nie, tylko czy Tobie się podoba, bo w końcu Ty będziesz go nosił.
Ogólnie podoba mi się kolczyk w łuku brwiowym u chłopaków, ale też nie każdemu pasuje...więc zależy :)
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
mis ie podoba tylko trzeba miec odpowiednie styl ubierania itp. ja bym zrobila najwyzej nie musisz go nosic jak nie bedzie ci odpowiadal
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Dla mnie kolczyk u faceta to pomyłka :| Ale jak ktoś lubi to czemu nie ;)
 

darus.ste

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
41
jak sie tobie podoba to czemu nie,
wygląda to spoko, chociaż zależy od stylu
 

kate...

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
zmc
na pytanie czy to jest trendy nie można odpowiedziec jednoznacznie, po pierwsze nie kazdemu wszystko pasuje i czasami spotyka si kolesi którzy dla szpanu zrobili sobie taki kolczyk , a potem okazuje sie ze im wogóle nie pasuje i wyglągaja co tu mowić śmiesznie!!Ale niektórym psuje taki kolczyk i podkreśla ich urodę wtedy , ale szczerze mówiąc nie spotkałam sie z kolczykiem w brki z polcami, zazwyczaj spotyka sie takie zwykłe.A jeszcze bym zapomniał o jednym , nie wiem czy wiesz ale koczyk w tym miejscu bardzo polowi sie goli i np na mrodzie puchnie brew i nie zaspecjalnie to mozę wyglągać
 

Nikki_More

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Podoba mi sie kolczyk we brwi u chlopaka ... Ale oczywiscie musi pasowac , bo u nie kazdego fajnie to wygląda . Ale ogolnie jestem za :)
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Nie każdemu pasuje kolczyk w brwi... Chociaż fajnie to wygląda.... Ale musi to być przemyślana decyzja....Nie każdemu pasuje kolczyk w brwi... Chociaż fajnie to wygląda.... Ale musi to być przemyślana decyzja....
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja chcialam w brawi ale nie wiedzialam w koncu gdzie mam zrobic czy w brwi czy w brodze ale robie w koncu w brodzie ... w brwi mi sie u gosaci strasznie podoba... tak samo jak w jezyku jak ktos wie o mnie tak ze wiem...
no i jak juz wiesz nie kazdemu pasuje.... ale jak Ci pasuje to sobie zrob :)no ale musisz to przemyslec ja sie zawsze glowilam czy z robic w jezyku i w nosie jak robilam ale teraz t jest oks :p
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
jak dla mnie kolczyk w brwi u chłopaka to totalna pomyłka. :p
w ogole mi sie to nie podoba.
ale rób co chcesz,to ma sie tobie podobać. :p
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Fajnie to wygląda, tylko nie każdemu pasuje (mi by na przykład nie pasował :p).
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
ostatnio poznałam faceta... mmm jak mu ten kolczyk pasował ^^
ale niestety jak się widzieliśmy to zdjął tego kolczyka ;( a szkoda xP
 
Do góry