co myślicie na temat objawień?

Status
Zamknięty.

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
co myślicie na temat objawień? Jestem właśnie w trakcie czytania orędzi na czasy ostateczne, na stronie http://ostrzezenie.wordpress.com/

Pan Jezus informuje w nich ludzkość o wydarzeniu w którym wszystkim nam będą ukazane nasze grzechy, tak jak one są widziane w oczach Boga, ma to być ostatnie ostrzeżenie i wezwanie ludzi do nawrucenia przed sądem ostatecznym.

To ma być dar dla ludzi, danie im możliwości zrozumienia swoich grzechów, nawrucenia i pokuty, tak żeby jak najwięcej osób zostało zbawionych w czasie Sądu ostatecznego.

"Będziecie widzieć wielkie znaki na niebie zanim Ostrzeżenie będzie miało miejsce. Gwiazdy kolidować będą z takim impetem, że człowiek mylnie oceni spektakl widziany na niebie, jako katastrofalny. Wynikiem zderzenia komet będzie wielkie czerwone niebo, a znak Mojego Krzyża stanie się widoczny dla wszystkich na całym świecie. Wielu będzie się bać, ale Ja mówię: radujcie się, bo po raz pierwszy w swoim życiu zobaczycie prawdziwie Boski Znak, oznaczający wspaniałą wiadomość dla grzeszników na całym świecie."
Orędzie nr 106 z serii Ostrzeżenie

W tym czasie również ukaże się na niebie znak Krzyża, widziany dla wszystkich ludzi na ziemi, tak jak jest to przepowiedziane przez św. Faustyne

"nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzien. sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krotki czas przed dniem ostatecznym."
Z Dzienniczka św. Faustyny




pozdrawiam, Lukasz
 
Status
Zamknięty.
Do góry