Co mślicie o rasiźmie??

Status
Zamknięty.

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
w takim razie jesteście "hiperidealistami"
bo ostrzegać można przed czymś czego można uniknąć,a wymieszania ras sie nie da, inna sprawa że
dla Was to zagrożenie a dla mnie to poprostu zmiana a czy i komu wyjdzie ona na dobre to się okaże ,
myślę rozsądniej zastanowić sie jak żyć na tym świecie w zgodzie,a nie jak się odizolować
Przekaz swoje dobre rady np. palestynczykom.
 

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
Nie lubię ,,Rasistów'' !!!!!!! Rasizm to szczyt głupoty , nie ma podzialu na czarnych i białych .
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
tez jestem "hiperidealista"
nei wierze ze ten proces jest do zatrzymania
mimo iz mam nadzieje ze sie uda
vide powyzej "wyprany w michnikowszyznie na jakistamkolor Patryq"
to dziala dosyc prosto
nie mam pogladow ale kolega ma wiec ma te co kolega
a kolega ma od innego kolegi a kolega kolegi z wybiorczej bo go tata oswiecil blaskiem umyslu wielkiego adama m
 

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
tez jestem "hiperidealista"
nei wierze ze ten proces jest do zatrzymania
mimo iz mam nadzieje ze sie uda
vide powyzej "wyprany w michnikowszyznie na jakistamkolor Patryq"
to dziala dosyc prosto
nie mam pogladow ale kolega ma wiec ma te co kolega
a kolega ma od innego kolegi a kolega kolegi z wybiorczej bo go tata oswiecil blaskiem umyslu wielkiego adama m
technopatryq nie czyta wczesniejszych postow. "Argumentacja" byla typowa.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Wróciłem i zdziwiłem się. Jak tak dalej pójdzie będę się zastanawiał czy ja to na pewno ja.
Wyjaśnijmy od razu działalności terrorystycznej nie planuję. Moje poglądy dotyczące nadchodzącego konfliktu, wiążą się z tym co napisałem. Teraz jest jak jest. Ludzie (albo dzieci - pozdrawiam PatryQ !!!!!!!!!! ) piszą bzdury rodem z wypracowań szkolnych bo inne rasy to teoria. Ale pojedźcie do NY i przejedźcie się metrem ze spuszczoną głową. żeby nie wnerwić miejscowych Bambo.
Świat tam wygłąda inaczej. Jeśli to bedzie sie działo tutaj silniejsze jednostki zaprotestują czynnie. Miłość na siłę to złuda. Typowym przykładem jest Szwecja i Żydzi. Szwecja kocha Żydów, Szwedzi nie. Skończy się to ostatecznym konfliktem, starciem ras, Rahową. Nikt tego nie zatrzyma.
 

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
Wróciłem i zdziwiłem się. Jak tak dalej pójdzie będę się zastanawiał czy ja to na pewno ja.
Wyjaśnijmy od razu działalności terrorystycznej nie planuję. Moje poglądy dotyczące nadchodzącego konfliktu, wiążą się z tym co napisałem. Teraz jest jak jest. Ludzie (albo dzieci - pozdrawiam PatryQ !!!!!!!!!! ) piszą bzdury rodem z wypracowań szkolnych bo inne rasy to teoria. Ale pojedźcie do NY i przejedźcie się metrem ze spuszczoną głową. żeby nie wnerwić miejscowych Bambo.
Świat tam wygłąda inaczej. Jeśli to bedzie sie działo tutaj silniejsze jednostki zaprotestują czynnie. Miłość na siłę to złuda. Typowym przykładem jest Szwecja i Żydzi. Szwecja kocha Żydów, Szwedzi nie. Skończy się to ostatecznym konfliktem, starciem ras, Rahową. Nikt tego nie zatrzyma.
Nie trzeba tak daleko (a i o wize trudno), sa dzielnice duzych miast europejskich ktore juz nie sa europejskie, w zwiazku z czym lepiej ich nie zwiedzac.
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Nie trzeba tak daleko (a i o wize trudno), sa dzielnice duzych miast europejskich ktore juz nie sa europejskie, w zwiazku z czym lepiej ich nie zwiedzac.


Słyszałem z opowieści, że w Anglii jak się popatrzysz krzywo na murzyna to możesz zostać opluty(w najlepszym wypadku), a i zdarzają się sytuacje, że Polak zostanie pobity przez murzyna tylko za to, że jest pod wpływem alkoholu! Oj zapomniałem to temat TABU, tylko biali są rasistami, a murzyni to biedni i zawsze poszkodowani ludzie!
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Dla rozluźnienia atmosfery historia z NY. Wieczór, metro. Kumpel wskoczył w ostatniej chwili, staje przodem do drzwi. Ktoś go potrącił. Kumpel powoli się odwraca i w pierszej chwili wzrok jego pada na Murzyna, byka około 1,85 który sie na niego lampi. " No co jest ?" i robi wymowny gest. Jak się okazało to nie on go potrącił. Murzyn powoli podchodzi ze złym wzrokiem. Kumplowi zaczyna być nieswojo. Murzyn staje wyciąga rękę, grozi palcem i mówi :" Idę poskarzyć się konduktorowi ".
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
A ja za swój idealizm nie mam zębów :/ Muszę przez 2 miesiące jeść papkę bo mi reszta wyleci :/ Pieprzę antifę ćmoki potrafią się bić 1:10, jak wyzdrowieję to z kija zęby im powybijam.
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
A ja za swój idealizm nie mam zębów :/ Muszę przez 2 miesiące jeść papkę bo mi reszta wyleci :/ Pieprzę antifę ćmoki potrafią się bić 1:10, jak wyzdrowieję to z kija zęby im powybijam.

A co się stało???
Podziel się z nami historią która ci się przytrafiła!
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
A ja za swój idealizm nie mam zębów kwasny.gif Muszę przez 2 miesiące jeść papkę bo mi reszta wyleci kwasny.gif Pieprzę antifę ćmoki potrafią się bić 1:10, jak wyzdrowieję to z kija zęby im powybijam.
przemoc rodzi przemoc,

to lewacy bić się potrafią?:D

napisałeś że w dodatku 1:10 :D

bić to trza umić :D
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
O bojowości Antify i RAAF chodzą legendy. Tu jest jedna z tych kombatanckich opowieści.
11 Listopada lewicowa bojówka pobiła uczestników obchodów Dnia Niepodległości.
Policja poszukuje bandytów.
Dnia 11 XI 2005 grupa członków Stowarzyszeń Niklot i Szaniec,
jak również nie zrzeszone osoby zainteresowane, udały się na warszawski
cmentarz Powązki Wojskowe celem zapalenia zniczy na grobach. W trakcie
zapalania zniczy na grobach 15-osobowa grupa / w tym kilka kobiet / została
zaatakowana przez około 25 osobową bojówkę uzbrojoną w kije i butelki.
Grupa atakująca z okrzykiem "Antifa" rzucała również znicze zabrane z
grobów. Zostałem zaatakowany przez 3 napastników, z których jeden uderzył
mnie butelką w głowę, szkło rozbiło się tnąc i oszałamiając mnie, a inny
powalił kopniakami i ciosami drewnianej pałki. Upadłem słysząc jak jeden z
bojówkarzy woła do innych, że powinni już się wycofać bo czas się kończy.
Byliśmy zaskoczeni - nie spodziewaliśmy się napadu na cmentarzu. W
wyniku tej akcji 3 osobom z grupy członków i sympatyków Stowarzyszeń
Niklot i Szaniec udzielono pomocy w szpitalu. Jednym z pobitych był
niepełnosprawny z widocznym, także dla napastników niedowładem ręki.

Policja która szybko zjawiła się na miejscu zdarzenia nie zastała
już sprawców, którzy zręcznie ewakuowali się.

Polityczny podtekst tego zajścia jest oczywisty - "Antifa" jest
bojówką środowisk lewackich. Grupy: "Radykalna Akcja Antyfaszystowska z
Białegostoku" i "Antifa" z Łodzi, jak same informują w internecie (strona
www http://www.decentrum.most.org.pl/raaf/raafx.htm) jako jedyne
"prezentują opcję bojową ruchu".
Środowiska lewackie nienawidzą wszelkich przejawów patriotyzmu
polskiego stąd też akt oddania hołdu bohaterom narodowym w dniu Święta
Niepodległości musi ich oburzać, jako "przejaw faszyzmu".
Istotniejszy jest jednak fakt, że zdarzenie miało miejsce na
cmentarzu, szczególnym cmentarzu jakim są Powązki Wojskowe w Warszawie,
gdzie spoczywają powstańcy z okresu zaborów, Powstańcy Warszawscy,
Bohaterowie - obrońcy Ojczyzny z czasów II wojny światowej oraz inni
zasłużeni.
Zasadniczo wszelkie cmentarze w naszej kulturze są szanowane jako
miejsca pamięci i nie odbywają się tam żadne rozróby, z jakimkolwiek tłem.
Bojówkarze "Antify" pokazali, że istnieje w naszym kraju margines dla
którego cmentarz nie jest miejscem świętym, a upamiętnienie bohaterów
narodowych - czymś oczywistym.
Ciekawe czy w tej sprawie służby naszego Państwa na progu nowego
politycznego etapu, okażą się skuteczne?
http://forum.1944.pl/index.php?showtopic=9...w=&st=&
Przy okazji przeczytajcie potem zamieszczony tam komentarz.
Nasi bohaterowie nie zrobili wjazdu na żadną imprezę skinowską. Biją się tylko kiedy mają ewidentną przewagę. To ludzie bez honoru, lewackie ścierwa nie zasługujące na odrobinę litości. Ludzie (?), którzy jak widać wyraźnie biją i kobiety i niepełnosprawnych, w imię samoobrony przed faszyzmem. Wyrwać lewackie chwasty z korzeniami.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
coś już wcześniej słyszalem o ich akcjach
skrajności prawo i lewoskrętne są równie agresywne

ps . outremer nawet we własnym nie możesz poczuć się swobodnie,bez beja strach wyjść hehe
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
przemoc rodzi przemoc,

to lewacy bić się potrafią?:D

napisałeś że w dodatku 1:10 :D

bić to trza umić :D


Bić to ja się umiem nie martw się, ale zostałem zaatakowany, mam zbitą nerkę i dzisiaj rano miałem krew w moczu. Napadło mnie kilka świń w nocy, to są ludzie bez honoru, spieprzają zawsze, a potrafią się tylko bić jak mają przewagę. Dobry żartowniś z ciebie, abyś sam tego doświadczył. Mojemu koledze raz tak skakali po głowie że na jedno oko nic nie widział, drugi pojechał na intensywną terapię, ale to są takie przypadki jak ze mną kilku na jednego, innaczej świnie nie potrafią.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
współczuję,ale skini czy podający sie za nich też nie są zbyt łagodni,
chociaż osobiście agresji z ich strony nie doświadczyłem,w ogóle w Lublinie mało się skinów widzi,
kumpla na juwenaliach po koncercie Kultu zaczepili ale i on bez winy nie był jak go znam
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Misioor ja po Białym chodzę uzbrojony tylko we własny intelekt. T-shirty jasno określają moje poglądy. Teraz bardziej do mtlica albo innych z Białego. Jak zobaczycie niewysokiego, krępego, ogolonego na łyso gościa w czarnej koszulce Honor
" Resistance in Blood "z trupią czachą albo Pluton Svea " Pitbull Power " z łbem pitbulla na plecach, albo coś w tych klimatach
(wybór duży 14 sztuk) oraz bojówkach moro lub czarnych to możecie podejść i spytać : outremer to ty ?

28 maja 2007 w więzieniu w wieku 68 lat zmarł David Lane, autor m.in. 14 słów. Dla każdego prawicowego radykała nie był obojętny.
Hail Victory David Lane. "We must secure the existence of our People and a future for White children"
14 WORDS
 

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
Misioor ja po Białym chodzę uzbrojony tylko we własny intelekt. T-shirty jasno określają moje poglądy. Teraz bardziej do mtlica albo innych z Białego. Jak zobaczycie niewysokiego, krępego, ogolonego na łyso gościa w czarnej koszulce Honor
" Resistance in Blood "z trupią czachą albo Pluton Svea " Pitbull Power " z łbem pitbulla na plecach, albo coś w tych klimatach
(wybór duży 14 sztuk) oraz bojówkach moro lub czarnych to możecie podejść i spytać : outremer to ty ?

28 maja 2007 w więzieniu w wieku 68 lat zmarł David Lane, autor m.in. 14 słów. Dla każdego prawicowego radykała nie był obojętny.
Hail Victory David Lane. "We must secure the existence of our People and a future for White children"
14 WORDS
W Bialym mozesz sobie na to pozwolic, ale nie staraj sie pokazywac tego na ulicach miast tzw. zachodniej europy. Manifestowanie w ten sposob swoich pogladow
moze Cie przyprawic o bol glowy. Chociaz ponoc stara demokracja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry