Co mślicie o rasiźmie??

Status
Zamknięty.

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ale we Francji jest ileś mniejszości narodowych, więc te 11 % rozkłada się równomiernie.
blad
centrum paryza i blokowiska na przedmiesciach
to obecnie w niektorych miejscach enklawy dla slobo tolerowanych bialych
zony ciotka byla zmuszona sie przeprowadzic ze scislego centrum paryza - zyc nie dawali
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
na szczęście w Polsce islam jest rzadkością i mam nadzieje, że tak pozostanie, bo w przeciwnym razie, będzie to skutkować zanikaniem kultury polskiej, która jest związana z wiara chrześcijańską. Mam nadzieje, że Europa poradzi sobie z tym problemem i to jak najszybciej.
 

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
Przeczytałam cały artykuł. Muszę powiedzieć, że interesujace, ale... jakoś do końca mnie nie przekonało. Oczywiście nie chce aby Polska stała sie krajem muzułmańskim. Kobiety do domów, chodzące w czadorach... ale tak się nie stanie. Bo po pierwsze u nas jest jeszcze stosunkowo muzułmanów, po drugie ci którzy osiedlają się w innych państwach europejskich przystosowują sie do tamtejszej kultury. Co do tych zamieszek muzułmańskich po wydrukowaniu karykatur mahometa... jestem ciekawa który wszechpolak nie wyszedł by na ulice po wydrukowaniu karykatur Pana Boga czy Jezusa.
ci którzy osiedlają się w innych państwach europejskich przystosowują sie do tamtejszej kultury.
Tylko jeszcze mi powiedz w ktorym kraju.
jestem ciekawa który wszechpolak nie wyszedł by na ulice po wydrukowaniu karykatur Pana Boga czy Jezusa.
Tego typu karykatury pojawiaja sie dosc regularnie, i jakos nikt nie podpala ambasad ani nie wzywa do zabijania z tego powodu.

blad
centrum paryza i blokowiska na przedmiesciach
to obecnie w niektorych miejscach enklawy dla slobo tolerowanych bialych
zony ciotka byla zmuszona sie przeprowadzic ze scislego centrum paryza - zyc nie dawali
W kazdym nieco wiekszym europejskim miescie sa takie enklawy.

Ciekawe... no, ale wiesz.. zawsze, w każdym narodzie, rasie znajdą się ludzie o skrajnych obcych nam poglądach. Szkoda tylko, ze ci wybijają sie i na ich podstawie mylnie wyrabiamy sobie zdanie o reszcie.
Wcale nie szkoda, miejmy nadzieje ze sie wybija nawzajem.

No ale we w Francji to z Papieża Benedykta niesmaczne żarty były. Nawet ktoś porównał go do Draculi i nie skończyło się nawet procesem.
A co do muzułmanów to nie masz racji. Mają wyjątkowo wysoką rozrodczość. Jak dodasz jeszcze imigrantów to wesoło to nie wygląda. Dojdzie jeszcze do tego, że trzeba będzie zawrzeć sojusz z Żydami. Battlefield sie załamie.
Gdzie jest paleolobo ? On to dawno przewidział.
Jestem; moze nie jestem zbyt wielkim semitofilem ale uwazam ze popieranie Izraela lezy w naszym interesie.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Gdyby się przystosowywali do kultury, która obowiązuje w kraju do którego przyjechali to niebyło by tego całego problemu. Oni przyjeżdżając tworzą enklawy, gdyż czują się pokrzywdzeni, że im ludzie z kraju do którego przyjechali forsy dać nie chcą tylko za to, że zechcieli przyjechać. Podobna sytuacji jest teraz z polakami w Anglii, tylko, że pomiędzy Anglikami a polakami jest dużo mniejsza przepaść kulturowa.
 

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
Gdyby się przystosowywali do kultury, która obowiązuje w kraju do którego przyjechali to niebyło by tego całego problemu. Oni przyjeżdżając tworzą enklawy, gdyż czują się pokrzywdzeni, że im ludzie z kraju do którego przyjechali forsy dać nie chcą tylko za to, że zechcieli przyjechać. Podobna sytuacji jest teraz z polakami w Anglii, tylko, że pomiędzy Anglikami a polakami jest dużo mniejsza przepaść kulturowa.
Nie moga przystosowac sie do kultury ktora ich przerasta, nie zapominajmy ze przynajmniej 90% imigrantow to niepismienni chlopi. Ale to nie oni sa tak naprawde problemem. Problemem sa ich dzieci ktore urodzone juz np. we Francji, "wychowywane" w domach swych niepismiennych rodzicow, czesto bardzo zle mowiace jezykiem obowiazujacym, nienalezacym do zadnego kregu kulturowego czyli majacy problemy z tozsamoscia. Broniac sie przed swiatem w ktorym zyja a ktory ich przytlacza reaguja agresja i staja sie latwym lupem immamow szkolonych w arabii saudyjskiej.
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Sojusz z żydami ?? Out ja już wiele rzeczy słyszałem, ale to mnie dobiło. Niech sobie robią porządek rozwinięte kraje zachodnie :lol: Mi to lotto ważne że w Polsce meczetów nie budują. Szkoda mi Francuzów, jakoś mam do nich miłe nastawienie :) Raz widziałem zdjęcie jak w centrum Paryża muzłumanie odprawiają swoją modlitwę. Cieszę się że jako jedne z niewielu krajów zachowaliśmy swoją kulturę, od dzisiaj jeszcze bardziej będę niszczył pedalstwo, mieszanie ras i powszechną tolerancję. Ludzie mieszkający we Francji mają mniejsze prawa od cudzoziemców, paranoja, i wszystko na rasizm idzie, biedaczyska się skarżą na każdym kroku. Na miejscu mieszkańców krajów zachodnich rozgoniłbym tę hołotę. Darmozjady i pasożyty a co oni sobie myślą, to nie oni tworzyli kultury, nie oni przelewali krew, nie oni pracowali na dorobki krajów i jeszcze chamy mają czelność stawiać siebie na równi z innymi, a nawet i wyżej. Ale się doczekają jak ich w statki zapakują i wrotki do swoich chatek z kijów, psie syny wtedy zobaczą że powinni podkulać ogony i siedzieć cicho.
 

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
Sojusz z żydami ?? Out ja już wiele rzeczy słyszałem, ale to mnie dobiło. Niech sobie robią porządek rozwinięte kraje zachodnie :lol: Mi to lotto ważne że w Polsce meczetów nie budują. Szkoda mi Francuzów, jakoś mam do nich miłe nastawienie :) Raz widziałem zdjęcie jak w centrum Paryża muzłumanie odprawiają swoją modlitwę. Cieszę się że jako jedne z niewielu krajów zachowaliśmy swoją kulturę, od dzisiaj jeszcze bardziej będę niszczył pedalstwo, mieszanie ras i powszechną tolerancję. Ludzie mieszkający we Francji mają mniejsze prawa od cudzoziemców, paranoja, i wszystko na rasizm idzie, biedaczyska się skarżą na każdym kroku. Na miejscu mieszkańców krajów zachodnich rozgoniłbym tę hołotę. Darmozjady i pasożyty a co oni sobie myślą, to nie oni tworzyli kultury, nie oni przelewali krew, nie oni pracowali na dorobki krajów i jeszcze chamy mają czelność stawiać siebie na równi z innymi, a nawet i wyżej. Ale się doczekają jak ich w statki zapakują i wrotki do swoich chatek z kijów, psie syny wtedy zobaczą że powinni podkulać ogony i siedzieć cicho.
W Polsce meczetow nie buduja? Janikowo pod Bydgoszcza mowi Ci to cos?
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
A nie wiedziałem, synagogi też bydują, ale w mniejszym nasileniu niż na zachodzie.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
immanentna cecha czlowieka jest mylic sie
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Akurat nie. Jeśli dokładnie prześledzisz moje posty do czego cię zachęcam to zrozumiesz o czym mówię.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Za Żydami nie przepadam, że tak delikatnie ujmę. Ktoś na tym forum nazwał mnie nawet żydożercą (paleolobo to nie Ty czasem ?), ale z nimi mamy chociaż wspólną historię. A co nas łączy z pastuchami ? Nic. Żydów przynajmniej jest mniej. Coś mi się wydaje, że i oni muszą spuścić z tonu i przestać narzekać na antysemityzm, bo sami na pewno się nie obronią.
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Muszę przyznać że arabów najbardziej lubię spośród tej trójki. Ale z tego powodu że są bardziej niebezpieczni niż murzyni, czuję do nich większy dystans.

sz3lo nie pisz że podludzie, bo takie określenie jest do kitu, ja nie jestem żeby ich znowu wpóścić w komorę. Niech wyjadą do judomeryki, bądź judolandii, wiem że po dobroci się z Polski nie ruszą, nawet im zapłacę tylko żeby się ich pozbyć.
 

sz3lo

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
201
Punkty reakcji
0
Miasto
PCLab.pl
Ale tym wszystkim steruje masoneria. I żydo-komuna! Oni się stąd tak łatwo nie ruszą.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Dokładnie, przecież to podludzie. Do gazu z nimi, o!

Jak śmiesz kogokolwiek tak nazywać ? Kto ci dał do tego prawo ? Kto dał ci prawo do tego, aby decydować o czyimś życiu badz śmierci ?! Nikt. " Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem"...
 
Status
Zamknięty.
Do góry