Co mślicie o rasiźmie??

Status
Zamknięty.

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Właściwie to, ze Murzyni umieja śpiewać nie wnosi nic konstruktywnego do dyskusji. Może tak inne przykłady ?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Wnioskuję z moich poglądów,że jestem antyrasistką,ja przede wszystkim lubię Czarnych,ale innych też.Jak słyszę,że ktoś obraża moich,pięknych Afroamerykanów...to coś się we mnie gotuje...aż mam ochotę szczelić tą osobę.Bo ja naprawdę nie rozumiem jak można kogoś oceniać po kolorze skóry...A do tego mam jeszcze w klasie rasistę,on obraża moich pięknych piosenkarzy,a nawet nie wie co oni śpiewają,jak można obrażać :2Paca,Seana Paula,Shaggyego i innych...
Ile Ty masz lat 10 ? To może "szczel" kogoś w swoim wieku, bo my to nie ta liga. A tych Twoich pięknych Bambo to jakoś tak programowo nie lubuimy. Ale my tacy niewykształceni.
A tak w ramach ostrzeżenia było takich parę lasek, antyrasistek co oddały serduszka i nie tylko jednemu Molowi, a on im zostawił HIV-a. Ciekawe czy dalej kochają pięknych Negrów ?
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
. A tych Twoich pięknych Bambo to jakoś tak programowo nie lubuimy. Ale my tacy niewykształceni.
A tak w ramach ostrzeżenia było takich parę lasek, antyrasistek co oddały serduszka i nie tylko jednemu Molowi, a on im zostawił HIV-a. Ciekawe czy dalej kochają pięknych Negrów ?

ekhem... halo.. biali też mają HIV...

a tak pozatym to... masz racje( a rzadko to przyznaje) , że post ikasp nie wnosi nic do dyskusji.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Doroti my się spieramy programowo, a nie infantylnie.
A na marginesie wiecie jak nazywała się najbardziej znienawidzona przez Murzynów książka ? Bynajmniej nie żadne " Mein kampf",
tylko " Chata wuja Toma ".
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Że się tak spytam głupio. O co chodzi z tą książką? tzn. o czym ona jest :mruga:
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Doroti my się spieramy programowo, a nie infantylnie.
A na marginesie wiecie jak nazywała się najbardziej znienawidzona przez Murzynów książka ? Bynajmniej nie żadne " Mein kampf",
tylko " Chata wuja Toma ".

Racja. Swoją drogą... leży mi to.
Hmm... nie czytałam "Chaty wuja Toma" o czym to jest ?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Książka jest o niewolnictwie i główny bohater tytułowy Tom jest poniżany i biedny, taki kłębek nieszczęścia. Malcolmy X i jemu podobni uważali, że takie pokazywanie czarnych zamiast wojownika, który zgwałcił białą panią, zarąbał białego pana i spalił biały
dworek uwłacza im.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Ciekawe... no, ale wiesz.. zawsze, w każdym narodzie, rasie znajdą się ludzie o skrajnych obcych nam poglądach. Szkoda tylko, ze ci wybijają sie i na ich podstawie mylnie wyrabiamy sobie zdanie o reszcie.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Nadchodzą czarne dni dla Europy w związku z jej islamizacją. To już nie jest ostrzeżenie to realna groźba. Niektórzy przejrzeli na oczy, inni dalej czekają niswiadomie na topór kata. Polecam bardzo ciekawy artykuł z Newsweeka " Kościól nie meczet ".
Tu zamieszczam jego skrót online.
ARTYKUŁ - ŚWIAT
Numer 22/07, strona 56
Kościół nie meczet
Pod takim hasłem Europejczycy zaczynają protestować przeciw budowie kolejnych meczetów. Europa odkrywa, że tolerancja wobec islamu posunęła się za daleko.
Nieznani sprawcy przebrali w ubiegłym tygodniu kopenhaską syrenkę w muzułmański czador. Czy to aluzja, że Dania zmieniła się już w islamistan, czy może złośliwy żart muzułmanina? Tak czy inaczej, Duńczykom ta maskarada nie przypadła do gustu. Obawy mają nie tylko oni - zagrożenie dla własnej tożsamości z wolna uświadamia sobie cała Europa.
Na skutek mało zabawnego kawału Duńczycy przypomnieli sobie piekło sprzed półtora roku. Dziennik "Jyllands Posten" opublikował wtedy karykatury Mahometa. Odpowiedzią islamistów było publiczne palenie duńskich flag i bojkot towarów. Ale władze w Kopenhadze się nie ugięły: zaostrzyły kontrole imigracyjne, wprowadziły obowiązkową naukę języka dla emigrantów, ukróciły praktykę małżeństw zawieranych dla zdobycia zasiłków. Dziś śladem Duńczyków chcą iść inne państwa Europy.
20 milionów wyznawców islamu przyjechało na nasz kontynent w poszukiwaniu wolności i pracy. Ale większość z nich woli żyć w izolacji, a co więcej - z zasiłków. Blisko połowa chciałaby stworzyć w muzułmańskich gettach własną, islamską Europę. Czy powinniśmy na to pozwolić? Nicolas Sarkozy i Angela Merkel ośmielili się powiedzieć wprost: Europa powinna bronić swojej kultury i tożsamości.
Głosy polityków to reakcja na nastroje społeczne, które wyraźnie się radykalizują. Od Toskanii po Amsterdam i Berlin trwają konflikty o budowę meczetów. We Francji w ciągu ostatnich 30 lat powstało ich 1500, więcej niż kościołów w ciągu ostatniego wieku. Muzułmaninem jest co dziesiąty Francuz, a sześć milionów mieszkających tam wyznawców Mahometa potrzebuje setek domów modlitwy. W innych krajach Europy Zachodniej zaczyna być podobnie. Nawet w sielskiej Szwajcarii są rejony, gdzie na 7,5 mln mieszkańców przypada 311 tys. muzułmanów. Szwajcarska Partia Ludowa (SVP) rozpoczęła właśnie w Zurychu i Bernie kampanię zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie zakazu budowy minaretów. - To latarnie morskie dżihadu - mówi Oskar Freysinger, poseł SVP. Miliardy dolarów płyną na budowę europejskich meczetów z Algierii, Maroka i Arabii Saudyjskiej. A razem z nimi, zwłaszcza z Arabii Saudyjskiej, docierają forpoczty radykalnych imamów, zwykle wyznawców fanatycznej sekty wahabitów, którzy uczą w meczetach nienawiści do kafarów, czyli niewiernych.
Demografowie przewidują, że w 2025 roku w całej Unii Europejskiej będzie 40 mln muzułmanów. Zmieni to całkowicie nie tylko krajobraz europejskich miast, ale także wymiar życia duchowego. W Wielkiej Brytanii do meczetów chodzi regularnie 930 tys. muzułmanów, podczas gdy w kościołach anglikańskich na nabożeństwach pojawia się o kilkanaście tysięcy wiernych mniej. Islam stał się pierwszą religią Zjednoczonego Królestwa.

Marek Rybarczyk
Skrót artykułu z wydania 22/07 ze strony 56
Tekst główny artykułu aktualnie niedostępny w wydaniu online

http://www.newsweek.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=18854
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Przeczytałam cały artykuł. Muszę powiedzieć, że interesujace, ale... jakoś do końca mnie nie przekonało. Oczywiście nie chce aby Polska stała sie krajem muzułmańskim. Kobiety do domów, chodzące w czadorach... ale tak się nie stanie. Bo po pierwsze u nas jest jeszcze stosunkowo muzułmanów, po drugie ci którzy osiedlają się w innych państwach europejskich przystosowują sie do tamtejszej kultury. Co do tych zamieszek muzułmańskich po wydrukowaniu karykatur mahometa... jestem ciekawa który wszechpolak nie wyszedł by na ulice po wydrukowaniu karykatur Pana Boga czy Jezusa.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
No ale we w Francji to z Papieża Benedykta niesmaczne żarty były. Nawet ktoś porównał go do Draculi i nie skończyło się nawet procesem.
A co do muzułmanów to nie masz racji. Mają wyjątkowo wysoką rozrodczość. Jak dodasz jeszcze imigrantów to wesoło to nie wygląda. Dojdzie jeszcze do tego, że trzeba będzie zawrzeć sojusz z Żydami. Battlefield sie załamie.
Gdzie jest paleolobo ? On to dawno przewidział.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
No wiesz już od dawna wiadomo, ze takie kraje jak Francja czy Niemcy ( 92% ludności to rodowici niemcy !) odchodza od katolicyzmu. Po prostu. Co do muzułmanów.. moze i masz racje co do rozpłodu, ale... naprawdę w większości przystosowują sie do kultury europejskiej i nie róznią się niczym od Anglika np.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
No dobrze. zabił go Muzułmanin. Ale to nie jest tak, ze tylko Muzułmanie zabijaja. Katolicy, a nawet Polacy też. Każdy może być mordercą. niezależnie od wiary czy narodowości.

ps
Francja- 89% ludnosci to Francuzi.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Naukowo dowiedzino, że jeśli jakaś nacja przekroczy 10 % liczby całej ludności przestaje się integrować, a zmienia otoczenie na własną modłę.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
ale we Francji jest ileś mniejszości narodowych, więc te 11 % rozkłada się równomiernie. A w Niemczech to juz wogóle nie można mówić o mniejszościach , 92 % ludnosci to rodowici niemcy. Reszta to gatsarbeiterzy.
 

Margaritka:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dla mnie każdy jest taki sam.Kolor skór,przekonania nie czynią z nas "lepszych" czy "gorszych"...
Szkoda,ze tak mało ludzi innych narodowości mieszka w Polsce.Myślę, ze boją się braku tolerancji-w sumie dziwie sie..Uważam,że Polacy są mało tolerancyjni w kwestii koloru skóry czy przekonań....
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
"Margaritka:)" napisał:
Szkoda,ze tak mało ludzi innych narodowości mieszka w Polsce.
A właściwie to czemu? Polacy tacy źli? Żeby nie mieć nic do innych ras to jeszcze rozumiem, ale żałować, że jest ich u nas za mało to pierwsze słyszę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry