Co mślicie o rasiźmie??

Status
Zamknięty.

wiolanta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
jezeli ktos jest rasista to jest na prawde głupi... :phi: nie rozumiem takiego myslenia...
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Wydaje mi się, że ocenianie kogoś po kolorze skóry jest poprostu głupie! :/ Przecież człowiek nic nie może poradzić na to, jakim się urodził! A zresztą co to za różnica jaki ktoś ma kolor skóry jeśli jest naprawdę fajny?

Nie wiem jak mozna oceniać kogoś według tego taki ma kolor skóry :/ Sam znam jednego Koreańczyka i nie oceniam Go i nie śmieje się z tego, że "jest żółty". Normalny człowiek... nawet lepszy, od niektórych białych.



Z resztą wszyscy są równi...
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
ja mam kolege japonczyka a do klasy ze mną chodzi irańczyk (Ali ma na imie) i obu ich lubie a pierwszego nawet bardzo i mysle ze jesli ktos jest rasista to jest infantylny
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
ja mam kolege japonczyka a do klasy ze mną chodzi irańczyk (Ali ma na imie) i obu ich lubie a pierwszego nawet bardzo i mysle ze jesli ktos jest rasista to jest infantylny

dodam jeszcze, że na takiego to szkoda nawet rzygać :/ Nie chcę mieć takich znajomych [mowa o tych z rasistowskimi]
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Hymm Fliegu wiesz co oznacza słowo infantylny ....

Maverick miło mi :) jakbyś na kogoś rzygnął w pysk byś dostał, więc albo o tym wiesz i nie masz zamiaru skorzystać z wypróżnienia się na kogoś z poglądami rasistowskimi, albo cyferki 91 świadczą o twoim wieku i jeszcze nie wiesz do końca co piszesz. A poza tym skasuj ten znak ":p" przy swojej Ojczyźnie, bo swój Kraj należy szanować, nie po to twoi przodkowie na Niego robili.
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
Hymm Fliegu wiesz co oznacza słowo infantylny ....

Maverick miło mi :) jakbyś na kogoś rzygnął w pysk byś dostał, więc albo o tym wiesz i nie masz zamiaru skorzystać z wypróżnienia się na kogoś z poglądami rasistowskimi, albo cyferki 91 świadczą o twoim wieku i jeszcze nie wiesz do końca co piszesz. A poza tym skasuj ten znak ":p" przy swojej Ojczyźnie, bo swój Kraj należy szanować, nie po to twoi przodkowie na Niego robili.

to znaczy dziecinny :)
Maverick ponizanie rasistow na taki stopien tez jest rasizmem czyz nie...?
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Chodzi mi o to, że nie lubię takich osób :/ i nie wiem jak mam opisać swoją niechęć do tego że oceniają ludzi przez kolor skóry :(

***

Ojczyznę szanuje... Nie wiedziałem ze ktoś może ten znak odebrać w taki sposób.

***

Fliegu jeśli chcesz mi "przysrać" to powiedz mi to prosto w twarz. Nie lubię się kłócić.
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
No właśnie dziecinny ...

Z moich znajomych ( nie rasistów ) większość jest popaprana, ćpają, mają wszystko w poważaniu, się nie uczą i do tej pory liczą że mamusia im da pieniądze, a w zamian sprawiają jej przykrość :) A rasiści których znam nie ćpają, uczą się, mają szacunek dla starszych, dla rodziny i jeszcze się nie spotkałem z chamstwem z ich strony, wobec ludzi ze swojego Kraju i rasy.

Więc proszę oszczędź sobie my przynajmniej mamy zasady których się radykalnie trzymamy.
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Ale jak można kogoś oceniać ze względu na to jaki ma kolor skóry i z jakiego jest kraju :( tego nigdy nie zrozumiem :(

No właśnie dziecinny ...

Z moich znajomych ( nie rasistów ) większość jest popaprana, ćpają, mają wszystko w poważaniu, się nie uczą i do tej pory liczą że mamusia im da pieniądze, a w zamian sprawiają jej przykrość :) A rasiści których znam nie ćpają, uczą się, mają szacunek dla starszych, dla rodziny i jeszcze się nie spotkałem z chamstwem z ich strony, wobec ludzi ze swojego Kraju i rasy.

Więc proszę oszczędź sobie my przynajmniej mamy zasady których się radykalnie trzymamy.

A ja spotykam się z chamstwem ze wszystkich stron :(
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
No właśnie dziecinny ...

Z moich znajomych ( nie rasistów ) większość jest popaprana, ćpają, mają wszystko w poważaniu, się nie uczą i do tej pory liczą że mamusia im da pieniądze, a w zamian sprawiają jej przykrość :) A rasiści których znam nie ćpają, uczą się, mają szacunek dla starszych, dla rodziny i jeszcze się nie spotkałem z chamstwem z ich strony, wobec ludzi ze swojego Kraju i rasy.

Więc proszę oszczędź sobie my przynajmniej mamy zasady których się radykalnie trzymamy.
taa to w raju zyjesz widać :/

movericek nie chce ci przy:cenzura: czy jak to napisales ja tylko komentuje i nie kloce sie z toba



ps. a jesli straszy jest chinczykiem...?
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Ostatnio mi przysrałaś przy wszystkich i miałem chwilowego doła :/ Ale to na tle moich innych to była kropla w morzu. Dobrze wiesz co ja teraz mam to jeszcze musiałaś mnie dobijać :(

***

A wracając do tematu... Rasiści "sortują" ludzi jakoś?? czy wszyscy "inni" są tym czego nie powinno być czy coś takiego??
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Ja uważam że każda rasa ma swoje plusy i minusy. Afrykanie są sprawniejsi fizycznie, Azjaci pracowici, Ale to My sprawiliśmy że dzisiejszy świat wygląda jak wygląda. To nie Azjaci mają największy procent w odkryciach geograficznych, to nie Azjaci pierwsi polecieli w kosmos, oni po prostu wszystko od nas "kserują" i dokładając do tego ich obrotność mają wysoki poziom rozwoju. A o mieszkańcach Afryki nie wspominam bo mają zerowy wkład w dzisiejszy świat, no może rekordy w wielkości penisa i niestety w sporcie, ale tylko wymagającym szybkości i wytrzymałości nie wymagającym wysiłku umysłowego. Dla mnie osobiście to mogą być i zieloni ludzie na świecie tylko niech do mnie nie przyjeżdżają.
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Nic a co miałbym zrobić, ludzie którzy zabijają są chorzy psychicznie, ale jeżeli ode mnie zależałyby pewne sprawy to bym im zakazał przyjeżdżać do Polski.
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
Nic a co miałbym zrobić, ludzie którzy zabijają są chorzy psychicznie, ale jeżeli ode mnie zależałyby pewne sprawy to bym im zakazał przyjeżdżać do Polski.
to widzę że nie jezdzisz na żadne wycieczki bo tak samo mogą zabronic ci inne kraje o_O albo patrzac na dalej pojhety rasizm (nie tylko kolor skory) to dojdzie do tego ze z domu ci zabronia wychodzic :/
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Ja się z tąd nigdzie nie ruszam, góry mamy, morze mamy, okolice są piękne. A jeżeli chodzi o zagranicę to mam ich w :cenzura:e wolę Polakom dać zarobić.
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
Ja się z tąd nigdzie nie ruszam, góry mamy, morze mamy, okolice są piękne. A jeżeli chodzi o zagranicę to mam ich w :cenzura:e wolę Polakom dać zarobić.
2 czesc mojego posta "albo patrzac na dalej pojhety rasizm (nie tylko kolor skory) to dojdzie do tego ze z domu ci zabronia wychodzic kwasny.gif"
 
Status
Zamknięty.
Do góry