Co mślicie o rasiźmie??

Status
Zamknięty.

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Pytałem o miejsce w zawodach, bo ja jakoś nie znam, ani czarnych strongów, ani ciężarowców.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Pytałem o miejsce w zawodach, bo ja jakoś nie znam, ani czarnych strongów, ani ciężarowców.
Tak to juz jest na tym świecie że czarni lepiej biją po mordzie a biali dźwigają, biali dzielą i rządzą w szachach a mistrzami koncentracji to są chińczycy.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
No i racja, czyli stanęło, że jednak nie ma równości.
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
Co mślicie o rasiźmie??
dobrze mysle, rozne rzeczy mysle - mysle wiec jestem, no jestem! :eek:
i w ogole jest dobrze! :mruga:
a co moze nie?? :D

proponuje nastepny temat:
'co myslicie o gownie??? ktore jest lepsze rzadkie czy twarde'??
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
shmondon
Ten post jest chyba nie na miejscu. Co miało oznaczać to stworzenie nowego tematu??? Co do Twoich pytań to obawiam się, ze jednak dobrze nie jest...



Uważam, ze każdy człowiek jest taki sam i nie ma znaczenia jaki ma kolor skóry. Tak samo wspaniałym człowiekiem moze byc czarny jak i biały i takimi samymi mogą być łajzami. W tym, że np. czarni osiedlają sie w Polsce nie ma nic złego, a jeśli już tak zaczynamy myśleć to po jaką cholerę Polacy wyjeżdżają za granicę???
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
shmondon
Ten post jest chyba nie na miejscu. Co miało oznaczać to stworzenie nowego tematu??? Co do Twoich pytań to obawiam się, ze jednak dobrze nie jest...

widzisz 'Awangarda' czytajac moje posty trzeba niestety myslec! :eek:k:
wytlumacze ci jednak, wytlumacze o co chodzi - moze innym tez sie przyda! :D
pytanie "co myslisz o rasizmie?" jest tak samo zasadne jak pytanie: ktore go.wno jest lepsze rzadkie czy twarde?
chyba w 21 wieku nikt nie powinien miec watpliwosci co trzeba myslec o rasizmie! :eek:
pytanie powinno brzmiec: jak wyeliminowac przejawy rasizmu? (w polsce, na swiecie) :D
natomiast forma mojej wypowiedzi moze ci nie odpowiadac ale to twoj problem nie moj, skarbie!
 

eloman

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja uważam że czarni to gorsza rasa, niczego nie dokonali, nie wnieśli nic do świata nauki. popatrzcie na dorobek cywilizacyjny Białych: wynalazki, wielkie cywilizacje, poezja, malarstwo, architektura. A czarni?: pare drewnianych masek, bębenków. Jak mozńa twierdzic teraz ze ich :cenzura:e lepianki z gówna są równe naszym budowlom. Na koniec odsyłam do strony www.blackplanet.cba.pl . Poczytajcie sobie o ich wielkiej kulturze, ciekawe co znajdziecie na ich obrone
 

Legion

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Rasizm to nic dobrego. Biali mieli lepsze warunki do rozwoju technologicznego. Gdy przez 100ecia w Europie trwał wyścig zbrojeń w Afryce uciekano przed lwami i myślano co jutro dać dzieciom na obiad. Inny świat, inna rzeczywistość. No i zostali w tyle jeżeli chodzi o technologie co spowodowało ekspansje białasa na kontynent afrykański (bezkarne mordy, gwałty, niewolnictwo). Nie ma powodów do dumy :/ .
Teraz przecież jest pełno czarnych studentów, profesorów itd. Mają po prostu dostęp do tego.
Ale to prawda różnimy się. Oni dłużej na słońcu wytrzymują :D
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ja uważam że czarni to gorsza rasa, niczego nie dokonali, nie wnieśli nic do świata nauki. popatrzcie na dorobek cywilizacyjny Białych: wynalazki, wielkie cywilizacje, poezja, malarstwo, architektura. A czarni?: pare drewnianych masek, bębenków. Jak mozńa twierdzic teraz ze ich :cenzura:e lepianki z gówna są równe naszym budowlom. Na koniec odsyłam do strony www.blackplanet.cba.pl . Poczytajcie sobie o ich wielkiej kulturze, ciekawe co znajdziecie na ich obrone

Ty chyba facet debilem jesteś. Tę stronę stworzył jakiś białas, żeby ponabijać się z czarnych
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
widzisz 'Awangarda' czytajac moje posty trzeba niestety myslec! :eek:k:
wytlumacze ci jednak, wytlumacze o co chodzi - moze innym tez sie przyda! :D
pytanie "co myslisz o rasizmie?" jest tak samo zasadne jak pytanie: ktore go.wno jest lepsze rzadkie czy twarde?
chyba w 21 wieku nikt nie powinien miec watpliwosci co trzeba myslec o rasizmie! :eek:
pytanie powinno brzmiec: jak wyeliminowac przejawy rasizmu? (w polsce, na swiecie) :D
natomiast forma mojej wypowiedzi moze ci nie odpowiadac ale to twoj problem nie moj, skarbie!
Hihi...W tym momencie to ty sie osmieszasz zwracając sie do mnie np. skarbie :). Czemu to miało służyć? To, że nikt nie powinien mieć wątpliwosci dla mnie też jest oczywiste, ale jak sam widzisz choćby czytając posty innych nie jest to taka prosta sprawa. Na świecie jest nadal mnóstwo rasistów i ten temat jednak wywołał jakąś dyskusję, więc twoja aluzja myślący człowieku, że jest on nie potrzebny jest zupełnie nie potzrebna. skoro temat cię nie interesuje załóż inny :p.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
A to bardzo ciekawe jest. Biali przyszli źle. Przynieśli całe zło: niwolnictwo, wojny, rasizm. Jak przez kilkaset lat ich nie byo Afryka była rajem. Arkadia. Nikt nikogo nie zabijał, nie okradał, nie wykorzystywał. To albo są idealni do bólu, wręcz nadludzie, albo tacy sami. Jakoś to do siebie nie pasuje.
A jak ktoś wierzy, że czarni są OK to radzę wybrać się za kanał i popracować z którymś najlepiej na budowie.
I jeszcze jedna uwaga. W Stanach jeśli do jakiejś dzielnicy przenikają czarni, ceny domów spadają astronomicznie. Za dwa lata
na miejscu normalnej dzielnicy są slumsy. Ale to oczywiście wina białych, bo zamiast dawać darmozjadom darmowe zasiłki powinny gonić do pracy święte krowy. Ale nie wolno bo rasizm.
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
A to bardzo ciekawe jest. Biali przyszli źle. Przynieśli całe zło: niwolnictwo, wojny, rasizm. Jak przez kilkaset lat ich nie byo Afryka była rajem. Arkadia. Nikt nikogo nie zabijał, nie okradał, nie wykorzystywał. To albo są idealni do bólu, wręcz nadludzie, albo tacy sami. Jakoś to do siebie nie pasuje.
A jak ktoś wierzy, że czarni są OK to radzę wybrać się za kanał i popracować z którymś najlepiej na budowie.
I jeszcze jedna uwaga. W Stanach jeśli do jakiejś dzielnicy przenikają czarni, ceny domów spadają astronomicznie. Za dwa lata
na miejscu normalnej dzielnicy są slumsy. Ale to oczywiście wina białych, bo zamiast dawać darmozjadom darmowe zasiłki powinny gonić do pracy święte krowy. Ale nie wolno bo rasizm.
Tak samo jak biali potrafią być źli tak samo i czarni. Mylisz pojęcia. To, że w Stanach są dzielnice, w których ceny mieszkań są niskie ze względu na otoczenie nie ma nic wspólnego z kolorem skóry ludzi, którzy tam mieszkają. Wynika to z biedy na danym terenie, wysokiej przestępczości itd. W Polsce jest wiele osiedli, na które strach wejść, gdzie ceny mieszkań są niskie, a otoczenie nieciekawe i wcale nie zamieszkują tych osiedli czarni. Tak samo jak czarni dostają zasiłki tak samo dostają je biali.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
To wystarczy sprawdzić ile procent przestępców to czarni ? I druga uwaga. Za kałużę jadą ludzie z całego świata i ciężką pracą
do czegoś dochodzą. A Murzyni są na miejscu i nic. Może im się nie chce chcieć ?
 

Gamal

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
No i racja, czyli stanęło, że jednak nie ma równości.

Oczywiście, że nie. Nie ma równości w sensie "jesteśmy tacy sami". ALe to nie znacza, że jedni są lepsi a drudzy gorsi.

Ja uważam że czarni to gorsza rasa, niczego nie dokonali, nie wnieśli nic do świata nauki. popatrzcie na dorobek cywilizacyjny Białych: wynalazki, wielkie cywilizacje, poezja, malarstwo, architektura. A czarni?: pare drewnianych masek, bębenków. Jak mozńa twierdzic teraz ze ich :cenzura:e lepianki z gówna są równe naszym budowlom. Na koniec odsyłam do strony www.blackplanet.cba.pl . Poczytajcie sobie o ich wielkiej kulturze, ciekawe co znajdziecie na ich obrone

A czego my dokonaliśmy? Holokaust? Komuniz? Nazizm? Bomba atomowa? To są te rzeczy z których powinniśmy być dumni? W Afryce istniała cywilizacja i to całkiem rozwinięta. Była jednak inna - oni żyli w innych warunkach - nie musieli tak walczyć o przetrwanie jak Europejczycy. Nie rozwijali tak nauki i techniki, gdyż nie mieli po co. Owoce rosły im cały rok a więc mieli co jeść, zimy nie znali etc. Po co im więc rozwój np. budownictwa, skoro w tamtym klimacie wystarczyła chata z trawy? Nawet wojny często toczyli symboliczne - przeciwnik dotknięty pałką był umownie zabity i nie walczył dalej. Ci co wygrali taką wojnę zabierali krowy pokonanym i tyle. Jedyni zabici na takiej wojnie to byli ci, któzy zginęli przez przypadek! I dlatego przegrali z nami. Po prostu mieli inne priorytety rozwoju.


To wystarczy sprawdzić ile procent przestępców to czarni ? I druga uwaga. Za kałużę jadą ludzie z całego świata i ciężką pracą
do czegoś dochodzą. A Murzyni są na miejscu i nic. Może im się nie chce chcieć ?

Problem z murzynami i latynosami w USA jest jak problem z Arabami we Francji. Najpierw ściąga się tysiące ludzi a potem ich prześladuje. Prawda jest taka, że w USA mało który murzyn dostanie dobrą pracę - musi być naprawdę najlepszy, bo jeżeli jest tylko dobry to przegra z przeciętnym białym. Taka prawda. Podobnie jest we Francji. Wystarczy, że nazywasz się Gerard i już żaden Abdul nie jest dla Ciebie konkurencją na rynku pracy. Rasizm.
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
Outremer wypowiedź Gamala mówi wszytko co ja bym ci powiedziała. We wszystkich nacjach są pzarówno przestępcy jak i normalni ludzie i nie ma co dyskutować nad tym.
 

Mroxuś

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
22
Miasto
Zza gór i lasów
Noo, ja mam w klasie rasiste. On nienawidzi rusków i niemców w szczególności. Pytałam go dlaczego, powiedział, że za czasów II WŚ 'skrzywdzili' jego babcie. Obwinia cały naród za to co się kiedyś działo. Chore, jakby to była ich wina, że były takie a nie inne czasy, że do władzy doszli tacy idioci a nie inni. No cóż. Pozostaje albo skanować mu łeb, że nie ma racji albo patrzeć na niego z politowaniem, że ma tak słabe pojęcie...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Mały cytacik z Forum PCLab.pl
"Nie wiem, czy ktoś z was czytał jakikolwiek artykuł czy opracowania dotyczące takich książek jak "Inteligencja a bogactwo narodów" autorstwa Lynna i Vanhanena czy też "The bell curve" Herrenstein'a i Murray'a. Z owych dzieł wynika jedno stwierdzenie- przedstawiciele rasy czarnej są znacząco mniej intelgentni od dwóch pozostałych ras. Z badań Lynna i Vanhannen'a wynika, iż średnia inteligencji mieszkańców panśtwa Zair oscyluje w granicach 65 punktów...
O ile jeszcze wywody Lynna i Vanhanena może delikatnie mówiąc "olać", gdyż są istotne przeciwskazania dla traktowania ich jako naukowych faktów, to już znacznie "gorzej" jest z dowodami przedstawionymi przez Harrenstein'a i Murray'a w "The bell curve". Otóz według ich badań średnia inteligencji afroamerykanów kształtuje się w granicach 89 punktów, podczas gdy ras zółtej czy białej nieznaczenie przekracza 100 punktów...
W tym momencie krytycy mogli by zarzucić pominięcie wpływu na owe wyniki specyficznej afroamerykańskiej "kultury". Dlatego też przebadano czarne dzieci adoptowane i wychowywane przez białe pary- tutaj dla afroamerykanów też charakterystycznym był niski wynik testów na inteligencję..."
I to pisze gość mający w avatarze towarzysza Che.
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Noo, ja mam w klasie rasiste. On nienawidzi rusków i niemców w szczególności. Pytałam go dlaczego, powiedział, że za czasów II WŚ 'skrzywdzili' jego babcie. Obwinia cały naród za to co się kiedyś działo. Chore, jakby to była ich wina, że były takie a nie inne czasy, że do władzy doszli tacy idioci a nie inni. No cóż. Pozostaje albo skanować mu łeb, że nie ma racji albo patrzeć na niego z politowaniem, że ma tak słabe pojęcie...


Gniotta nie łamiotta człowieku wiesz co myśli przeciątny rusek o Polaku :D Lubisz czerwonych to panie historyku kup sobie bluzę z sierpem i młotem. Moją rodzinę wygonili bolszewicy mieliśmy wszystko a oni nam to zabrali. Nie masz takiej sytuacji w rodzinie jak twój kolega więc nie zabieraj głosu.

A co do Niemców pojedź sobie za granicę i poobserwuj jak się zachowują wszędzie głośni wszędzie zadarte głowy. Powiem Ci tyle Niemcy od zawsze uważali siebie za najważniejszych i najlepszych. Gadanie o tym że to tylko naziści byli źli jest nonsensem. Ale co ja będę tłumaczyć oglądaj więcej tv będziesz jeszcze mądrzejszy. Powiem jedno pojęciwy z Ciebie chłoptaś jest.

Ruscy nie lubią Polaków Polacy ich Niemcy nas a my Niemców i tak pozostanie za dużo złego sobie zrobilismy.
Koniec !

Rasizm jest dziwny dla mnie jest to tak jakby walka systemów, które dążą do dominacji, poprzez zniewolenie innych systemów. Wygrywa 1 a reszta aby przetrwać musi się podporządkować ( jakby ktoś nie wiedział żółci musieli doprowadzić swój rozwój do poziomu białych ponieważ zostaliby zdominowani ) i tak nasz świat się kołem toczy. Murzynki zawsze sa poszkodowani bo są najsłabiej zaprojektowanym systemem. Nie mają pędu rozwojowego.

Jedna z tez głosi że 1 byli czarni w wyniku zmian genetycznych rodzili się tzw albinosi, którzy zostali wypędzeni przez czarnych, ruchy płyt spowodowały że klimat się zmieniał i nasz kontynent oddalił się od Afryki, znaleźliśmy tutaj odpowiednie tereny do zagospodarowania i inne potrzebne rzeczy, tymczasem czarnulki sobie "krowy" p:cenzura:ali ( ej gamal z kąd do cholery krowy w Afryce ????? :p i ogólnie dobra wojna dotkniety pałką nie żyje o lolllllllll głupszej hipotezy w życiu nie słyszałem, wszędzie są wojownicy którzy zabijają innych aby zdobyć ich dobra, chyba żeś to wyczytał w książeczce dla Jehowy, pokaż źródło z kąd to wziołeś aha i musi być poparte przez odpowiednie osoby z autorytetem ).

Najlepszym przykładem nie tolerancji są Żydzi z natury przedsiąbiorczy, chomiki kasowe, przez to mają przerąbane, każdy im zazdrości że mają szmal więc są pod ciągłym obstrzałem. Najbardziej zjednoczona grupa na świecie która gwiżdże na wszystkich przynajmniej robią swoje i nie jęczą jak murzynki. Chociaż teraz wykorzystuja aż za bardzo czasy holokaustu. Ale ogólnie to też ich nie lubię bo nie są biali, nie są Słowianami i nie są Polakami.

Coraz bardziej cenię żółtych być może doczekamy tego jak się wody z Renu napiją, najliczniejsi i coraz bogatsi już teraz stanowią dla nas zagrożenie kto wie co będzie jak jeszcze bardziej się wzmocnią.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Ja tam nie widze nic złego w rasizmie przejawiającym sie w przeświadczeniu o wyższości kogoś tam nad kimś tam. (w takim wypadku90% mieszkańców USA to rasiści). Problemu nie dostrzegam także w byciu przeciwnym imigracji.

Brak tolerancji nie równa sie szykanowanie bądź prześladowanie.

A jeśli chodzi o ludzi legalnie zamieszkujących dane państwo to chroni ich przeciesz takie samo prawo jak wszystkich innych!

Jak ma znaczenie czy ktos kogos pobil bo jest czarny, bo został okradziony, bo krzywo sie spojrzal itd ? Napaść + pobicie -> sąd ->wyrok.
Nie widze potrzeby w jakimś specjalnym karaniu kogoś za wyzwiska o podłożu rasistowskim. facet X powie "ty głupi czarnuchu", na co obywatel Y może odpowiedzieć "Ty kretyński białasie" I po kłopocie.

Moim zdaniem nie powinna istniec rowniez specjalna ochrona dla praw pracowników nalezacych do jakiejs mniejszosci.
Pracodawca powinien miec prawo zatrudnic kogo mu sie podoba, kiedy mu sie podoba i to bez żadnych uzasadnień.

to by bylo na tyle w tym temacie
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
I skrzynka piwa dla tego gościa, bo to co mówi sensowne jest. W USA można kupić "Mein kampf ". I co i nic. Pełny legal. Nikt tego nie czyta.
:piwosze: :piwosze: :piwosze: :piwosze: :piwosze: :piwosze: :piwosze: :piwosze: :piwosze: :piwosze: :piwosze: :piwosze: :piwosze: :piwosze:
 
Status
Zamknięty.
Do góry