Co mślicie o rasiźmie??

Status
Zamknięty.

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Dla mnie czarnoskórzy chłopacy to megaciacha;) Ale wiem na 100%, że gdybym się odważyła spotykać z takim gościem i dowiedziałaby się o tym moja babcia albo dziadek, to na miejscu dostaliby zawału (oboje). Nigdy nie widziałam tak zapalonej rasistki jak moja babcia. Po jej przyjeździe z wizyty u swojej siostry (w Niemczech) było jeszcze gorzej. Uznała, że murzyni są brudasami, a w dodatku śmierdzą. I jak takiej przemówić do rozsądku??? <_<
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Dla mnie czarnoskórzy chłopacy to megaciacha;) Ale wiem na 100%, że gdybym się odważyła spotykać z takim gościem i dowiedziałaby się o tym moja babcia albo dziadek, to na miejscu dostaliby zawału (oboje). Nigdy nie widziałam tak zapalonej rasistki jak moja babcia. Po jej przyjeździe z wizyty u swojej siostry (w Niemczech) było jeszcze gorzej. Uznała, że murzyni są brudasami, a w dodatku śmierdzą. I jak takiej przemówić do rozsądku??? <_<
Pozdrów babcię.
Turcja: koszulka z krzyżem obraża muzułmanów
Nie ma to jak muzułmańskie tałatajstwo. :DOd dzisiaj kibicuje Interowi.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
To co powiedza o fladze Angli??
Juz wiem dlaczego byly takie dymy podczas ich meczu z Szwajcaria... Wszystko przez ta ich bezczelna flage...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Już pisałem, że muzułmanie domagaja się zmiany Union Jacka. Ciekawe co w zamian: Union Ali ?
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Dla mnie czarnoskórzy chłopacy to megaciacha;) Ale wiem na 100%, że gdybym się odważyła spotykać z takim gościem i dowiedziałaby się o tym moja babcia albo dziadek, to na miejscu dostaliby zawału (oboje). Nigdy nie widziałam tak zapalonej rasistki jak moja babcia. Po jej przyjeździe z wizyty u swojej siostry (w Niemczech) było jeszcze gorzej. Uznała, że murzyni są brudasami, a w dodatku śmierdzą. I jak takiej przemówić do rozsądku??? <_<
Juz od razu rasistka ma prawo nie przepadać za czarnymi, co w tym nienormalnego. A może chcialaby mieć wnuki podobne do Ciebie czy siebie?Starzy ludzie nie zawsze są tak glupi jak Ci sie wydaje a czesto jest tak ze bycie trendy elo wcale nie jest wyznacznikiem rozsądku.Kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Mi też sie niektóre murzynki fizycznie podobają ale jakos nie mogę sobie wyobrazic takiej za zony i wcale nie chodzi o to ze rodzina mialaby cos przeciwko, po prostu mysle ze nie mialbym z nią o czym rozmawiać ;). To tez jest ciekawe czemu nie widzi sie Polaków z murzynkami, ciabatymi i innymi za to Polka jest za granicą synonimem najtanszej lachudry dla WSZYSTKICH? <_<
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Rasizm jest odwiecznym problemem społeczności. To że ocenia się kogoś po kolorze skóry jest totalną głupotą. Każdy ma prawo żyć gdzie chce i jak chce.
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
Turcja: koszulka z krzyżem obraża muzułmanów
http://www.rp.pl/artykul/2,76019.html
Ja zaopatrzyłem się na lato w koszulkę z templariuszem na koniu. Może też uda mi się kogoś obrazić.

Proponuję ostentacyjną akcje chodzenia w takich koszulkach , może wtedy na końcu laczka i bardzo obrażone na Polaków to całe czeczeńskie, pakistańskie i inne muzułmańskie robactwo popełznie z Polski do siebie z powrotem


Aha, Wolno nam będzie , bez obrazy obchodzić , święta Bożego Narodzenia, czy te wszystkie brudasy będą drzeć mordy ?
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Najlepsi są ci antyrasici ktorzy tak bronią i kochają kolorowych podczas gdy oni mają gdzieś ich i ich kulturę. Przyjezdzają tu dla pieniedzy, tylko i wylacznie, czestą są tez wiekszymi rasistami niz ci od krótych dostają bęcki. I to jest wlasnie w tym wszystkim najsmutniejsze.

I dlatego

antyracist = aniwhite
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Tu nie chodzi o kochanie czarnych, tylko o sprzeciw rasizmowi. Bez względu na to czy to czarny nie lubi bialego, czy bialy czarnego to to zawsze będzie rasizm. A to, że czarni są większymi rasistami od białych już było wspomniane. Tylko myślę, że tu chodzi o zasadę "agresja rodzi więcej agresji".
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Tu nie chodzi o kochanie czarnych, tylko o sprzeciw rasizmowi. Bez względu na to czy to czarny nie lubi bialego, czy bialy czarnego to to zawsze będzie rasizm. A to, że czarni są większymi rasistami od białych już było wspomniane. Tylko myślę, że tu chodzi o zasadę "agresja rodzi więcej agresji".

Aha czyli np. jakbyś widzial codziennie taki widok jak czarne małpy grupami pod palacem kultury zaczepiaja biale dziewczyny, pomimo stanowczego "nie" to nie zareagowalbyc i sie jeszcze usmiechnął do czarnych zeby sie lepiej czuli w Polsce?

Zrozum gosciu ze do czarnych w afryce to ja tez nic nie mam, ale Polacy sie tam nie osiedlają !!!

A wietnamcom i chinolom co sprzedają zabawki z olowiem bialym rodzinom tez byś powiedzial dobre slowo? A Czeczeńskim biednym uchodzcom co mordują i porywają w Polsce ludzi (innej pracy nie znajdą wiec pozostaje mafia) to tez z nimi przybijesz piąteczke?

Ty i sopel jestescie przeciwko białym a nie przeciwko rasizmowi...naiwni zdrajcy w wypranymi mózgami przez popkulturę
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
To mnie rozbawiłeś teraz xD

Piszesz zupełnie odwrotnie niż ja. Zrozum, że dla mnie zbrodnia to zbrodnia i ludzie powinni być sądzeni bez względu na rasę. Nie faworyzuję czarnych. Po prostu stawiam ich na równi z innymi. Zachowań, o których pisałeś nie popieram bez względu na to, czy to sprawka białych czy innych.

Tak jestem przeciwko białym. "I hate myself and I want to die". Obudź się idioto i jeszcze raz przeczytaj moją wcześniejszą wypowiedź i zauważ, że twoje argumenty tyczą się sprawy zupełnie odwrotnej. Jak mówię, że nie chodzi o miłość do czarnych, tylko o jedność to ty mi wyskakujesz z tekstem, że kocham czarnych i nienawidzę białych. Ja nie szufladkuję. Mogę nienawidzić jednego, czy kilku białych, bądź czarnych jeśli mi coś zrobią osobiście, ale nie wszystkich za błędy jednostki.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
jacobbs, kolega na pewno też takich zachowań nie popiera. bez względu na rasę. myślę jednak, że chodzi mu o to, że statystycznie rzecz biorąc, imigranci, nie będąc u siebie zaczynają bardzo często dopuszczać się takich czynów.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
jacobbs, kolega na pewno też takich zachowań nie popiera. bez względu na rasę. myślę jednak, że chodzi mu o to, że statystycznie rzecz biorąc, imigranci, nie będąc u siebie zaczynają bardzo często dopuszczać się takich czynów.

No własnie a poza tym jacobs dlaczego popierasz osiedlanie sie tych cymbałów w Polsce? Przeciez dobrze wiesz ze się nie zasymilują i będą robić burdello...Aha no tak zapomnialem ze ty masz gdzies swoją ojczyzne, swoich przodków i dorobek Polski, skromny to skromny ale dorobek, cywilizacyjny i kulturalny.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Ty i sopel jestescie przeciwko białym a nie przeciwko rasizmowi...

Jesli byliby przeciwko białym to własnie byliby rasistami

A wietnamcom i chinolom co sprzedają zabawki z olowiem bialym rodzinom tez byś powiedzial dobre slowo?

Hehe,jak byłem maly to miałem kupę żołnieżyków ołowianych i jakos zyję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry