Co mślicie o rasiźmie??

Status
Zamknięty.

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Ragnaruk, czy uważasz, ze dlatego iz paru Murzynów zamieszka w Europie to wyginie nasz rasa ?

Ja uważam, z jedyne co jest ważne to tylko pokój na świecie i szczęście ludzkie. tyle.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
Kiedy troską Hitlera i ruchu narodowosocjalistycznego było ocalenie Niemiec od otaczających ich wrogów, celem RAHOWA jest ocalenie Białej Rasy i zabezpieczenie jej przetrwania, ekspansji i postępu w skali światowej. My nie głosimy nazizmu, lecz rasizm.

Człowieku,zastanów się co by się stało gdyby Hitler odniósł sukces.Przecież on chciał się jeśli nie pozbyć Polaków i innych Słowian to przynajmniej uczynić z nas parobków dla Niemców.W Generalnym Gubernatorstwie były tylko zawodówki.Jeśli myślisz że Hitler chciał obronić biednych i pokojowo nastawionych Niemców przed agresją innych państw to śmiem twierdzić że zupełnie obca jest Ci historia Polski.
Jeśli doszłoby do jakiejś wojny rasowej to po paru latach jakiś naród stwierdziłby że on jest jeszcze szlachetniejszy niż inni biali wojnom nie byłoby końca.
Jedynym gwarantem rozwoju cywilizacji ludzkiej <wszystkich ras> jest tolerancja.Na tym polega patriotyzm.
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Wielu Białych liberałów, których serca krwawią z powodu stanu ostatnich 50 gęgających żurawi są zadziwiająco obojętni w sprawie zaniknięcia i wygaśnięcia ich własnego gatunku.
Biała Rasa Zaprogramowana by Wymrzeć. Fakt jest taki, ze Biała Rasa jest na kursie, który skończy się dla niej katastrofa i wymarciem. Podczas gdy zajęło Naturze miliony lat, by rozwinąć tę wieńczącą chwałę jej twórczości, - Biała Rasa jako nam znana, zostanie w najlepszym wypadku w czasie dwóch pokoleń, skundlona do poziomu kolejnej głupiej, niezdolnej błotnej rasy. Zostanie zatopiona w przypływie potopu kolorowych mas, z którego nigdy więcej się nie wyplącze. Kiedy Biała Rasa zostanie skundlona, proces ten nigdy nie zostanie odwrócony - podobnie jak jajecznica nie może powrócić do oryginalnego kształtu jajka.
Bez wątpienia, istnieje potężny zamierzony oraz intensywny program w celu znigeryzowania Ameryki! Zczarnuchowanie Ameryki jest niewątpliwie najważniejszym faktem współczesnej historii - zadziwiająco faktem, który jest najmniej uświadomiony przez samą ofiarę - Białą Rasę.
Żydzi - nasz Śmiertelny Wróg. Program nigeryzacji Ameryki jest prowadzony przez żydowską rasę. Atakują, szarpią i naciskają niezrównaną w historii siła. Żydzi dążą do zrealizowania ich ostatecznego, historycznego celu - całkowitego ujarzmienia wszystkich ras świata - a z każdego Żyda chcą zrobić pana. Czemu chcą zniżyć Białego Człowieka do poziomu debila? Pytanie prawie samo sobie odpowiada. Łatwiej się kontroluje debila, niż inteligentną, agresywną i wojowniczą opozycję, jaką Biała Rasa zawsze stanowiła.
Podczas gdy Żydzi propagują znigeryzowanie Ameryki, skudlenie Białej Rasy na całym świecie, ich program, oczywiście, nie mówi o skudleniu Żydów. Przeciwnie, Żydzi są niezmiernie rasowo świadomi i tacy byli przez tysiące lat. Są fanatycznie rasistowsko nastawieni - bardziej niż inny lud na powierzchni Ziemi. Ich jedyna fanatyczna lojalność należy do ich własnej rasy. Ich jedno nieugięte prawo jest:, co jest dobre dla Żydów jest dobre, - co jest złe dla Żydów jest złe - koniec, kropka.
Wszystko z żydowskiego punktu widzenia. Oni nie popełniają błędu patrzenia się na świat przez oczy węża czy kogokolwiek innego. Oni patrzą na wszystko oczami Żyda - wszystko jest egzaminowane, wyjaśniane, promowane i rozważane z żydowskiego punktu widzenia. W wyniku tej rasowej solidarności, która jest spolaryzowana wokół ich judaistycznej religii, Żyd dzisiaj kontroluje kapitał, propagandowe media i rządy świata.
Biały Człowiek udający Bezbronnego Głupca. Tutaj leży zasadnicza różnica pomiędzy Żydami a Białą Rasą. Podczas gdy Żydzi nie kryją swojego niezachwianego poświęcenia interesom żydowskiej rasy, Biały Człowiek, przez masywną dawkę propagandy, jest zahipnotyzowany w celu bycia charytatywnym uszczęśliwiaczem innych oraz walki o ratowanie reszty świata. Nieustannie się mu powtarza, że jest to "jego obowiązek", że na nim spoczywa odpowiedzialność, aby wspomagać zasiłkami Hindusów w Indii, Indian w Ameryce, czarnuchów w Biafri, w Ugandzie lub w U.S.A., czy gdziekolwiek indziej mogą być. Przez żydowską propagandę, nieustannie mówi mu się, że musi rozważać "potrzeby" każdych szumowi na powierzchni Ziemi. Mówi mu się, by patrzył na życie i na świat oczami każdego innego oprócz swoich własnych. Krótko mówiąc jest programowany, by patrzeć na świat oczami węża - oczami jego śmiertelnych wrogów.
Uprzedzenia i Dyskryminacja. Istnieją dwa hasła, które Żyd używa niezmiennie skutecznie jako broń przeciw Białej Rasie. Te dwa hasła to "uprzedzenia i dyskryminacja". Zawsze są używane przeciwko Białemu Człowiekowi - nigdy przeciwko Żydom lub czarnuchom. Są używane, aby Biały Człowiek czuł się winny i w ten sposób niszczy się jego opór.
Każdy ma uprzedzenia. Teraz pozwól mi powiedzieć kolejne o uprzedzeniach: każdy, kto ma, chociaż odrobinę mózgu w swojej głowie, ma uprzedzenia i posługuje się dyskryminacją, kiedy cokolwiek wybiera - wspólników, sąsiadów, ubranie, jedzenie, samochody, domy, etc. Czarnuchy są niezmiernie uprzedzone na korzyść innych czarnuchów, Żydzi są najbardziej fanatyczni w oszukiwaniu, kłamaniu i kradnięciu, jeżeli będzie to na korzyść Izraelowi i Żydom jako całości. Sędziowie mają uprzedzenia, ustawodawcy i politycy mają uprzedzenia, nauczyciele mają uprzedzenia, reporterzy mają uprzedzenia. Jedynie upośledzony człowiek może żyć bez uprzedzeń i nawet to jest niepewne.
Broń przeciw Białej Rasie. Czyż nie jest to jasne? Oczywiście, jedynie Biała Rasa jest zawsze oskarżana o uprzedzenia, za "rasizm" i debilnie płaszczy się przed tymi idiotycznymi oskarżeniami jak pokorny pies, który potrafi się tylko ślinić
Taaa... Ładne potrafisz pisać historyjki. :mruga:
Pamiętaj, że jest to temat, w którym każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat rasizmu i, że nie wszyscy muszą zgadzać się z twoimi poglądami.
Jesteś przewrażliwiony i źle nastawiony do życia. Świat powinno zmieniać się na dobre, a nie na odwrót. Każdy człowiek ma prawo do życia, bez względu na wyznanie, kulturę, kolor skóry, poglądy. Traktujesz ludzi jak nic nie czujące, głupie zwierzęta, a tak być nie powinno.
Tak, tak, wiem. Masz inne zdanie na ten temat i w prawo do wyrażania swoich myśli. Powiem jedno: jeśli dalej nie będziemy szanować innych ludzi, pozabijamy się nawzajem, a wtedy już nikt nie będzie patrzył, czy to "Murzyn", czy ktoś z "Białej rasy".
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Tak jest. powinniśmy ludzi oceniać po ich czynach, a nie kolorze skóry. czyżby zapomniano tu słów tolerancja i człowieczeństwo ?
 

Ragnaruk

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Człowieku,zastanów się co by się stało gdyby Hitler odniósł sukces.Przecież on chciał się jeśli nie pozbyć Polaków i innych Słowian to przynajmniej uczynić z nas parobków dla Niemców.W Generalnym Gubernatorstwie były tylko zawodówki.Jeśli myślisz że Hitler chciał obronić biednych i pokojowo nastawionych Niemców przed agresją innych państw to śmiem twierdzić że zupełnie obca jest Ci historia Polski.
Jeśli doszłoby do jakiejś wojny rasowej to po paru latach jakiś naród stwierdziłby że on jest jeszcze szlachetniejszy niż inni biali wojnom nie byłoby końca.
Jedynym gwarantem rozwoju cywilizacji ludzkiej <wszystkich ras> jest tolerancja.Na tym polega patriotyzm.

Student a nie umie czytać ze zrozumieniem przeczytaj jeszcze raz najlepiej dwa,trzy z panią profesor albo nie bo byś w zawodówce wylondował a później mów czym jest patriotyzm :eek:k:
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Ragnaruk.... nie ważne ile jeszcze wywodów historycznych i historyjek napiszesz i tak się z tobą nie zgodze. Po prostu postrzegasz ludzi przez pryzmat koloru skóry. Nic wiecej. Masz klapki na oczach i nie chcesz się od nich uwlonic. Dostrzec to co jest w człowieku najwazniejsze. Odkryć w końcu kryteria dzięki którym możemy prawidłowo ocenić człowieka a nie według naszego widzimisię . najlepiej podsumuje moją wypowiedz hasłem : Make Love, Not War !
 

Ragnaruk

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Taaa... Ładne potrafisz pisać historyjki. :mruga:
Pamiętaj, że jest to temat, w którym każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat rasizmu i, że nie wszyscy muszą zgadzać się z twoimi poglądami.
Jesteś przewrażliwiony i źle nastawiony do życia. Świat powinno zmieniać się na dobre, a nie na odwrót. Każdy człowiek ma prawo do życia, bez względu na wyznanie, kulturę, kolor skóry, poglądy. Traktujesz ludzi jak nic nie czujące, głupie zwierzęta, a tak być nie powinno.
Tak, tak, wiem. Masz inne zdanie na ten temat i w prawo do wyrażania swoich myśli. Powiem jedno: jeśli dalej nie będziemy szanować innych ludzi, pozabijamy się nawzajem, a wtedy już nikt nie będzie patrzył, czy to "Murzyn", czy ktoś z "Białej rasy".

Może kiedyś zrozumiesz,gdy obudzisz się w drugiej Holandii gdzie do pełnego legalu brakuje tylko kaziroctwa,albo w takiej Francji gdzie ziemie Celtów zostały oddane żydom arabom i :cenzura: wie komu,gdzie o swój kraj walczy niewielu,ale w tedy będzie zapóźno.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Może kiedyś zrozumiesz,gdy obudzisz się w drugiej Holandii gdzie do pełnego legalu brakuje tylko kaziroctwa,albo w takiej Francji gdzie ziemie Celtów zostały oddane żydom arabom i :cenzura: wie komu,gdzie o swój kraj walczy niewielu,ale w tedy będzie zapóźno.

Nasz kraj juz nie popadnie w gorszą ruinę niż przy rządach PiS. niech cię o to głowa nie boli. Uważasz , ze walczysz o naszą Ojczyznę ? mylisz się. ty tylko pokrzykujesz obrażając kogo popadnie zapominajac zupełnie o tym, że każdy człowiek, czy czarny czy biały czy żyd czy katolik jest równy i stworzony do wielkich rzeczy.
 

Ragnaruk

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Ragnaruk, czy uważasz, ze dlatego iz paru Murzynów zamieszka w Europie to wyginie nasz rasa ?

Ja uważam, z jedyne co jest ważne to tylko pokój na świecie i szczęście ludzkie. tyle.

Kilku,kilka tysiecy kilkadziesiąt kilka set żydów arabów sprzedawców pieczonych psów z Szanghaju i potomków niewolnków,narazie to Biała Rasa tworzy mniejszość w skali światowej w końcu co szósty to Chińczyk.
Białej Elity jest mniej niż Fucking Chińczyków może za sto lat Ziemia niebędzie w stanie wyżywić ich a co będzie z nami myślimy w przyszłość niezapominając o przeszłości i teraźniejszości.
 

Ragnaruk

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Ragnaruk.... nie ważne ile jeszcze wywodów historycznych i historyjek napiszesz i tak się z tobą nie zgodze. Po prostu postrzegasz ludzi przez pryzmat koloru skóry. Nic wiecej. Masz klapki na oczach i nie chcesz się od nich uwlonic. Dostrzec to co jest w człowieku najwazniejsze. Odkryć w końcu kryteria dzięki którym możemy prawidłowo ocenić człowieka a nie według naszego widzimisię . najlepiej podsumuje moją wypowiedz hasłem : Make Love, Not War !


My, wyznawcy RAHOWA, zajmujemy następujące stanowisko: Tak, jesteśmy dumni, że jesteśmy rasistami. Tak, mamy uprzedzenia wobec wszystkiego, co nie wpływa na korzyść Białej Rasy. Różnica jest taka, że my to nazywamy Rasową Lojalnością, a każdego, kto nie jest lojalny wobec Białej Rasy uważamy za podłego zdrajcę wobec niej. 


Nikt nie odpowiedział na to co napisałem <beczy>

Post #560 :mruga:
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Kilku,kilka tysiecy kilkadziesiąt kilka set żydów arabów sprzedawców pieczonych psów z Szanghaju i potomków niewolnków,narazie to Biała Rasa tworzy mniejszość w skali światowej w końcu co szósty to Chińczyk.
Białej Elity jest mniej niż Fucking Chińczyków może za sto lat Ziemia niebędzie w stanie wyżywić ich a co będzie z nami myślimy w przyszłość niezapominając o przeszłości i teraźniejszości.
Ragnaruk ja już nie mam słów. Biała elita ? BIAŁY CZŁOWIEK NICZYM ALE TO NICZYM NIE RÓŻNI SIE OD MURZYNA NP. i kazdy lekarz medycyny moze to potwierdzić. Oni naprawdę nie mają szczękoczułkow i nie gryzą. a co do charakteru to i u "białych" można spotkać odrazających , okropnych ludzi. Pozatym myslę, że właśnie przez takich jak ty którzy uważają sie za panów świata bo są biali dzieci w Afryce głodują. bo żaden z tych cywilizowanych białych nie chce podac reki murzynowi aby sie nei ubrudzić ! czy to jest ludzka postawa ? można ją przyrównać do postawy niemców podczas drugiej wojny swiatowej którzy naśmiewali się z marnosci losy żydów którzy sami im zgotowali.
 

Ragnaruk

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
"
Pozatym myslę, że właśnie przez takich jak ty którzy uważają sie za panów świata bo są biali,dzieci w Afryce głodują. bo żaden z tych cywilizowanych białych nie chce podac reki murzynowi aby sie nei ubrudzić ! czy to jest ludzka postawa ?


Takich jak ja :bag: przykro mi że nie pasuje do twojej wizji idealnego świata <_< ale twoja wizja jest zgobna prowadzi do zagłady. Pamietaj musimy być świadomi, że większość dzisiejszych instytucji dobroczynnych jest promowana i napędzana przez żydostwo, oraz że idzie to na korzyść Żydów, czarnuchów i błotnych ras.Jesta to podstawa Białego Człowieka,Jesteś młoda może kiedyś zrozumiesz ;) ALe stoisz na swoim nie zmiennie tylko że nie po właściwej stronie
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Mitologia Germańska
Mitologi Greckiej i Rzymskiej też chcerz poczytać,o Słowianach też mam :lol:

Zapominasz koleś o 1700 kultury chrześcijańskiej podczas, której nastąpił najdynamiczniejszy rozwój Europy.

Co do reszty postu. Bardzo ładna historyjka w stylu "lanie wody". Nie odpowiedziałeś na żadne z argumentów dokładnie. Każdy omijałeś potężnym okręgiem więc pozwól, że powtórzę.

1) Czy jesteś w stanie podać jakiegoś wielkiego człowieka nauki (na miarę Archimedesa, którego bądź co bądź właśnie rzymianie zabili), który jest z pochodzenia rzymskiego?
2) Zastanów się nad tym, iż obecnie światem rządzi system dwójkowy opierający się na 0 i 1 (zresztą światem rządzą dzisiaj liczby indyjskie bądź arabskiej jak to się je nazywa), które de facto pochodzą nie od białej rasy, lecz z Indii.
3) Znowuż zastanów się nad tym, że gdy w czasie, gdy powstawał rzym (mniej więcej ok. 300r p.n.e) w Indiach obliczono masę Ziemi myląc się jedynie o ok. 4% jej rzeczywistej masy.
4) Zdajesz sobie sprawę z tego, że gdy Europejczycy budowali zagrody dla krów twoja "błotnista rasa"-chińczycy posiadali już zaawansowaną cywilizację, która była w stanie zbudować kolosalny Wielki Mur?
5) Zauważ, że cała nasza obecna wiedza, a raczej jej podwaliny, opiera się na odkryciach "rasy błotnistej" (ludów dalekiego wschodu).
6) Gdy Chińczycy używali gazów bojowych i prochu my lataliśmy z maczugami?
7) Gdy "rasa białych" pełzała w jaskiniach, w Indiach i Chinach bodowano olbrzymie ówczasy budowle?


Pomyśl zanim coś następnym razem napiszesz, a jeżeli już zaczniesz to pisz którtko i na temat nie leją wody, gdyż streściłeś historię Cesarstwa a nie odpowiedziałeś na nic co Ci zarzucałem. Więc proszę. KRÓTKO I NA TEMAT odpowiedz na moje pytania i zdaj sobię wkońcu sprawę, że my jedynie ukradliśmy, powieliliśmy czy wyżebraliśmy technikę od ludów wschodu lepiej ją wykorzystując i na tym polega nasz obecna przewaga.
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Może kiedyś zrozumiesz,gdy obudzisz się w drugiej Holandii gdzie do pełnego legalu brakuje tylko kaziroctwa,albo w takiej Francji gdzie ziemie Celtów zostały oddane żydom arabom i :cenzura: wie komu,gdzie o swój kraj walczy niewielu,ale w tedy będzie zapóźno.
Nie sądzę, by krytykowanie innych miało coś wspólnego z tym, gdzie się kiedyś obudzę.
Trzeba szanować wszystkich, bez względu na to jak wyglądają i co robią.
Świat został stworzony nie po to, by ze sobą walczyć, a kochać... <_<
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Takich jak ja :bag: przykro mi że nie pasuje do twojej wizji idealnego świata <_< ale twoja wizja jest zgobna prowadzi do zagłady. Pamietaj musimy być świadomi, że większość dzisiejszych instytucji dobroczynnych jest promowana i napędzana przez żydostwo, oraz że idzie to na korzyść Żydów, czarnuchów i błotnych ras.Jesta to podstawa Białego Człowieka,Jesteś młoda może kiedyś zrozumiesz ;) ALe stoisz na swoim nie zmiennie tylko że nie po właściwej stronie

po prostu moja wizja świata opiera się na dobru wspólnym. nie ważne jakiej kto jest rasy , narodowości, wazne co sobą reprezentuje. i będę konsekwentnie przy tym obstawać. Tolerancja i miłość oraz dłoń wyciągnieta w stronę biednych to klucz do lepszego swiata. Zobacz jak byłoby pięknie. Bez podziałów, uprzedzeń, wojen i głodu.... po prostu cudownie. Nie chciałbys tak żyć ? co do instytucji to nie obchodzi mnie w jakich są rękach wazne , ze zmieniają ten świat na lepsze :).
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Chyba z Ragnarukiem mamy jednak inną koncepcję przeszłości i przyszłości. Ragnaruk wpisuje się w rozpowszechniony ostatnio wśród NS nurt neopogański. Nie wiem dokładnie co czci Ragnaruk, jeśli odrzuci koncepcję chrześcijaństwa. Według Einher czczą Młot Tora.
Trochę dziwne jak na Słowian. Zawsze myślałem, że Słowianie mieli swoje własne bóstwa pogańskie jak Kupała, Perun, Trojan czy Trygław, a nie Odyn czy Tor. Ludy Pólnocy miały swoich, my swoich. Po drugie nie można ignorować chrześcijaństwa, gdyż to ono wyprowadziło Europę z ciemnych wieków i pozwoliło jej zdominować resztę globu. Bez chrześcijaństwa modlilibyśmy się dzisiaj w meczetach.

Ja rozumiem niechęć do judaizmu, ale chwała białego oręża w czasach Krucjat jest niezaprzeczalna. Krzyżowcy stanowią spory rozdział w historii świata wpisujący się w kilka kultur. Ich ocena jest niejednoznaczna, w zależności od oceniającego, ale nie spoób ich ignorować. Ich symbol jest zywy do dziś.

po prostu moja wizja świata opiera się na dobru wspólnym. nie ważne jakiej kto jest rasy , narodowości, wazne co sobą reprezentuje. i będę konsekwentnie przy tym obstawać. Tolerancja i miłość oraz dłoń wyciągnieta w stronę biednych to klucz do lepszego swiata. Zobacz jak byłoby pięknie. Bez podziałów, uprzedzeń, wojen i głodu.... po prostu cudownie. Nie chciałbys tak żyć ? co do instytucji to nie obchodzi mnie w jakich są rękach wazne , ze zmieniają ten świat na lepsze :).
To idealizm, utopia, Shangri-La, Arkadia nie mająca racji bytu. Ludzie to nie postacie z bajek, dwuwymiarowe i przewidywalne. Ludzie mają swoje zalety i przywary. Mają różne odczucia. Nienawiść jest jednym z nich. Żydzi, którzy do dziś każą się kajać za holokaust i płacić haracz z taką samą zawziętością mordują Arabów. Gdzie tu miejsce na miłość, przyjaźn, zrozumienie ?
Bardziej wiarygodne już jest plemienne zachwanie kibiców. Szczep Wisły Kraków przeciw szczepowi Cracovii. Jedność ze swoimi przeciw wrogom, a wrogowi szacunek, o ile na to zasługuje.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
no właśnie ta utopia byłaby realna gdybysmy sie postarali. ale najłatwiej jest tylko generalizować. te to żyd to jest taki ja jestem polką jestem taka.... gdybysmy oceniali ludzi uczciwie i zgodnie z tym jacy są a nie jak wyglądają to byłoby lepiej.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
Student a nie umie czytać ze zrozumieniem przeczytaj jeszcze raz najlepiej dwa,trzy z panią profesor albo nie bo byś w zawodówce wylondował a później mów czym jest patriotyzm
Kolego Ragnaruk,bez urazy,ale wątpię abym znalazł na mojej uczelni profesora na tyle twardego aby Twoje <chociaż tu mam wątpliwości> wywody przeczytał.Nie mam problemów z rozumieniem tego co czytam,no chyba że ktoś pisze jakieś nieciekawe bajki.
No a zanim zaczniesz bronić "białej rasy' to proponuję opanować ortografię.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Utopie nigdy nie stają się realne. Socjalizm miał być ustrojem idealnym, a stał się trucizną. Nie miej złudzeń. Jeśli zaakceptujesz ludzi takich jakimi są naprawdę, a nie modele laboratoryjne to może zaakceptujesz też tych, których podświadomie odrzucasz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry