co można pomyśleć o takiej wiadomości..?

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
widząc taką wiadomość... można doszukiwać się drugiego dna..?? lubinnego znaczenia..?? czy jest ona dla was jednoznaczna..??


wiadomość podana poniżej..



"ona ciągle mi wysyła sms, dzwoni i w ogóle...."



ps.. nie było mnie na forum dlatego nie zmieniałam tematu.. i na nikogo nie muszę zwracać uwagi.. myślałam, że widomość i temat jest czytelna!
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
Nie rozumiem :pokrecony:
Może jakoś nazwiesz ten temat normalnie ? a nie jakieś "..."
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Ja również nie rozumie o co Ci chodzi napisz to jakoś jaśniej żeby dało się zrozumieć..
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
No nie tylko wy nie rozumie, sam nie wiem za bardzo o co chodzi.?
''...'' możne interpretować na wiele sposobów.
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
zalezy odpowiedzia na co byly te kropki.
Takie wyrwane z kontekstu nic nam nie powiedza.
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Jeśli w temacie podana jest cała treść wiadomości, to niełatwo to zinterpretować. Najprawdopodobniej próbuje zwrócić na siebie uwagę ze wszystkich sił.
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
nie muszę zwracać niczyjej uwagi Swoją osobą.. a nieobecnych się nie ocenia bo nie mają prawa do obrony...
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
weź jakoś opisz sytuacje i okoliczności w jakich dostałaś tą wiadomość
znaczenie głównie zależy od sposobu wypowiedzi
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
po prostu.. jak interpretujesz taką wiadomość.. czy dla Ciebie jest równoznaczna z tym, że nadawca ma dosyć odbiorcy.. czy wyobrażasz sobie inną interpretacje odczuć nadawcy...
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
okoliczności: czytałam i kasowałam razem z moim chłopakiem jego mejle... i w pewnym momencie natrafiałam na ciekawą rozmowę..a on tylko się czerwienił.. to były początki naszego związku.. on jest takim typem człowieka, który nie lubi mieć wrogów.. i chociazby zrobieniem z siebie idioty, skłamaniem czy lizaniem tyłka zawsze próbuje złagodzić sytuacje.. on nienaidzi się kłócić... i to jego najgorsza wada.. i wracając do sedna... w czasie gdy mnie poznał.. kręcił z drugą dziewczyną.. ale tak mu zawróciłam w głowie(tu cytuje), że tamta farsa nie miała dla niego sensu.. i chciał być wszędzie dobry i tą drugą przepraszał, błażnił się i tam różne choć jej nic nie obiecywał.. pisał takie głupoty... ale jak zobaczyłam tą wiadomość to mnie kompletnie zatkało.. bo straciłam wcześniejszą perspektywe.. tak mnie to zabolało, że natychmiast się rozpłakałam.. a on zaskoczony czyta.. i dopiero domyślił się (niby) co napisał.. bo wg niego to co napisał oznaczało, że cieszył się z tego, zę się nim interesuje.. i ogólnie.. że takiej dziwczynie zależy na nim (ma starszne kompleksy...)...

chciałam zobaczyć o o tym sądzicie.. bo kogo pytałam na nieświadomce to mówił mi, że to jednoznaczne z tym, że koleś jest zirytowany zalotami laski (sory za podwórkowe zwroty)...

ale tu nikt mnie bnie zrozumiał.... dokładnie..
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
"ona ciągle mi wysyła sms, dzwoni i w ogóle...." - to jest po prostu dla mnie oznajmienie, przekazanie informacji, nie ma za tym żadnego drugiego dna, Twój facet to chyba żaden :cenzura:eek:ny Mickiewicz.

Ale całość, wybacz, jest nadal cholernie ciężka do zrozumienia i uwierz - to nie w odbiorcach Twoich wiadomości tkwi problem.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Jak dla mnie przekaz jest jasny, tzn "jest strasznie natrętna i zawraca mi dupę"
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
Jeśli dobrze zrozumiałam to on to o tobie napisał tak? Moim zdaniem facet kręci na dwa fronty. Niby z tamtą skończył, ale zastanów się może tamtej powiedział to samo? Może twój sms doszedł do niego jak był z nią i zaczęła pytać? Chyba powinnaś do niej zadzwonić i się spotkać z nią i pogadać. tylko nie wyrywaj jej kłaków od razu, pogadajcie na spokojnie. Po prostu powiedz jej że on chyba oszukuje was obie. Bo na to mi wygląda.
 
Do góry