Co mowicie aby zostac w domu?

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Ja nic nie mówie bo to mama przeważnie proponuje żebym została w domu :D
Ale czasami zdarza się, że mówie że nie chce mi sie strasznie i że mam mało lekcji (bo faktycznie mam mało i to takie mało ważne) :p
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Moi starzy się nie nabierają na teksty tupu "brzuch mnie boli". Dla nich trzeba coś więcej.
Należy otworzyć drzwi od sypialni rodziców i od swojego pokoju. Potem kaszleć pół nocy. Na drugi dzień kiedy starsza sypie tekstami tupu "Może zostaniesz w domu.". Ja wtedy oddycham głośno i ciężko i upieram się, że nie i pójdę do szkoły. Następnie wstaje i poruszam się ciężko. Wtedy już nie mam wyboru, muszę zostać w domu.
Dzięki temu teraz jestem na forum, a nie w szkole. :)

Ja nic nie mówie bo to mama przeważnie proponuje żebym została w domu :D

:eek:h:
 

Ditrich

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gryfice/Warszawa
Musicie takie cyrki odstawiać ,żeby nie iść do szkoły? Albo traktujecie tą instytucje powarznie albo nie. Teksty w stylu ,,boli mnie głowa i dupy połowa" ,pokarzą tylko jakimi dziećmi jesteście. Co innego rozumiem nie pojawienie się na bardzo trudnym sprawdzianie, który może zaważyć na ocenie lub możliwości repetowania klasy. Wtedy rzeczywiście lepiej się jest douczyć ale taki numer można wykręcać raz na semestr ,a nie przy każdej nadażającej się okazji...Decyzja należy do każdego z nas. <_<
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
zazwyczaj prawdę, że nie dałam rady z nauką. Rzadko to robię, bo potem nie chce mi się nadrabiać.
 

Marcinek665

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Zwykle to mama mi proponuje zostać w domu, jak bardzo mocno leje, albo jest burza, ale ja zwykle jakoś sie wywinę i pójde do szkoły (ona mnie po prostu przyciąga :D). No chyba że mi też się baaardzo nie chce, to wtedy z żalem zostaje w domu
 

Berialsowa

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
115
ja się zamykałam w łazience i udawałam, że mnie brzuch boli :)mama zawsze łykała :p
 

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ja mówie ze nie mam dzisiaj checi isc do szkoly...:D Działa!
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Mi rodzice mierzą po pare razy temaperaturę... Jak nie mam, to musze posuwac ; //
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
A ja to chociaż jakbym udawała i wymyslala coraz to rozne historyjki zeby tylko nie pojsc do szkoły to poszlo by to i tak na marne bo i tak bym poszła (musiała bym) Kochana mamusia :)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Ja chodzę zawsze do szkoły . Nie wymyślam. <_< No chyba, że jestem naprawdę chora. Wtedy nie idę.
 

OnaCzyliJa

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
domek ;]
Gdy nie chce mi się iśc do szkoły, to mówię, że poprostu mam ochotę dziś zostać w domu:p
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
Prawdę: że jak tam pójdę to przywalę komuś krzesłem i spędzę pare latek za kratkami :D Niestety, problem szkoły już mi odpadł ;(
W ostatnim roku chodziłam codziennie :D

A tak na serio: nigdy nie pytałam, czy mogę zostać. Po prostu nie szłam i co najwyżej prosiłam o usprawiedliwienie albo sama sobie pisałam...
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ja - Mama, mam jutro sprawdzian z ...
Mama - I co nie chcesz iść do szkoły ?
Ja - Noo!
Mama - No to nie idź! Napisz zwolnienie, ja Ci podpisze
Ja - Dzięki ! :*
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Jak mi się nie chce iść do szkoły po prostu o tym mówię. Zalezy jakie mam lekcje xD. Rodzice też ludzie^^. No i zostaje co prawda było w tym roku tak zaledwie raz, z jakiś pojedynczych lekcji też miałam zwolniena czasem, ale już teraz wiem, że nie warto opuszczać lekcji potem straszne zaległości i nawet jak się w miarę szybko wszystko nadrobi to nigdy się nie jest tak "wyedukowanym" xD jak po lekcji. Ja raczej słucham nauczycieli i z lekcji wynoszę jakies 75 % tego co później umiem na następną lekcję.
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
w tym roku raz nie poszłam, bo miałam durny sprawdzian z biologii.
wymyśliłam jakąś głupotę.

w gimnazjum mówiłam po prostu, że się nie zdążyłam nauczyć.
a teraz to już mnie to tam za bardzo nie obchodzi.
 

arek153

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja to mówie "mamo mogę dziś nie iść do szkoły bo jutro same luźne lekcje" hehe ;] albo "Mamo mogę zostać w domu i nie iść do szkoły to Ci pomogę w porządkach" <<a nie pomagam ^^
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Ja mówię że mi się nie chce...

Poco sobie utrudniać i wymyślać jakieś powody?
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Jak zacząłem LO przestałem kłamać, że źle się czuję. Jak na prawdę jestem chory, czuje się podziębiony mówię o tym i po prostu zostaję w domu. Zero ściemy.
 
Do góry