Co miała na myśli?

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Witam moje pytanie brzmi co dziewczyna miała na myśli mówiąc mi cytuje "masz taki inny wpływ". Napisała mi to sms gdy po randce odwiozłem ją do domu i byłem już w drodze do swego domku. Napisała mi do tego jeszcze że było miło itp. i trochę komplementów :zakochany: . Ale ten "inny wpływ" mnie trochę skołował. Jak myślicie co to znaczyło?
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
no tez mysle, ze po prostu wyjatkowo na nia dzialasz, skoro ciposlodzila jeszcze :) ludzie, gdybym ja mial takie problemy... :)
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
Nie prosciej jej sie zapytac co miala na mysli ?? Helix tez bym tak chcial :) czytajac takie problemy mysle czy sie zalamac... ale naszczescie moje optymistyczne podejscie do zycia nie pozwala :) ja jako optymista na cmentarzu widze same plusy a pesymisci same krzyze :)
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
No mogłem się zapytać może jeszcze to zrobię. A co do tego że to mały problem może macie rację ale z tą laską to już miałem trochę problemów i coś czuje że najgorsze dopiero przede mną :(
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
myślę, że chodzi tu o pozytywny wpływ. miałeś sporo problemów? nie przejmuj sie uwierz w to że będzie dobrze :) bo napewno tak będzie.
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Bo jeszcze nie jesteśmy razem ale myślę że już nie długo. Może się źle wyraziłem teraz to może być tylko lepiej bo wszystko jest na dobrej drodze.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
No mogłem się zapytać może jeszcze to zrobię. A co do tego że to mały problem może macie rację ale z tą laską to już miałem trochę problemów i coś czuje że najgorsze dopiero przede mną :(
no bo na koncu jest smutna buzka i wyraznie pisales ze czujesz ze najgorsze przed toba i ze miales z nia problemy wiec jak tu mozna sie pomylic rozumiem jedno slowo ale cala wypowiedz??? :)
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Bo gdy pisałem tamtego posta było dalej niż bliżej a teraz jest bliżej niż dalej ;) :p . Tajemnicza jesteś bardzo dociekliwa ale potraktuj to jako komplement z mojej strony. ;)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Bo gdy pisałem tamtego posta było dalej niż bliżej a teraz jest bliżej niż dalej ;) :p . Tajemnicza jesteś bardzo dociekliwa ale potraktuj to jako komplement z mojej strony. ;)
hehe ok ;) po prostu mam takie cechy detektywa ;) a wogóle to w temacie jaka kaszule na studniówke napisales ze pojdziesz do sklepu z dziewczyna :) to o nią chodziło ??? :p
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Widzę że z ciebie jest szpieg a nie detektyw. :D . Tak to o nią chodziło ale z koszulą dałem sobie spokój do przyszłego tygodnia bo już mnie denerwowała ta sprawa. Ale jeśli dobrze pamiętam to nie napisałem że to jest moja dziewczyna.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Widzę że z ciebie jest szpieg a nie detektyw. :D . Tak to o nią chodziło ale z koszulą dałem sobie spokój do przyszłego tygodnia bo już mnie denerwowała ta sprawa. Ale jeśli dobrze pamiętam to nie napisałem że to jest moja dziewczyna.
no to zle pamietasz :) ja pamietam lepiej napisales tak :Najlepiej zabiorę dziewczynę może ona pomorze mi coś wybrać bo ja jak zobaczę 10 koszul to nie wiem co wybrać. Dzięki za pomoc. :p
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Najlepiej zabiorę dziewczynę. Nie ma ani słowa że jest to tylko moja dziewczyna, miałem na myśli koleżankę. Ale off topa robimy. Dobrze że admini śpią :bober:
 
Do góry