Co mi jest...?

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Witam,
od dobrych kilku miesięcy mam bóle podbrzusza, a także bolą mnie jajniki. Zdarza mi się to średnio co 3-4 dni, ale czasami boli mnie codziennie. Nie wiem co ze mną jest? Miesiąc temu nie miałam normalnego okresu, a raczej takie plamienie, moja ostatnia miesiączka była już normalna, co prawda krwawienie było skąpe, ale z reguły właśnie takie mam.

W czwartek idę do lekarza, ale chciałam się mniej więcej dowiedzieć co mi dolega. Szperam teraz po Internecie i co chwilę znajduję jakieś choroby, które by pasowały do mojego przypadku i zaczynam delikatnie panikować, bo co jedna choroba to gorsza od drugiej.

Może któraś z Was miała podobnie?
Proszę o odpowiedzi.
Pozdrawiam!
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
mozesz miec zapalenie jajnikow, nadzerke... wizyta u ginekologa wszystko wytłumaczy
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Lekarz powiedział, że mam powiększony lewy jajnik i przepisał mi jakieś tabletki. Ale nie powiedział czy to coś poważnego czy grozi to czymś poważniejszym... niczego się w sumie nie dowiedziałam... :/
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
powiekszony jajnik swiadczy o duzym stanie zapalnym, to jest powazny problem dla kobiety, wczesnie zdiagnizowany i wyleczony nie prowadzi do skutkow ubocznych
 
Do góry