Co Masz Dzisiaj Na Twarzy?

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
skutki kryzysu ... tzn popuchnięte oczy. Jak będę gdzieś wychodzić to "makijaż jak zawsze by ślady łez zatrzeć"
 

renia81

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Ja nie wychodzę z domu bez fluidu, tuszu do rzęs i różu. Nawet po zarwanej nocy wygląda się ładnie i świeżo ;)
 

catfight

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja nie wychodzę z domu bez fluidu, tuszu do rzęs i różu. Nawet po zarwanej nocy wygląda się ładnie i świeżo ;)

popieram ;) tylko ja zamiast fluidu puder mineralny sypki bo mam cere tłustą i fluid mi spływa,

ale od 5 dni nie mam nic na twarzy bo jestem chora i z domu sie nie ruszam ;)
 

AlaMaKota223

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Twarz świeżo wypucowana mleczkiem do demakijażu i aktualnie nałożyłam krem nanobase-aby zapobiec zmarszczkom :'P Jeszcze chwile temu był pełny makijaż.
 

Lulka74

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim dobry apteczny krem nawilżający keranorm, który jest dobrą bazą pod puder i długo utrzymuje nawilżenie skóry.
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
i krem wystarczy. ja i tak stosuje minimum. podkad róż tusz i już. nie maluje sie bardziej bo to jakies takie nieswieze się robi po czasie. tak jest naturalnie i ładnie jednocześnie. krem wiec jest ok:)
 

Christine

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim dobry apteczny krem nawilżający keranorm, który jest dobrą bazą pod puder i długo utrzymuje nawilżenie skóry.
UUUU, tak bezposrednio pod puder to nie za bardzo, ale to bardzo fajny krem jako maseczka pilegnacyjna, np. w wolna sobote, kiedy nie trzeba makijazu, wtedy mozna sobie zrobic taki dzien odnowy. Naprawde nawilza gleboko.
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
krem, krem, duuużo kremu (w sobotę spaliłam sobie twarz na Lednicy i teraz próbuję to zaleczyć... ;]).
 
Do góry