Co Masz Dzisiaj Na Twarzy?

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
ale mi nie chodzi o to że nawali ktoś tone:) mi chodzi że wogule dajecie:) i dlatego takie jesteście "idealne" z cery :) to że ktoś ma kilo tapety zaraz widać i to żałosne jest, ale mi chodzi nawet o cienki podkład. Cienki nie cienki ale zawsze jest i maskuje niedoskonałości.
 

agatka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś tam
ale mi nie chodzi o to że nawali ktoś tone:) mi chodzi że wogule dajecie:) i dlatego takie jesteście "idealne" z cery :) to że ktoś ma kilo tapety zaraz widać i to żałosne jest, ale mi chodzi nawet o cienki podkład. Cienki nie cienki ale zawsze jest i maskuje niedoskonałości.

No i co w związku z tym??



A ja tak jak pisałam rano :D
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
No i co w związku z tym??



A ja tak jak pisałam rano :D
a nic co nie wolno sie wypowiedzieć??:D to w związku z tym że nie ma już normalnych w pełni nie sztucznych dziewczyn:) hahaha tzn jest ale maluuuutki odsetek:) ale co do wypowiedzi wyżej:) jasne że świat piękniejszy :) tylko żeby sie nie panoszyły tak niektóre to będzie jeszcze fajniej:) ale ja już nie piszę bo dostanę warna ze nie w temat :p nie jestem dziewczyn a ale napisze bo chcę być fair :D ja mam na twarzy krem nawilżający :D Nivea po goleniu:)
 

Twiggy

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Hell
Jasne, jasne, lekki podklad skladajacy sie z wody, tylko troche usta podkreslone niveą i bezbarwną odzywką do rzes umalowane.
Facetom takie rzeczy mozecie wciskac, ale zazwyczaj wiekszosc z nas po zgaszeniu swiatla staje sie fluorestencyjna od ilosci smarowideł nałozonych na twarz.
Ja przynajmniej bede szczera i nawet podam marki tego co mam na twarzy, tak wiec :
- podklad liquid costam z maybelline
- korektor pan stick z max factora
- tusz sexy curves rimmel
- kredka czarna, soft kohl, loreal
- pomadka nivea velvet rose
- puder stay matte, rimmel
- ultradelikatny róż, inglot
- krem bioderma matujący
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
ja dzisiaj neistety naprawdę mam sam podkład :( i to pewnie już troche się `zsypał` bo od rana go mam ;/ no i teraz pomadkę bo usta mnie pieką...
 
A

Anitkaa

Guest
Miałam kiedyś wenę, żeby sobie nakładać podkład itp... Ale jakoś mi przeszło... :p
Normalnie do szkoły maluję tylko rzęsy i pod oczami na czarno :)
Na noc jakiś kremik :p
 

agatka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś tam
a nic co nie wolno sie wypowiedzieć??:D to w związku z tym że nie ma już normalnych w pełni nie sztucznych dziewczyn:) hahaha tzn jest ale maluuuutki odsetek:) ale co do wypowiedzi wyżej:) jasne że świat piękniejszy :) tylko żeby sie nie panoszyły tak niektóre to będzie jeszcze fajniej:) ale ja już nie piszę bo dostanę warna ze nie w temat :p nie jestem dziewczyn a ale napisze bo chcę być fair :D ja mam na twarzy krem nawilżający :D Nivea po goleniu:)


Owszem wolno ja nikomu niczego nie zabraniam chciałam tylko poznać Twoje zdanie :p

Wracając do tematu - kremik nivea :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ale mi nie chodzi o to że nawali ktoś tone:) mi chodzi że wogule dajecie:) i dlatego takie jesteście "idealne" z cery :) to że ktoś ma kilo tapety zaraz widać i to żałosne jest, ale mi chodzi nawet o cienki podkład. Cienki nie cienki ale zawsze jest i maskuje niedoskonałości.

Powiem Ci, że ja głownie używam podkład z tego względy, że mi mniej piegi widać
których nienawidzę kiedyś w ogóle nie używałam a teraz czasami też się nie maluję to
zależy od tego czy mi się chce czy nie.


Dex188 oj uwierz, że jest dużo osób które w ogóle nie robią sobie make - up osobiście
znam dużo takich..


Puder, kredka tusz
 

agatka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś tam
Ja ogólnie też używam podkładu do maskowania piegów i chyba już z przyzwyczajenia bo tak jakoś źle się czuję bez niego.... zapewne przez te piegi :p

Tylko podkład i tusz
 

rdzawa_dama

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
po weekendzie-też mam tylko krem bo się za bardzo spaliłam-wyglądam nie zbyt dobrze-cała czerwona. mam nadzieje ze do jutra mi przejdzie-mam nadzieje.
 
Do góry