Co mam zrobić?

MooNicZkaaA

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
hamburgxD
Mam pewien problem dotyczący mojego chlopaka.
Właśnie jestem w czasie praktyk , dzisaj był to moj pierwszy dzień , nie wiedziałam że tam pracuje teraz moj eks , chicałam być szczera w stosunku do mojego chłopaka dlatego powiedziałm mu ze teraz bede pracować z moim eks.
A on mi na to że teraz to będę mogla się z nim pobawić w toalecie czy na magazynie!
Mówił jeszcze grosze rzeczy , a ja tylko wyłam , przeciez tak go kocham , dlaczego on mnie tak traktuje?
podkreslić musze jeszcze to że pomiedzy mną a moim niedoszłym eks nic się nie istnieje. Nawet ze sobą nie rozmawiamy.
Dlaczego on mnie tak rani ?
Kiedyś też tak robił ale potem zawsze przepraszał mnie , a teraz ja zawsze do niego wracam , sama wiem że to głupie ale ja poprostu mnie moge bez niego żyć !Bardzo go kocham!
Teraz nawet jak mnie zacznie wyzywać czy mówić z iloma już to zrobiłam to poprostu siedze cicho i się nie odzywam , ponieważ boje się że go stracę!
Pomocy co mam zrobić ?
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
dlaczego dajesz sobą pomiatać???!!!! on Cię musi przede wszystkim SZANOWAĆ, a tego co piszesz nie szanuje Cię, nie mówią już o ZAUFANIU....
 

DoSiUnIa:)

the pretender
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Paradise city
Jesteś wartościową kobietą,dlaczego dajesz się Mu tak traktować ?! Wiem,że będzie Ci ciężko,ale zostaw Go w cholere.Czy widzisz przyszłość tego związku ? Bo ten związek raczej jest bez przyszłości.Pomyśl sobie jak On Cię traktuje,jaka jesteś poniżana przez Niego,myślę że to powinno ułatwić Ci sprawę w zostawieniu Go.Poza tym związek opiera się na zaufaniu,a w tym związku w ogóle Go nie ma.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
na to kochana sobie nie pozwalaj :]
nie możesz być eee... niewolnicą?
bez pzresady.
On będzie co robił na co mu tylko przyjdzie ochota, a Ty masz siedzieć cicho?
O nie. Tak być nie może.
To on Ciebie powinien błagać, żebyś go nie zostawiła :]
Jeśli Ty nie bedziesz szanować siebie, inni także nie będą tego robić
 

MooNicZkaaA

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
hamburgxD
zapomniałam dodac ze on ma jedno kompromitujace mnie video , i powiedział mi ze jak go zostawie wysle go wszystkim moim znajomym.
co robic??
 

marko200

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Z lasu
zapomniałam dodac ze on ma jedno kompromitujace mnie video , i powiedział mi ze jak go zostawie wysle go wszystkim moim znajomym.
co robic??

Olej kolesia i już,
a jeśli ma to video i wyśle do Twoich znajomych to wiesz na początku będzie głośno i bedziesz musiała z takim czymś chodzić :bag: ,
ale z czasem wszystko przycichnie. BB)
:papa:
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Po pierwsze odkochać się "toksyczna miłość bez przyszłości" mimo że to będzie trudne.
Najeść się wstydu i zacząć od nowa z kimś bardziej wartościowym ?
On toba gardzi traktuje Cie jak kogos kogo może pomiatać a ona i tak nic nie powiem bo boi się ze mnie straci traktuje cię jak kogoś kogo można zgnoić a i tak po przeprosinach wróci.
 

maciek0920

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
hej to trudna sytuacja ale uwazam ze powinien sie zmienic co do ciebie tez mam dziewczyne i mam problem pomozesz mi :co mam zrobic bo chce jej zaufac ale nie wiem jak pomoż mi prosze
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Wiesz.
Miłość to nie wszystko.
W związku ważny jest wzajemny szacunek, akceptacja i zdolność pójścia na kompromis.
Sama zdecyduj.
Ale mi Ciebie szkoda.
 

maciek0920

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
daj mu szanse poprawy .Jak bedziesz to odpisz na moje pytanie .Pozdrawiam
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
Po pierwsze odkochać się "toksyczna miłość bez przyszłości" mimo że to będzie trudne.
Najeść się wstydu i zacząć od nowa z kimś bardziej wartościowym ?
On toba gardzi traktuje Cie jak kogos kogo może pomiatać a ona i tak nic nie powiem bo boi się ze mnie straci traktuje cię jak kogoś kogo można zgnoić a i tak po przeprosinach wróci.
z ust mi to wyjęłaś!

:cenzura:!!
 
Do góry