co mam zrobic?

marcinmistrz18

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
od dawna myslalem o studiach w lbn na umcs-ie ale mam problem gdzyz moi rodzice nie chca sie na to zgodzic i wysylaja mnie do wawy! ale ja nie mam szans sie dostac na uw a uksw mi sie nie za bardzo usmiecha:/ wiem ze to moje studia i moje zycie i ze jestem dorosly itp itd ale jak mam uczynic nie wiem juz bo gdy na sile pojde do wawy to bede nieszczesliwy a jak pojde do lbn to przez 5 lat bede mial wypominane ze gdzie ja polazlem ze tylko czas marnuje bo tu zadnej roboty ani perspektyw...i jestem zalamany bo nie wiem co teraz? pomozcie!
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
ja co pomoc? mamy porozmawiac z twoimi rodzicami?;p
ty to musisz zrobic i to porozmawiac powaznie...pozdrawia;)
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Zgadzam się z przedmówcą. Sporo osób musiało przez takie coś przechodzić: ja użerałam się z rodzicami przez parę miesięcy, żeby tylko jechać na studia do Wrocławia (oni woleli pobliski Poznań). Wystarczy tylko być wytrwałym, mieć dobre argumenty, pokazać, że samemu można sobie świetnie poradzić i że te studia, o których myślisz, dadzą ci to, czego naprawdę chcesz. Uczenie się na siłę w miejscu, które cię odstręcza i rzeczy, do których cię nie ciągnie, nie ma żadnego sensu, bo po prostu od razu się do tego zniechęcisz i nie będziesz miał takich wyników, jakich oczekiwaliby od ciebie rodzice.
 
Do góry