co mam o tym myśleć?

Juliettee

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
od jakiegoś tygodnia znam się z pewnym chłopakiem. Jak byliśmy razem w tych samych miejscach, to wracaliśmy razem,bo mieszkamy blisko. Potem jakoś tak wyszło, że zaczęliśmy pisać smsy. I piszemy je już od tygodnia, nie ma dnia żebyśmy nie pisali, jakoś co 15 minut. Kilka razy to ja napisałam pierwsza, ale głównie to jednak on. Jest tylko jeden problem - on jest 2 lata młodszy ode mnie. Chodzimy do tej samej szkoły, ale on jeszcze do gimnazjum. W szkole jednak tylko na 'cześć', bo w sumie to na przerwach za bardzo nie ma czasu, a jesteśmy jednak ze swoimi znajomymi. I tutaj nasuwa mi się pytanie: co on sobie myśli? chyba nie pisałby do mnie tylu smsów gdyby traktował mnie tylko jak koleżankę.. z mojej strony to wydaje mi się bardzo fajny, nadzwyczaj dojrzały jak na swój wiek, inteligentniejszy od połowy chłopaków z mojej klasy.. Jak rozmawiamy to swobodnie, jest miło. Może on boi się mnie gdzieś zaprosić? Chociaż z drugiej strony próbowałam lekkich aluzji, ale chyba nie zrozumiał,bo nie chciałam tego zrobić zbyt jasno. A ostatnio naprawdę dużo o nim myślę i moje dwie najlepsze przyjaciółki mają już dość mojego gadania o nim .Może on się boi co powiedzą jego koledzy? Mnie to raczej nie obchodzi, bo jestem dosyć pewna siebie, nie będę ukrywać , że wyróżniam się z tłumu i nie widzę w tym problemu, a reakcje ludzi mogłyby być nawet ciekawe. Może on właśnie tego się boi? Może ciągle pisze żeby się upewnić, że ja zgodziłabym się gdyby chciał czegoś więcej? co o tym myślicie? wiem , że krótko się znamy, ale to po prostu takie moje przemyślenia,lubię dużo myśleć:)
 

Roqo

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
23
Miasto
Śląsk
Ja bym To Zintepretował tak ze Sie w Tb zakochał ale sie jak wspomniałaś Boji reakcji innych kolegów itd.
A Jeśli Ci się podoba nawet to Mogłabyś Zrobić Pierwszy krok i zobaczysz co Sie Stanie.
Ale To mój Punkt Widzenia :)
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
34
Miasto
Kraków
Daj mu jeszcze trochę czasu, może zrobi to co powinien, a jak nie i Ci będzie na nim zależało to Ty będziesz musiała być facetem w waszym przyszłym związku jeżeli by coś z tego wyszło.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
31
Miasto
Wrocław
a ty go nie możesz zaprosić? Pomyśl jak on się musi niepewnie czuc. Jesteś 2 lata starsza, to w waszym wieku bardzo dużo.
 

sadda

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Zawiercie
albo, najlepiej, jak oboje będziecie się najzwyczajniej w świecie nudzić w domu i przy okazji ze sobą rozmawiać, to rzuć takie niezobowiązujące 'to chodź gdzieś' albo 'idziemy na dwór?' to często skutkuje ;)
 
Dołączył
12 Maj 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Uważaj. Pisałam z chłopakiem o 6 lat starszym i naprawdę on był bardzo rozsądny, pisaliśmy 3 tygodnie ze sobą, nawet się umawialiśmy do kina , ale nie miałam czasu. On mówił,że cieszy się,że mnie poznał, może to głupie, ale nawet rozmawialiśmy o małżeństwie. Pewnego dnia nic, zero kontaktu... Okazało się,że przez te 3 tygodnie miał wolne a jak wrócił do pracy to zapomniał o mnie i o całej historii. Nie wiem jak to się stało,ale w ciągu 3 tygodni zauroczyłam się w moim kochanym Dj. Naprawdę uważaj,żeby u Ciebie też się tak nie skończyło... Że pewnego dnia on da sobie spokój... Ja do tej pory nie mogę się z tym pogodzić,ale cóż takie życie... Jestem tylko ciekawa,czy on czasami mnie wspomina, bo napisał kiedyś z przeprosinami,że się nie odzywa,ale ma pracę a nawet dwie i o 5 rano jedzie a do domu wraca ok. 22-23... Więc rozumiem,że nie ma czasu na pisanie z dziewczyną...
 
Do góry