co macie na mysli ..?

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
co dziewczyna ma na mysli kiedy pyta się o typ dziewczyny jaki mi się podoba ...? pytanie banalne ale jednak jest :)
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
pewnie o wyglad zewnetrzny wysokie, niskie, szatynki, blondynki, szczuple czy tezsze, duze piersi czy male albo pyta o charakter czy spokojne, czy odwazne.Ogolnie pyta o Twoj gust w stosunku do kobiet.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Dokładnie to co powiedziała.
Co lubisz w kobietach, pod względem wyglądu i charakteru. Może sprawdza czy się nadaje na Twoją partnerkę
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
właśnie chodzi mi o to po co się pyta :]
Jak to po co pyta ? Właśnie po to żebyś opisał ją :D . To ona ma być twoim ideałem. To znaczy tak jest jeśli pyta się dziewczyna z którą jesteś w związku. No chyba że chcesz oberwać wtedy możesz opisać inną :p . Jeśli natomiast pyta koleżanka to może oznaczać że: ona chce do ciebie uderzyć tylko nie wie czy ci się spodoba i próbuję to jakoś wybadać, albo sytuacja ta sama z tym że podobasz się jej koleżance :p . A może jest po prostu ciekawa, kto zrozumie co się dzieje w kobiecym umyśle? :p
 

Pabiska

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Jak Ci zależy na bliskim kontakcie z nią, to opisz ideał jako ONA :)
Ale to już Twoja inicjatywa :D
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
rusz głową.... napewno nie to abyś powiedział np: "Magda z 2b, ta ładna taka", tylko żebyś powiedział ze "hmmm mój ulubiony Typ... podobna do Ciebie" proste.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Że ma głęboko w dvpie wszystkich wybrakowanych kolesi czyli delikatnie daje Ci znać że nae masz szans
 

evily

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
tu i teraz
a co gdy mówi że czeka na księcia z bajki ..?

to zależy...tutaj musisz posłużyć się intuicją i tym w jaki sposób ona to mówi, jak na cb patrzy ;P ;)
to może znaczyć albo :
1. postaraj sie bo nie jestem łatwa
2. czekam na księcia z bajki...(i w domyśle - ty nim nie jesteś)

;P
 
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
467
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
za siedniu gór i siedmiu rzek...
Kolejny zdesperowany chłopak który myśli Bóg wie co i analizuje każde zdanie każde słowo każdy gest w jego stronę.


co dziewczyna ma na mysli kiedy pyta się o typ dziewczyny jaki mi się podoba
na to już ci wyżej napisali :p

a co gdy mówi że czeka na księcia z bajki ..?
ze ma swój ideał którego szuka :) Jak ejstes nim to fajnie a jak nie to ...

a czy nie jest tak ze gdy mowi mi ze nie mam szans to uwaza ze musze sie bardziej postarać...?
Zależy w jakim kontekście :D
Nie ale jednak tak :D
Nie że nie wtedy jest ciężko i pod górkę :D
I NIE !! wtedy poszukaj innej :p

Głupie rozumowanie co miała na myśli gdy bllle
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
A co mogłaby mieć na myśli, gdy mówi że czeka na księcia z bajki to raczej daje ci do zrozumienia że ty nim nie jesteś. No bo gdybyś był to już by go znalazła. Z drugiej strony reszta też ma rację, może to oznaczać również że jeszcze nim nie jesteś. Ciężko powiedzieć musisz się tutaj zdać raczej na własną intuicję. A w jakim kontekście kolega się w ogóle pyta? Czysto teoretyczne rozważania? Czy może próbujesz do kogoś podbić, albo ktoś do ciebie, i zamiast pogadać jak ludzie to przerzucacie się wzajemnie takimi bzdurnymi epitetami? Mógłbyś trochę rozwiać mgiełkę tajemnicy która spowija tę mistyczną historię? :D Pozdrawiam
 

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
to jest trudna sytuacja... dlatego ciężko jest ją wytłumaczyć

to jest tak ze ja do kogoś podbijam i wydaje mi się ze ta osoba tez podbija ale czegoś się obawia... niestety nie wiem czego ;/
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Ta, to się nazywa badanie terenu.. Tak niby o pyta, kręci - ale najwyraźniej chodzi jej o to, żebyś opisał właśnie ją..
To jest taki sprawdzian dla Ciebie - tym pytaniem może chcieć sprawdzić, czy jest w Twoim guście ;)
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Sprawdza czy sprosta Twoim wymaganiom co do przyszłej dziewczyny .. nigdy nie zadaje sie tego typu pytań bez przyczyny wyglada na to że jest Tobą zainteresowana ale woli najpierw wybadać grunt pod nogami ;)
 
Do góry