Co Macie Na Końcach Zeszytów

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Ja raczej nic, ale chyba zacznę coś bazgrolić xD
A z tyłu to mam tabelkę z ocenami w niektórych zeszytach...
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
czysto
moja kumpela sorbi nie złe portrety profesorów :D i pentagramy...robią wrazenie jak ją ktos pyta
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
w polskim z tylu zalozylam slownik trudnych słów :D w innych są jakieś lekcje, rysunki, oceny, jakieś moje dziwne przemyślenia...
ale i tak najlepszy jest zeszyt z religii :D ponieważ mama nie zgodziła się żebym się wypisała, na znak protestu w zeszycie do religii jest peeełno krzyżyków, pentagramów, różnych idei, przemyśleń niezgodnych z wiarą chrześcijańska... :D
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja ja z tylu zeszytu mam.... drugi przedmiot :D po co sie meczyc i przeciazac drugim zeszytem :D
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ja zawsze coś sobie szkryflam :p
Najczęściej w przyrodzie bo to najnudniejsza lekcja
Buuuuuu mam tam chyba 1500 podpisów :p
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ja przejzalam zeszyty z zeszłego roku i jakoś tam troche pustawo na końcach xD Ale za to nie mam jednej strony całej pomazanej tylko 3 od konca xDD I w zeszłym roku prawie w kazdym zeszycie był znaczek TH na końcu :p A w tym roku jeszcez nie zdazylam tego namnozyc :D
 

koval503

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wola
Ja na kącu zeszytu mam duzo zeczy większośc to podpisy ludzi z klasy;p ale tez mam tam jakies beznadziejne rysunki xD
 

kolosowska

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
rynsztok.
Ja co roku na końcu zeszytu od religii mam powypisywane Satan i maluję pentagramy :D
Tak z nudów :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja mam wierszyki, liściki, emotki, ostatnio zaczęłam szkicować przyrodę :D Albo takie warkoczyki rysuję, takie z prostokątów jeśli ktoś wie o co chodzi. :D
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
:D w liceum siedziałem z 3 kolegami i jeszcze przed nami dziewczyna z chlopakiem (nie para tylko koledzy). Baba od polaka nas tępiła, chyba za głupotę... tak, za głupotę,a w zeszycie od polskiego kazdy z nas, czyli 5 osob mialo tabelkę zatytułowaną" Elita-o:cenzura:y z polaka" i kto dostawal o:cenzura: od babki to wpisywal sobie kreske pod swoim nazwiskiem..i tak caly semestr 3 klasy liceum,maturalnej na dodatek:D hahahaha...pod koniec okazalo sie ze bylem na 3 miejscu bo mialem 87 kresek a wygrała kolezanka ktora miala ich ok.120.... i to przez jeden semestr tylko! no ale to bylo w liceum...
teraz na wykładach zawsze rysuje Logo Carlsberga albo Logo fimr typu Momo, brembo, alpine, Yokohama, ...wiekszosc tych co mozna bylo "nalepić" na fure w NFSach.... :D ..... pozdrÓÓÓÓwa!!!
 

Attachments

  • u14_1994.jpg
    u14_1994.jpg
    70 KB · Wyświetleń: 28

Dertch

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
też chciałbym wiedzieć...
Rysunki :D Rysuje wszystko ci mi tylko na myśl przyjdzie. Do tego dochodzą jakieś notatki. Ogólnie tyle tego tam jest, że wszytko nachodzi na siebie :D
 
Do góry