co lepsze.

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
1,5 kg Crea Mass ( Hi-Tec ) (ok. 60 zł ) czy 1,6 kg Magnum 8000 ( Trec ) ( 45 zł ) ?? czy może znacie coś skuteczniejszego na mase

PzDr
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
moja propozycja na mase ?:) omnadren :p ewentualnie meta dla zielonych %) a z supli oczywiścei białko z WPC :D
 

bioly8for

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
na Twoim miejscu bym zjadl creamass ziomek bral i mu calkiem dobrze weszlo
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
słyszałem ze magnum tez jest niezły a i przy okzaji jest tańszy :) ..moze poczekam.. jeszcze niech sie ktoś wypowie :)
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
a ile mu weszło? ..i moze jeszcze ktos coas napisac... :)
 

bioly8for

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
nie wiem dokladnie ile ale byl zadowolony, a co do dibenecozide magnum to sam bralem niedawno weszlo mi jakies 5kg sily na laweczce i przytylem lekko kolo 1kg ale ja juz mam za soba prawie roczny staz treningu wiec to nie sa zbyt dobre efekty, jesli jestes poczatkujacy napewno Ci wejdzie wiecej niz mnie choc to wszystko zalezy od organizmu
 

SpecNaz

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
18
Punkty reakcji
2
POlecam Gainera brałem na mase i nieźle mnie rozj****alo:p
 

Barytek

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja od siebie polecam Massive Gainer, bardzo dobra odżywka białkowo-węglowodanowa (w 1 porcji jest też około 4g kretyny)

z kreatyn to polecam TCM PRO, lub Nitro Shock sam jeszcze nie stosowałem, ale moi koledzy je biorą i naprawde efekty są bardzo dobre
 

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Ja polecam Hard Gainer , Mutant Mass , Gain Fast ale za jakos sie płaci :D
 

kantpie

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja sam faszerowałem się Gain Bolickiem 6000 Olimpu, w pierwszym tygodniu przytyłem 4 kg, później już o to nie dbałem i nie sprawdzałem wagi, ale w każdym razie są efekty, więc gorąco polecam. Cena jest mała więc tym bardziej zachęca do kupienia - 24,60 zł za 1kg :)
 

game80

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam Trec Mass xxl dosc tani 4800gr za 129 zl plus kreatyna naprawde warto
 
Do góry