co kupić dziewczynie na urodziny?

sebo199512

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
olesno
Mam pewien problem... :/ Nie mam żadnego pomysłu na prezent dla mojej dziewczyny... Pomóżcie mi proszę ;) . Ona ma za 2 tygodnie urodziny. Ma teraz 14lat :) . Nie maluje się i nie nosi biżuterii, czyli odpada.Lubi kolory żółty, zielony i biały. Tak do 70zł. Jak macie jakieś pytania to piszcie :eek:k: . Ale proszę bez wygłupów. Proszę szybko.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Z takiego prezentu ucieszy się każda dziewczyna w jej wieku... :)

Fleming_15237s.jpg
 

iinnaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
jestem w podobnym wieku, więc może coś doradzę ;)
moim zdaniem dobrym pomysłem byłby jakiś naszyjnik. taki ładny, delikatny np. z serduszkiem lub koniczynką na szczęście. nawet jeśli na co dzień nie nosi biżuterii, myślę że coś takiego to dobre wyjście. może być też jakaś książka, o ile lubi czytać. jeśli jest fanką jakiegoś zespołu, na pewno ucieszy się z jego płyty. coś innego: kubek z waszym zdjęciem (możesz zamówić w internecie), jakiś ciuszek (ale z tym ostrożnie, sam lepiej nie kupuj ;)), albo coś Waszego, coś co będzie jej się kojarzyć z tobą ;)
 

malenka...

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Olecko
Nie warto kupować ciuchów, bo nie wiadomo czy jej się spodobają...
najlepiej kup jej misia każda dziewczyna lubi misie..
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Bo nikt go nie przytula. :p
W sumie fajny pomysł na zabawkę. Wsadzić miśkowi w .... futro czujnik temperatury, no i w zależności od temperatury kąciki ust wędrowałyby w górę lub w dół. Jak długo przytulamy to temperatura rośnie i się bestia cieszy, a jak nie przytulamy no to właśnie wyglądałby tak jak ten. Hyh, ja to mam te pomysły na biznes ;) :D :lol:
 

amenity

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
30
proponuje bizuterię :D :)
piekne kolczyki z apartu sa juz od 50 zł..
 

szymoon21

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
A może coś takiego:
http://www.podarkinakartki.pl/p90_kurs_jogi.html
Taki prezent według mnie może jej się bardzo spodobać. Jest niekonwencjonalny i wyszukany. Pokażesz jej w ten sposób jak bardzo Ci na niej zależy.
Powodzenia :)
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
W sumie fajny pomysł na zabawkę. Wsadzić miśkowi w .... futro czujnik temperatury, no i w zależności od temperatury kąciki ust wędrowałyby w górę lub w dół. Jak długo przytulamy to temperatura rośnie i się bestia cieszy, a jak nie przytulamy no to właśnie wyglądałby tak jak ten. Hyh, ja to mam te pomysły na biznes ;)
biggrin.gif
laugh.gif
o
opatentuj to! :D
 
Do góry